פינוי דירות לא חייב להיעשות עוד על ידכם כל הפרטים ממש כאן

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

 

תהליך של פינוי דירות הוא תהליך לא קל. בין אם מדובר על דירה אותה יש לנקות ולפנות בשל מכירה של הדירה ובין אם מדובר על ירושה אותה רוצים להעביר הלאה, פינוי דירות זה תהליך הלוקח זמן, אנרגיה, מלווה לא פעם ברגעים סנטימנטלים שוברי לב, אותם יש לנהל בכובד ראש.

לכך יש להוסיף כמובן את העומס ממנו כל אחד ואחת מאיתנו סובל באופן תדיר בחיי היום יום. אם אין לנו זמן לעשות סדר במגירת הגרביים אצלנו בבית, איך לפתע נמצא את הזמן הדרוש לנו לפינוי ביתם של הורינו מה שכמובן מלווה בתחושות לא קלות להן יש לתת מענה.

אנחנו חיים בעידן של שפע. אנחנו כבר לא חייבים לעשות את כל העבודה תמיד בעצמנו ואין שום סיבה שנעשה זאת אלא אם אנחנו מעוניינים בכך. לשם כך ישנם אנשי מקצוע שיכולים לעזור לנו. לבצע פינוי דירות בצורה טובה, לארוז את הפריטים החשובים, לזרוק את הזבל המיותר לפח וכן הלאה.

אם אתם מעוניינים לשמוע עוד על כך, הפרטים מופיעים ממש כאן, לאורך המאמר.

אז מה למעשה כולל תהליך של פינוי דירות

תהליך של פינוי דירות עם חברת המומחים לפינוי דירות  כולל כמה שלבים:

  1. פינוי זבל:כאן אין יותר מדי במה להרחיב. מדובר על תהליך בו אתם בהחלט לא צריכים לעבוד. כל עוד יש מי שמבצע את פינוי הזבל עבורכם.
  2. הוצאה של הפריטים הגדולים, העברה של הרהיטים: כך אתם בהחלט לא צריכים להתמודד עם פירוק רהיטים, מכירה שלהם דרך ערוצים המוכרים רהיטים יד שניה ועוד.
  3. ניקיון מקיף של הדירה: ניקוי של הדירה לפני ולפנים זו דרישה בסיסית של רבים המעוניינים לשכור את הדירה או לקנות אותה. לכן, כדאי שמי שיטפלו בדירה, ינקו אותה, גם את הפינות המלאות עובש, יהיה מי שידאג לטפל גם בפאנלים ולהפוך את המרחב חדש, נקי ומאוורר.

מה אתם צריכים לדעת רגע לפני שאתם נכנסים לתהליך

רגע לפני שאתם נכנסים לתהליך, אתם צריכים לשים לב שלקחתם את כל הפריטים החשובים עבורכם מהבית. הרי לא פעם דירה מכילה פריטים עליהם לא הייתם רוצים לוותר במהירות גדולה כל כך. אמנם מדובר על החלק המורכב ביותר בתהליך של פינוי הדירה אבל האמינו לנו, זה החלק שאכן שווה את הזמן שלכם.

אתם ממש לא צריכים לשלם על זה

רבי םחוששים מהמחיר שיעלה פינוי דירה. אבל האמת היא שאותו ייפוי כוח למעשה מאפשר לכם למצוא פינוי דירה בחינם או על ידי תוספת של כמה שקלים בודדים.

האמינו לנו, אתם ממש לא צריכים לעבוד זמן נוסף במה שאתם לא רוצים. הנציגים שלנו כבר מחכים לטלפון מכם על מנת להתחיל בתהליך.

 

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

החזון שלנו

לרשותנו צוות של מהנדסי בניין והנדסאי בניין לרבות מהנדסים בעלי הסמכת קונסטרוקטור. צוות המקצוענים שלנו מאפשר לנו לבצע פיקוח בנייה בכל פרויקט ובכל היקף, לרבות דירות פרטיות במודל בנה ביתך, פרויקט בנייה מסחרי של עשרות, מאות או אלפי יחידות דיור, מבני מסחר, מבני תעשייה ומבני ציבור. צוות אנשי המקצוע שלנו פועל בכל רחבי הארץ ומותאם ללקוח על פי צרכיו ועל פי מאפייני הפרויקט.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכל שאלה שמעסיקה אתכם בעניין ואנו נספק לכם את כל התשובות הנדרשות לכם על מנת להבין בדיוק את אופן ביצוע הפיקוח, את הערך שלו לפרויקט שלכם ואת האופן בו אנו מוודאים שכל הקורה במסגרת הפרויקט עולה בקנה אחד עם האינטרסים החשובים ביותר שלכם. צרו קשר עוד היום לקביעת פגישה עם הצוות המקצועי.

-י.נ הנדסה-

בלוג
י.נ הנדסה

דק סינטטי צבעים

מה שהחל כטרנד הפך לאלמנט עיצובי שאי אפשר לוותר עליו, והיום אפשר למצוא אותו בחצרות רבים בישראל. הדק הסינטטי, על שלל היתרונות שיש לו להציע,

פינוי אסבסט: מאיפה מתחילים?

פינוי אסבסט הוא משימה קשה. זה לא תופעה שכיחה ברוב המקומות. בשל הקושי בפינוי האסבסט, התהליך מצריך פעמים רבות עזרה מקצועית, שעלולה לעלות ביוקר ולאורך

התקשרו עכשיו