פינוי פסולת בניין למכולה – כל הדרכים

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

אם אתם עומדים להתחיל בשיפוץ גדול בקרוב, ברור מדוע תרצו לעשות הכול כדי שהשיפוץ ייצא מוצלח. זו הנקודה שבה חשוב לעצור ולהבין: אי אפשר להתייחס רק לשיפוץ עצמו, כי בפועל, יש גם הרבה פסולת בניין שאתם צריכים לדאוג לה. זה לא משנה עד כמה השיפוץ קטן או גדול, כי בין אם אתם בונים עוד קומה בבית, מוסיפים מרפסת או שוברים קירות, פסולת בניין היא חלק מהעניין. בסופו של דבר, כל הפסולת הזאת צריכה להגיע למכולה שעומדת בחוץ ואותה אנחנו צריכים לפנות לאתר פסולת מורשה. לכן טבעי שתעלה אצלכם השאלה: איך ניתן יהיה לפנות הכול עד למכולה?

 

שרוולים להורדת פסולת – דרך מהירה ויעילה במיוחד

 

בעבר הדרך הכי מקובלת שהייתה לפינוי פסולת, הייתה בכוח הזרוע. כלומר, חלק מהעבודה של הפועלים שביצוע את השיפוץ בשטח, הייתה גם לפנות את הפסולת, ויש עוד מקומות שבהם שיטה זו נהוגה. בנוסף, יש גם אפשרות כמובן למלא דליים ואותם לשפוך אל המכולה שעומדת בחוץ, אך גם השיטה הזאת אינה מספיק יעילה. הרבה פעמים הפסולת שנמצאת בדליים עלולה להישפך בדרך, מה שיוצר עוד בלגאן ועוד לכלכוך בחדרי המדרגות. לכן, אם אתם בכל זאת מחפשים דרך מודרנית ופתרון יעיל, כדאי לדעת שאופציה כמו השכרת שרוול פינוי פסולת תמיד תהווה את הבחירה המנצחת. למעשה, השכרת שרוול פינוי פסולת מאפשרת לכם להשתמש בשרוול הכי חדיש שיש לפרק הזמן שאתם צריכים, כי מיד בתום השיפוצים תוכלו להחזיר את הציוד לחברה שממנה שכרתם אותו. אין משהו נוח מזה ולכן כדאי שתחשבו על כך בחיוב בפעם הבאה כשאתם עושים שיפוץ בבית.

 

למה השכרת שרוול פינוי פסולת כדאית?

 

שרוולים להורדת פסולת חוסכים לכם, לפני הכול, הרבה מאמץ פיזי. בעזרתם אתם יכולים לשחרר את הפועלים מכל העניין הזה, מה שאומר שהם לא יתעייפו לחינם. בנוסף, זה תורם לשלום בית, כי כאשר עושים שימוש בשרוולים מהסוג הזה, למעשה השכנים לא מתלוננים על לכלוך בחדרי המדרגות, בלובי או במעליות. אם כל זה לא מספיק, כדאי גם לבדוק את המהירות, כי בעזרת שרוולים לפני פסולת משימת הפינוי מתבצעת בצורה הרבה יותר מהירה ונוחה. המחירים של השכרת שרוולים כאלה אינם גבוהים ולכן ברור מדוע עוד ועוד אנשים שעובדים בתחום הבניה או עושים שיפוצים, בוחרים בכך. מה שכן חשוב להתייחס אליו, זה לעובדה שיש היום מספר חברות שעוסקות בתחום הזה ומשכירות שרוולים לפינוי פסולת. לכן, אם יש לכם אפשרות לבדוק באיזו חברה אתם בוחרים ולהבטיח כך שהשרוולים יהיו כמה שיותר בטיחותיים לשימוש, זה כדאי. כמו כן, ככל שיש יותר חברות שעוסקות בענף מסוים כך התחרות גדלה והמחירים יורדים, כך שרצוי להשוות בין מספר הצעות מחיר לפני שמחליטים.

PEXELS

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

החזון שלנו

לרשותנו צוות של מהנדסי בניין והנדסאי בניין לרבות מהנדסים בעלי הסמכת קונסטרוקטור. צוות המקצוענים שלנו מאפשר לנו לבצע פיקוח בנייה בכל פרויקט ובכל היקף, לרבות דירות פרטיות במודל בנה ביתך, פרויקט בנייה מסחרי של עשרות, מאות או אלפי יחידות דיור, מבני מסחר, מבני תעשייה ומבני ציבור. צוות אנשי המקצוע שלנו פועל בכל רחבי הארץ ומותאם ללקוח על פי צרכיו ועל פי מאפייני הפרויקט.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכל שאלה שמעסיקה אתכם בעניין ואנו נספק לכם את כל התשובות הנדרשות לכם על מנת להבין בדיוק את אופן ביצוע הפיקוח, את הערך שלו לפרויקט שלכם ואת האופן בו אנו מוודאים שכל הקורה במסגרת הפרויקט עולה בקנה אחד עם האינטרסים החשובים ביותר שלכם. צרו קשר עוד היום לקביעת פגישה עם הצוות המקצועי.

-י.נ הנדסה-

בלוג
י.נ הנדסה

מה כדאי לבדוק לאחר קבלת מפתח מקבלן

זמן קבלת המפתח לדירה מהקבלן תמיד יהיה זמן מתוח. ישנו הרבה חוסר וודאות התקופה הזו והחשש מגילוי מאוחר של תקלות מרחף מעל הדיירים העתידים להיכנס

בלוג
י.נ הנדסה

דק סינטטי צבעים

מה שהחל כטרנד הפך לאלמנט עיצובי שאי אפשר לוותר עליו, והיום אפשר למצוא אותו בחצרות רבים בישראל. הדק הסינטטי, על שלל היתרונות שיש לו להציע,

התקשרו עכשיו