פנדור

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

אחרי שנים בהן לא נראה מותג מוביל בעולם הדלתות, הגיח מותג חדש שהצליח להותיר מאחור גם את אלו שנחשבו למוכרים יותר מאחרים. בשנים האחרונות הצליח המותג פנדור להפוך לשם נרדף לדלת ואפילו בלוחות נדל"ן להשכרה ומכירת דירות, ישנה קטגוריה ייעודית שבה יכול המוכר לציין האם יש או אין פנדור בבית. איך כל זה קרה? התשובה בשורות הבאות.

שוק של מותגי ביניים

ייתכן שזה בגלל שלאורך שנים כל מותג וכל יצרן דלתות בישראל הצליח למצוא את הנישה שלו וכל אחד מהם פשוט פעל בתוכה בשקט ובשלווה, אבל לאורך שנים זה היה נראה כאילו אין תחרות אמיתית בשוק דלתות הפנים ודלתות הכניסה בישראל. אבל לא רק שלא הייתה תחרות אמיתית, גם לא הייתה חדשנות אמיתית, לא בעיצוב ולא בטכנולוגיות המיושמות בדלתות. במצב זה הפך שוק הדלתות של ישראל לשוק של מותגי ביניים, כלומר שוק שבו אין אף מותג בולט שמוביל את השוק בצורה ברורה ואין אף מותג שאליו יכול הצרכן לפנות כאשר הוא מחפש איכות, אסתטיקה וחדשנות. כל זה כידוע השתנה, עם כניסתו של מותג פנדור אל שוק הדלתות הישראלי ושינוי כללי המשחק עבור כלל השחקנים.

איך הפך פנדור למותג הדלתות המוביל בישראל?

פריצת המותג אל התודעה החלה דווקא דרך ערוץ העיצוב. אחרי שנים של עיצובים סטנדרטיים וחד גוניים, נכנס מותג חדש שהציע עיצובי דלתות עשירים ומגוונים, בשלל צבעים, תצורות, מרקמים ועיצובים, עם ובלי שילובי זכוכית, עם עיצובי תגליפים, עיצובים ויקטוריאניים ושלל אפשרויות עיצוב עם אפשרות התאמה אישית ללקוח. אבל מעבר לזה, בתהליך הפריצה שלו, הקפיד המותג פנדור לשלב גם איכות, חדשנות וטכנולוגיה. בזכות המותג הזה, החל אימוץ נרחב של טכנולוגיות חדשות למילוי דלתות פנים, צירים חדשניים כדוגמת צירים נסתרים, ידיות ואבזור, עיטורי כרום ותגליפי עץ, שילובי זכוכית וכן שלל עיצובים לדלתות כניסה מעץ, אלומיניום וחומרי גלם אחרים.

דלתות פנדור לבית

עבור כל אחד שחיפש דלתות פנים או דלת כניסה לבית באותה תקופה, היה נראה שהמותג פנדור יודע להציע את כל מה שאפשר לבקש והכי חשוב, את כל מה שכל המותגים האחרים שהתקבעו בתודעה הציבורית כמותגי ביניים, אינם יודעים להציע. את היתרון הזה מיצה פנדור עד תום ובקצב מאוד מהיר יחסית, הצליח לעקוף את כל השחקנים בשוק ולהתייצב בראש השוק כמותג העל של שוק הדלתות הישראלי. מפה, הדרך הייתה קצרה מאוד למצב בו אנשים החלו להשתמש במונח פנדור כמילה נרדפת לדלת שהיא דלת איכותית, משלבת בתוכה טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות וזמינה בכל עיצוב שניתן לחשוב עליו. מעבר לסיפור היפה שיכול להילמד בכל חוג לשיווק ומנהל עסקים באוניברסיטה, מדובר פה גם במותג דלתות חזק באמת, שיודע להציע איכות ייחודית, אמירה ייחודית והובלת שוק שיש לה בסיס ויסוד אמיתיים.

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
התקשרו עכשיו

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!