פנקס הקבלנים

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

אם אתם נכנסים לפרויקט בנייה לבניית הבית הפרטי שלכם, אתם רוצים לערוך היכרות מעמיקה עם המוסד שנקרא פנקס הקבלנים. מה זה בדיוק אומר? מה אפשר למצוא בפנקס הזה? מי מנהל את הפנקס? האם הקבלנים המופיעים בפנקס עדיפים על פני קבלנים שאינם מופיעים בו ובמה זה בא לידי ביטוי? תשובות על שאלות אלו ועוד נותנים לכם בשורות הבאות, המומחים של המרכז לבניה פרטית.

מה זה פנקס הקבלנים?

פנקס הקבלנים הוא למעשה מאגר שמנוהל על ידי משרד השיכון ובו מופיעים כל הקבלנים הרשומים בישראל. קבלן רשום הוא קבלן שעבר תהליך הרשמה לפנקס, במסגרתו נבחנו יכולותיו המקצועיות, ההכשרה שלו, הרקורד המקצועי שלו, היקפי הפרויקטים בהם היה מעורב, רמת השירות וכן הלאה. קבלן שעומד בכל הקריטריונים יכול להצטרף לפנקס ומרגע רישומו בפנקס הוא הופך לקבלן רשום. הפנקס עצמו מחולק לקטגוריות לפי התחומים השונים בענף הבניין ולפי היקפי פרויקטים במונחי תקציב. כל קבלן רשום מופיע תחת הסיווג שמשקף את תחום התמחותו ותחת הסיווג של הפרויקטים בהם הוא יכול להיות מעורב במונחי תקציב כולל.

במה עדיפים קבלנים רשומים על פני קבלנים שאינם רשומים?

ובכן, קבלן רשום הוא קודם כל קבלן שמוכר לרשויות ושנבחן על ידן בכדי להעריך את יכולותיו המקצועיות. כאשר אתם בוחרים לעבוד עם קבלן רשום אתם קודם כל יכולים להיות בטוחים בכך שמדובר באיש מקצוע בעל ההכשרה וההשכלה הנדרשות ובעל רקורד של עבודות בסטנדרטים שהגדיר משרד השיכון האחראי על ענף הבנייה בישראל. אבל עוד יותר מכך, קבלן רשום הוא מעין נכס שבו מחזיק הקבלן ויעשה הכל על מנת להמשיך ולהחזיק בו. המשמעות היא שכאשר אתם עובדים עם קבלן רשום, אתם יכולים להיות בטוחים שתזכו לשירות טוב, לאמינות גבוהה ולרמה מקצועית גבוהה, ולו בכדי שלא תהיה לכם סיבה להתלונן עליו בפני רשם הקבלנים, מה שיסכן את מעמדו כקבלן רשום.

איך מצטרפים לפנקס הקבלנים?

פנקס הקבלנים הוא מוסד פתוח בפני כל קבלן ובתנאי שהקבלן עומד בקריטריונים שהוגדרו כאמור על ידי משרד השיכון. לצורך הרשמה בפנקס יש להגיש טופס בקשה ומשם יקבל הקבלן הנחיות לגבי אישורים, טפסים ופעולות שיהיה עליו להשלים על מנת להפוך לקבלן רשום. במסגרת התהליך, על הקבלן לעבור מבחן מקצועי, להציג רישומים עסקיים ולדווח על שורה של מאפייני פעילותו העסקית. כל אלו נבחנים על ידי רשם הקבלנים בצורה יסודית ובסופו של דבר מתקבלת ההחלטה על אישור או דחיית בקשתו של הקבלן להירשם במסגרת פנקס הקבלנים.

קבלנים שבקשתם נדחתה אינם מנודים מהפנקס באופן אוטומטי ובמרבית המקרים הם פשוט יכולים לבצע תיקונים של מספר ליקויים שנתגלו, או שיהיה עליהם לצבור יותר ניסיון לפני שיוכלו להירשם בפנקס. המרכז לבניה פרטית הוא קבלן רשום המופיע במסגרת פנקס הקבלנים.

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
התקשרו עכשיו

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!