פרגולה למרפסת חיצונית לאחר עבודות גמר

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

מיד עם השלמתן של עבודות הגמר – שכוללות את חיפוי הרצפות בחללים השונים, את התקנת המטבח והכלים הסניטריים באמבטיה, את התקנת החלונות והוספת הדלתות, ועוד – אפשר להתפנות לשלב הבא ביצירת הבית המושלם: תוספות שיהפכו את החיים לנעימים יותר, נוחים יותר ומהנים יותר. הוספת פרגולה למרפסת היא דוגמה מצוינת למהלך שכזה, וכמובן שחשוב מאוד לבצע אותו באופן מושכל.

פרגולות ישראל

איזה פרגולה מתאימה למרפסות חיצוניות

באופן עקרוני יש שני סוגים של פרגולות, הראשון זה פרגולות אלומיניום והנפוץ יותר זה מעץ.הבחירה בניהם היא בעיקר על סמך הטעם של בני הבית בכל בית והצורך בהתאמה לשאר המרכיבים במרחב כך שתיווצר הרמוניה שובת לב. במרפסות בדרך כלל מועדפת פרגולה מאלומיניום, אולם גם פרגולת עץ היא בהחלט אופציה שכדאי לקחת בחשבון.

היתרון העיקרי של האלומיניום הוא העמידות הגבוהה מאוד שלו, גם ללא תחזוקה כמעט. העץ, לעומת זאת, כן זקוק לתחזוקה ובפרט כשמדובר על פרגולה שנמצאת במרפסת חיצונית ולכן חשופה לפגעי מזג אוויר ולרטיבות.

האם כדאי להעדיף פרגולה חשמלית?

כשמתכננים את קירוי המרפסת עם פרגולה, בחירה חשובה מאוד נוספת היא לגבי אופי פתרון ההצללה. אופציה אחת היא פרגולה קבועה. היתרון המובהק של פתרון ההצללה הקבוע הוא התפעול הפשוט שלו, ולמעשה אין שום צורך להתעסק עם המערכת – ובכל נקודת זמן נתונה המרפסת תהיה מוצלת היטב. עוד סיבה טובה לבחור בפרגולה קבועה היא שאין צורך לדאוג למנגנון ולתקן אותו אם מתרחשת תקלה, וזוהי גם האופציה הזולה יחסית.
מצד שני פרגולה שניתן לפתוח ולסגור את החיפוי שלה מבטיחה מקסימום הנאה מהמרפסת החיצונית – כשרוצים שמש, פותחים, וכשרוצים צל, סוגרים. באופן דומה בימי החורף ניתן להשתמש במרפסת כשהיא מוארת ופתוחה אם מדובר ביום נעים ושמשי, ואילו בימים הגשומים הפרגולה נשארת סגורה כך שהריהוט במרפסת לא חשוף לגשם. למי שמעדיף פתרון הצללה גמיש מומלצת האופציה של פרגולה חשמלית, כך שהפתיחה והסגירה יתבצעו בקלות ובמהירות.

ניקוז חכם

התקנת פרגולה במרפסת חיצונית מחייבת מחשבה גם לגבי הניקוז, כך שלא תצטבר כמות מים גדולה מדי על הגג של הפרגולה – דבר שעלול להוביל לקריסתה. כמובן שחשוב לוודא שהניקוז בנוי כך שלא יפריע לשכנים, אם מדובר בבניין משותף, ובכל מקרה הוא לא מהווה מקור לנזק אפשרי לתשתיות.

תכנון מוקפד במיוחד

בגלל המיקום שלה, בניית פרגולה במרפסת חייבת לכלול קודם כל תכנון מוקפד במיוחד – על-מנת שהמרפסת תוכל לעמוד בעומס שמוסיפה לה הפרגולה. אמנם האלומיניום הוא חומר קל משקל (ובה בעת בעל חוסן משמעותי) אבל גם כך רק איש מקצוע מיומן במיוחד יכול להבטיח ולקיים פרגולה בטיחותית לחלוטין. בדרך כלל יהיה צורך גם בקבלת אישור מגורם מוסמך, ואם שכרתם מפקח בנייה לפרויקט כולו מן הסתם הוא יפקח גם על תכנון הפרגולה והקמתה.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

החזון שלנו

לרשותנו צוות של מהנדסי בניין והנדסאי בניין לרבות מהנדסים בעלי הסמכת קונסטרוקטור. צוות המקצוענים שלנו מאפשר לנו לבצע פיקוח בנייה בכל פרויקט ובכל היקף, לרבות דירות פרטיות במודל בנה ביתך, פרויקט בנייה מסחרי של עשרות, מאות או אלפי יחידות דיור, מבני מסחר, מבני תעשייה ומבני ציבור. צוות אנשי המקצוע שלנו פועל בכל רחבי הארץ ומותאם ללקוח על פי צרכיו ועל פי מאפייני הפרויקט.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכל שאלה שמעסיקה אתכם בעניין ואנו נספק לכם את כל התשובות הנדרשות לכם על מנת להבין בדיוק את אופן ביצוע הפיקוח, את הערך שלו לפרויקט שלכם ואת האופן בו אנו מוודאים שכל הקורה במסגרת הפרויקט עולה בקנה אחד עם האינטרסים החשובים ביותר שלכם. צרו קשר עוד היום לקביעת פגישה עם הצוות המקצועי.

-י.נ הנדסה-

בלוג
י.נ הנדסה

מה כדאי לבדוק לאחר קבלת מפתח מקבלן

זמן קבלת המפתח לדירה מהקבלן תמיד יהיה זמן מתוח. ישנו הרבה חוסר וודאות התקופה הזו והחשש מגילוי מאוחר של תקלות מרחף מעל הדיירים העתידים להיכנס

בלוג
י.נ הנדסה

דק סינטטי צבעים

מה שהחל כטרנד הפך לאלמנט עיצובי שאי אפשר לוותר עליו, והיום אפשר למצוא אותו בחצרות רבים בישראל. הדק הסינטטי, על שלל היתרונות שיש לו להציע,

התקשרו עכשיו