פרגולה מאלומיניום: כל מה שצריך לבדוק לפני שמזמינים

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

מתכוונים להזמין פרגולה חדשה לחצר? מזל טוב, אנחנו פה בשביל לעשות לכם סדר בבלגן. אז לפני שאתם ממהרים לרוץ ולהזמין, קבלו 3 טיפים שיסייעו לכם לעשות את הבחירה הנכונה של הפרגולה הבאה שלכם.

בדקו מראש איזו פרגולה מתאימה לכם

זה נכון שכבר בחרתם להתקין פרגולה מאלומיניום ולא פרגולה מעץ, אבל זה לא אומר שכל הדברים כבר סגורים. למה? מכיוון שגם בתחום האלומיניום יש שני סוגים של פרגולות ועליכם לבחור בזו שמתאימה גם לצרכים שלכם וגם לסביבה שבה אתם מתכוונים להתקין אותה.

אז שני הסוגים הנפוצים של פרגולות מאלומיניום היא פרגולה עומדת ופרגולה תלויה. פרגולה עומדת היא פרגולה שנשענת על 4 עמודים והיא נחשבת לפחות יציבה ביחס לדגמים האחרים. לכן, כשמתקינים פרגולה כזו מומלץ מאד להשקיע ביסודות שלה על מנת לשפר את היציבות שלה.

הסוג שני של פרגולות מאלומיניום הוא פרגולה תלויה, הנקראת גם פרגולה צמודת קיר. זו פרגולה שצד אחד שלה נתמך על ידי הקיר החיצוני של הבית והצד השני נתמך באמצעות שני עמודים או יותר. מדובר בפרגולה יציבה מאד, מה גם שתוכלו להתקין אותה במקומות צפופים שלא מאפשרים לכם להתפרע עם העיצוב והמידות.

בחרו את המקום המתאים לפרגולה

לפני הכל חשוב לציין שאת הפרגולה מומלץ להתקין כבר בשלב השיפוץ או הבנייה, שזה בדיוק הזמן שיאפשר לכם לתכנן בצורה מושלמת גם את המיקום שלה וגם את הדגם שלה. קחו בחשבון שכשאתם מתקינים פרגולה על תשתית מוכנה, תמיד תצטרכו לבצע את ההתאמות ולהתפשר פה ושם על המידות והעיצוב.

לפני ההתקנה עליכם לקחת בחשבון את כיווני השמש בבית ולבחור במקום שבו הפרגולה תספק לכם את פתרונות הצללה ההולם ביותר. בחרו במקום שבו יהיה לכם נעים לשבת אחר הצהריים או בערב, שכן בשאר שעות היום אתם נמצאים בעבודה.

במידה ואתם מתקינים פרגולה חשמלית, קחו בחשבון שמעל הפרגולה תצטרכו למקם גם את הארגזים החשמליים שלה. כמובן שבמצב כזה עליכם לדאוג לתשתית חשמל מתאימה לפני ההתקנה, אחרת פשוט לא תוכלו לבצע את העבודה.

ודאו שהפרגולה אכן מאלומיניום

לפני שאתם ממהרים להזמין התקנה, ודאו שהפרגולה שאתם מתקינים היא אכן מאלומיניום מלא ולא אלומיניום משולב בעץ, פלסטיק או כל חומר אחר. מלבד האלומיניום, כל חומר אחר שישולב בו עלול להחליד והפרגולה תהיה פחות עמידה, שזו התכונה הנפוצה של האלומיניום.

בנוסף, מומלץ להתקין פרגולה שנצבעה בשיטת התנור, שכן זו השיטה שתבטיח שצבע הפרגולה יחזיק לכם מעמד לאורך שנים ויבטיח שהתחזוקה השוטפת שלה תהיה מינימלית ביותר.

אגב, זה הזמן שלכם גם להשקיע בטאץ' האישי ולחפש פרגולות אלומיניום למרפסת מיוחדת, להתקין אולי סנטף או פוליגל בצבעים שונים להפוך את המרפסת שלכם לפנינה מיוחדת.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

החזון שלנו

לרשותנו צוות של מהנדסי בניין והנדסאי בניין לרבות מהנדסים בעלי הסמכת קונסטרוקטור. צוות המקצוענים שלנו מאפשר לנו לבצע פיקוח בנייה בכל פרויקט ובכל היקף, לרבות דירות פרטיות במודל בנה ביתך, פרויקט בנייה מסחרי של עשרות, מאות או אלפי יחידות דיור, מבני מסחר, מבני תעשייה ומבני ציבור. צוות אנשי המקצוע שלנו פועל בכל רחבי הארץ ומותאם ללקוח על פי צרכיו ועל פי מאפייני הפרויקט.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכל שאלה שמעסיקה אתכם בעניין ואנו נספק לכם את כל התשובות הנדרשות לכם על מנת להבין בדיוק את אופן ביצוע הפיקוח, את הערך שלו לפרויקט שלכם ואת האופן בו אנו מוודאים שכל הקורה במסגרת הפרויקט עולה בקנה אחד עם האינטרסים החשובים ביותר שלכם. צרו קשר עוד היום לקביעת פגישה עם הצוות המקצועי.

-י.נ הנדסה-

בלוג
י.נ הנדסה

דק סינטטי צבעים

מה שהחל כטרנד הפך לאלמנט עיצובי שאי אפשר לוותר עליו, והיום אפשר למצוא אותו בחצרות רבים בישראל. הדק הסינטטי, על שלל היתרונות שיש לו להציע,

פינוי אסבסט: מאיפה מתחילים?

פינוי אסבסט הוא משימה קשה. זה לא תופעה שכיחה ברוב המקומות. בשל הקושי בפינוי האסבסט, התהליך מצריך פעמים רבות עזרה מקצועית, שעלולה לעלות ביוקר ולאורך

התקשרו עכשיו