צובעים נכון: דגשים לצביעת הבית בעבודת הגמר

קבלן רשום לבניית בתים פרטיים עד מפתח 

קבלן שלד רשום 29901 לעבודות הנדסיות

קבלן גמרים לוילות בפריסה ארצית

ניסיון במסירת 70 + בתים פרטיים שלד +גמרים 

התחייבות למחיר הזול בארץ !!

050-3322584 לייעוץ ללא התחייבות 

צובעים נכון: דגשים לצביעת הבית בעבודת הגמר

החלטתם לצבוע את הבית? מזל טוב, אנחנו כאן כדי לעשות לכם קצת סדר בבלגן. אז לפני שאתם ממהרים להזמין את הצבעי הראשון שמופיע לכם בגוגל, קבלו את כל הדגשים החשובים לצביעת הבית בעבודת גמר.

המדריך נכתב בשיתוף יוסי הצבעי מ'סילבס צבעים' המתמחים במגוון של עבודות צבע.

הכנת הבית לצביעה

לא משנה כמה הצבעי שלכם יהיה מקצועי, במידה והוא לא יבצע עבודת הכנה מקדימה ומקצועית, כך תיראה גם הצביעה שלו. אז לפני שהצבעי פונה לעבודת ההכנה בקירות עצמם, הוא יכין את השטח בדירה על מנת שיהיה לו נוח לעבוד ועל מנת להימנע מלכלוך ובלגן.

צילום –  123rf

הוא יזיז את החפצים למרכז החדר ויכסה אותם היטב על מנת שלא יוכתמו. לאחר מכן, הוא ידביק נייר דבק על השקעים והמפסקים, על מנת שלא יתלכלכו מכתמי הצבע. בנוסף, הוא יפרוס יריעת ניילון גדולה על הרצפה על מנת להגן עליה מכתמי הצבע.

חשוב לציין – גם לכם יש אחריות בהכנת הבית לצביעה, אל תתנו לצבעי לבזבז זמן ואנרגיה על סידור הבית במקום הצביעה. יום לפני העבודה הקפידו להזיז שטיחים ורהיטים ולמעשה כל דבר שיפריע לצבעי לבצע את העבודה שלו, עניין שפחות רלוונטי בעבודות גמר אך חשוב להבין את הרעיון שמאחורי הצעד הזה.

הכנת הקירות לצביעה

בעל המקצוע יצטרך לשייף את הקירות, להחליק אותם ולהסיר את על הקילופים. לאחר מכן, הוא יצטרך לסתום את החורים ולמלא את הסדקים שבקירות בחומר גבס מתאים. בסופו של דבר המטרה שלו היא שהקיר יהיה כמה שיותר חלק ונקי לפני צביעת בית, על מנת לקבל את התוצאה האיכותית ביותר שאפשר.

חשוב לציין – אתם מזמינים צבעי, לא שיפוצניק. הצבעי יוכל לבצע עבורכם תיקונים סטנדרטיים בדירה, אך במידה ומצב הקירות רעוע ביותר ויש עליהם כתמי עובש ורטיבות, לא משנה כמה עבודת הכנה הוא יעשה, הצבע פשוט לא יחזיק.

במקרה כזה צריך להפעיל שיקול דעת ולהבין מה עומד הנזק בקירות והאם להזמין צבעי שיכול להתמודד עם האתגר או שתפנו לשיפוצניק שיתקן את הקיר באופן יסודי.

כך צבעי מקצועי יצבע את הקירות

צבעי אמין ומקצועי יישם שכבת יסוד לפני שהוא עובר לעבודת הצביעה עצמה. תפקידו של חומר היסוד הוא לחזק את הטיח ולאפשר אחיזה מקסימלית של שכבת הצבע לקיר. רוב הצבעים ישתמשו בחומר יסוד שנקרא סופר בונדרול.

רק לאחר מכן בעל המקצוע יוכל לפנות לעבודת הצביעה עצמה. אז במידה וסגרתם עם הצבעי גם על צביעת תקרה, הוא יתחיל בתקרה. הוא יתחיל באחת מפינות החדר ויישם את הצביעה לאורך, על מנת לייעל אותה כמה שיותר.

לאחר מכן, הצבעי יפנה לצביעת הקירות, כאשר הוא יתחיל באזורים מורכבים לצביעה כמו סביב החלון, סביב הדלתות והפנלים. רק לאחר מכן הוא יעבור לצביעת שאר הקיר, כשאז הוא נותן את הדגש על כל מקטע ומקטע על מנת שלא יהיו פערים בגוונים.

צבעי מקצועי יצבע את הדירה שלכם בשתי שכבות של צבע אקרילי איכותי ורחיץ, או כמו שהצבעים נוהגים לקרוא לזה "שתי ידיים". רק כך הוא יבטיח שתקבלו גוון אחד ולא מנעד של גוונים על הקיר. במידה ואתם רואים שהצבעי שלכם לחוץ, ממהר לבצע שכבה אחת וללכת, זה צריך להדליק נורה אדומה.

אחרי שצובעים – מנקים

אז כפי שציינו אתם מזמינים צבעי ולא שיפוצניק, אתם גם לא מזמינים חברת ניקיון. כבר שמענו על מקרים בהם לקוחות התלוננו שנשאר להם כתם אחד של צבע על הרצפה.

אז באופן כללי התפקיד של הצבעי הוא להחזיר לכם את הבית פחות או יותר במצב בו קיבלתם אותו. הוא לא צריך להבריק לכם את הרצפה, בטח שלא לעשות לכם פוליש וזה בסדר אם פה ושם יהיו כתמים. מה שכן, הוא צריך לצבוע לכם את הבית בצורה איכותית ולהשאיר את המקום במצב סביר ולא מלוכלך באופן חריג.

יחד עם זאת יש צבעים מומלצים שינקו עבורכם כאילו זה היה הבית שלהם וכאן מגיעה החשיבות של בחירת צבעי מומלץ ומסור.

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

בלוג
iengcoil_admin

סגרגציה בבטון

תהליך בניית הבית שלכם יכול להיות מורכב. הפעם נדבר על תופעת הסגרגציה בבטון. זוהי בעצם תופעה נפוצה למדי שמתקיימת פעמים רבות בעת בניית מבנים כאלו

בלוג
iengcoil_admin

סוגים שונים של משורי שולחן

באמצעות מסורים שונים ניתן לבצע עבודות נגרות, חיתוך ועיבוד עץ בצורה ביתית, כחובבים או כמקצוענים. בנגריות, בסדנאות, לחובבים במוסך הביתי, נדרשים מסורים חשמליים חזקים על

בלוג
iengcoil_admin

הובלת תכולת בית פרטי אחרי שיפוץ מקיף

שיפוץ מקיף של בית פרטי מבטיח שיפור משמעותי בכל ההיבטים – התשתיות משתדרגות בזכות האפשרות להשתמש בפתרונות מתקדמים (למשל צינורות SP במקום צינורות הברזל הישנים),

בלוג
iengcoil_admin

כך מצלמים קווי ביוב לפני טופס 4

אמונים על בניית מבנה חדש ונמצאים לפני קבלת טופס 4? זה הזמן לבדוק שקווי הביוב בבניין ראויים לשימוש. במאמר הבא נסביר מה זה צילום קווי

התקשרו עכשיו