צנרת SP

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

צנרת המבנה משפיעה על איכות המים ועל הצורך או אי הצורך לבצע תיקונים במערכת האינסטלציה. בעבר היו משתמשים בצנרות מתכתיות בבתים ובבניינים. פתרון זה היה הפתרון הזמין ביותר, אך הוא אינו יעיל ולכן היום השימוש הוא בצנרת פלסטית. בתוך קטגוריה זו אפשר למצוא את צנרת ה-SP ובכתבה זו נבחן את יתרונותיה ואת אופן השימוש בה.

היתרונות של צנרת SP

צנרת מסוג SP הפכה לפופולארית תודות לגמישות ולעמידות שלה. הצנרת מורכבת מצינור פלסטי אשר בחלקו הפנימי בנוי מרשת אלומיניום ומכילה מרכיב מתכתי אשר הופך אותה לעמידה במיוחד וקלה לתיקון, אם יש צורך. צנרת זו מועדפת על רבים מהבונים תודות לתכונות הבאות:

נוחות העבודה

אנשי מקצוע אוהבים לעבוד עם SP וזאת כיוון שמדובר בצנרת שנוחה מאד לעבודה. הגמישות של הצינורות מקצרת את ההתקנה ועוזרת להימנע מסיבוכים אשר יכולים להופיע בשימוש בצינורות אחרים. אינסטלטורים רבים ימליצו על צנרת זו ומומלץ ללמוד מניסיונם.

שימוש במערכות שונות

צנרת SP יכולה לשמש לא רק למערכת המים אלא גם למערכת ההסקה, רדיאטורים ומערכות נוספות. במקום לחפש אחר פתרונות שונים ומגוונים לכל אחת מהמערכות בבית או במבנה, סוג אחד של צנרת נותן מענה מלא לשלל צרכים בבית.

אחריות

היום אפשר לראות כי צנרת מסוג זה משמשת לא רק לבתים אלא גם לבניינים רבי קומות ולמבנים שנראים מסובכים. אפשר לצפות מהצנרת לעבוד באופן רציף ללא כל תקלה לאורך שנים רבות והיצרן עצמו מספק אחריות לצנרת למשך עשור (בכפוף לתנאים שהציב).

ניקיון המים

מקורות המים בישראל עוברים ניתור באופן מתמיד. עם זאת, המקורות שדואגים למים נקיים לא יכולים לדעת מה קורה בצנרת הביתית. בדיקות שמתבצעות בבתים ישנים יכולות להעלות לא פעם זיהומים שמקורם בצנרת. השימוש בצנרת SP שומר על הניקיון של המים, מונע אבנית וסתימות והוא סגור למזיקים.

שיפוץ נוח ופשוט

רוב בוני הבתים לא חושבים על שיפוץ בזמן הקרוב. הצרכים יכולים להשתנות ולהוביל לשיפוץ במבנה ובמקרה זה כדאי שהצנרת תתאים לפעולות החדשות. במקרה של SP קל להוסיף עוד נקודות מים ולחבר למערכת הקיימת יציאות נוספות.

נוחות התקנת הצנרת

צינורות מסוג SP יסומנו בארבעה צבעים: כחול למים הקרים, כתום למים החמים, שחור למים חמים וקרים שחשופים לשמש ולבן עבור מערכות חימום והסקה. בעל המקצוע אשר יבצע את ההתקנה (אינסטלטור) צריך להקפיד להשתמש בצבעים הנכונים וזאת כדי להקל על עבודות התחזוקה והתיקון, אם יהיה צורך בכך בעתיד.

הצנרת עצמה יכולה להתחבר בשתי דרכים שונות: לחיצה או הברגה. התפקיד של האינסטלטור יהיה בין היתר לקבוע מהי דרך ההתקנה הטובה ביותר למבנה. כך או אחרת, ההתקנה תתבצע רק על ידי בעל מקצוע מוסמך לכך ותמיד בהתאם לתוכניות הבניה.

החסרונות של הצנרת

כדאי לדעת כי לכל פתרון בבית יש יתרונות וחסרונות וכך גם לשימוש בצנרת זו. הצנרת נבנית כמערכת רציפה ולכן אם ישנה בעיה בנקודה אחת בבית יש צורך לסגור את המים באופן מוחלט. כמו כן, במקרה של נזק יהיה צורך לשבור קירות או מרצפות.

מערכת מים תקינה מתחילה בהתקנה מקצועית

על דבר אחד אין עוררין – מערכת מים תקינה היא תוצאה של התקנה מקצועית. רק אינסטלטור בעל ניסיון והתמחות בבניה יכול להתאים להנחת הצנרת. המשימה אולי נשמעת פשוטה, אך היא דורשת ידע רב ומקצועיות. כאן, באתר של המרכז לבניה פרטית, ריכזנו עבורך רק ספקים מעולים בעלי ניסיון ואנו ממליצים לך לבחור את האינסטלטור מתוך רשימת הספקים באתר.

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
התקשרו עכשיו

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!