קבלן מפתח

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

תהליך הבנייה יכול להיות תהליך מורכב ומסובך מאוד אשר אורך זמן רב. על מנת לעבור אותו בדרך הטובה ביותר אתם חייבים שיהיה לכם קבלן מפתח. באמצעות קבלן מפתח תוכלו לעבור את תהליך הבנייה בצורה הטובה ביותר והכי חשוב תוכלו להיות רגועים שהעבודה מתבצעת על הצד הטוב ביותר ולשביעות רצונכם המלאה.

קבלן מפתח

מיהו קבלן מפתח?

קבלן מפתח הוא קבלן אשר אחראי על עבודות הבנייה החל משלב שלד הבניין ועד לסיום הבניין ומסירתו ללקוח. הקבלן לרוב מעסיק מנהל מטעמו על מנת לפקח על הליך הבנייה עצמו. כמו כן, הוא בקשר עם אנשי מקצוע שונים בשטח הכוללים בין היתר את מהנדס הבניין, האדריכל, מפקח הבנייה ועוד. לאורך כל התהליך הקבלן איתכם בקשר ואף מיידע את הלקוח במידה ויש צורך.

מתי יש צורך בקבלן מפתח?

קבלן מפתח הוא חלק חשוב ועיקרי בתהליך הבנייה עצמה. לכן הוא חייב להיות בכל פרויקט בניין על מנת לעקוב אחרי עבודות אנשי המקצוע השונים וכן לאתר ליקויים שונים או רשלנות אשר מתבצעת בפועל באתר הבנייה. הודות לפיקוח ההדוק ניתן למנוע נזקים גדולים בבנייה עוד בשלביה הראשונים, כך שבסיומו של דבר מתקבל בניין ברמת גמר גבוהה ביותר וללא ליקויים שונים אשר מורידים מערך הבניין.

האם חייב להיות לקבלן מפתח פוליסת ביטוח?

כל קבלן מפתח אשר מועסק בעבודות הבנייה מחויב להיות עם פוליסת ביטוח מתאימה אשר מכסה את כל עבודותיו אשר מתבצעות במהלך הבנייה באתר הבנייה. ללא פוליסת ביטוח מתאימה ורישיון מקצועי של הקבלן לא ניתן להעסיק את קבלן המפתח. כמו כן, גם הלקוח מכוסה בפוליסת ביטוח דרך פוליסת הקבלן עצמו.

מהם תחומי האחריות של קבלן המפתח?

תחומי האחריות של קבלן המפתח כוללים בדיקת תוכניתו לביצוע, התאמת התוכניות, מינוי מהנדס שיפקח על שלד הבניין, מינוי מנהל עבודה שיהיה אחראי על העבודה בשטח, ניהול העבודה עצמה בשטח, קשר עם הלקוחות, בקרת איכות, ניהול העבודה השוטפת בשטח ואחריות על בטיחות העובדים באתר הבנייה ועוד. כל תחומי האחריות הללו מצריכות זמן רב מהקבלן ואחריות רבה על אנשי מקצוע רבים בשטח. מעבר לכך, הקבלן עוסק גם בכל מה שקשור למגרש הבנייה. מדידת המגרש, הריסה ופינוי, מילוי או פינוי עפר, בדיקת גישה עם כלים כבדים, אספקת מים וחשמל לאתר עצמו, גידור ושילוט באתר כנדרש ועוד. כל העבודות הללו מתבצעות תחת לוח זמנים לחות ונוקשה אשר מחייב את הקבלן לעמוד בו. כלומר הקבלן נותן למעשה פתרון לכל צרכי הלקוח במהלך הבנייה עצמה ועל כן חשיבותו היא גדולה מאוד במיוחד ללקוח עצמו.

למה כדאי לנו קבלן מפתח?

הודות לקבלן המפתח לפרויקט בניית בית פרטי  ניתן לחסוך בכסף וזמן יקר, לבצע עבודה רציפה לאורך כל הפרויקט עצמו עם אנשי המקצוע השונים מה שעוזר לסיים את העבודה בזמן שנקבע מראש, לרכוש חומרים וציוד בנייה מתאים ואף למנוע תקלות שונות בשטח.

קבלן מפתח הגדרה

עבודות הבנייה הקלות ועבודות השיפוצים השונות שכוללות בין היתר פרויקטים מורכבים של בניית מגדלי מגורים, משרדים ועוד דורשת קבלן מפתח. באמצעות קבלן מפתח מקצועי שדואג לכם לאורך כל תהליך הבנייה ועד לקבלת המפתח, ניתן לעבור את תהליך הבנייה בצורה הטובה והבטוחה ביותר. כך שכל שאלה או בעיה שאתם נתקלים בה במהלך תהליך הבנייה יש לכם כתובת לפנות אליה.

מה זה קבלן מפתח?

קבלן מפתח הוא איש מקצוע אשר אחראי על עבודות הבנייה והשיפוצים השונות החל מתכנון בניית המבנה ועד לסיום בניית המבנה. כלומר הקבלן אחראי על עבודות השלד השונות של הבניין בתיאום עם אנשי המקצוע השונים בשטח שהוא גם אחראי עליהם. בעלי מקצוע אלה כוללים: אינסטלאטורים, קבלני חשמל, משפצים בגובה, קבלני אלומיניום ועוד. הקבלן אחראי לפקח על אנשי המקצוע השונים על מנת שהעבודה תתבצע כשורה ולא יהיו ליקויים במהלך העבודה עצמה.

מה תפקידו של קבלן מפתח?

קבלן המפתח אחראי על צוות בעלי המקצוע השונים אשר לוקחים חלק בתהליך הבנייה עצמו. הוא עובד בשיתוף פעולה עם האדריכל ומהנדס הבניין ומקבל את תכוניות הבנייה ומרכז אותן ובוחן את התאמתן לפרויקט הבנייה עצמו. כמו כן, קבלן המפתח אחראי על הכנת המגרש לבנייה, אחראי על מדידות השטח עצמו, עבודות ההריסה והפינוי אשר נדרשות, מילוי או פינוי עפר, בדיקת גישה של כלים כבדים, אספקת מים וחשמל לאתר הבנייה וביצוע גידור, תיחום ושילוט האתר הבנייה עצמו. מעבר לכך, הקבלן אחראי על ביצוע עבודות הבנייה מתחילת הבנייה ועד לסיומה ומסירת המפתח עצמו לדיירים. הוא מבצע את כל עבודות הבנייה באופן יסודי באמצעות כח אדם מקצועי ובעל ניסיון, מעסיק מנהל עבודה מטעמו אשר מפקח על איכות העבודה ועמידה בלוחות הזמנים, מבצע עבודות בנייה תוך כדי שיתוף פעולה עם מהנדס ואדריכל הבניין וכמובן מספק ללקוח כלים סניטריים כמו: כיורים, אמבטיות, מקלחות, ריצוף וחומרים שונים אשר נדרשים לבנייה עצמה. כך שקבלן מפתח מפסק פתרון לכל בעיה שזזה בשטח במהלך הבנייה עצמה ונותן מענה זמין ללקוח.

חשיבות קבלן מפתח בתהליך הבנייה

כל בניית מבנה חייב להתבצע בנוכחות קבלן מפתח. ללא קבלן מפתח אשר עובד בתיאום עם אנשי המקצוע השונים וכן מאציל סמכויות למנהל העבודה שהוא מביא מטעמו לא שמפקח על הנעשה עצמו לא ניתן לבצע בצורה מקצועית ויסודית את תהליך בניית הבניין עצמו. לקבלן המפתח ישנו תפקיד חשוב ביותר במהלך תהליך הבנייה עצמו והוא דמות חשובה ועיקרית בתהליך הבנייה. לכן בכל פרויקט בנייה יש צורך בקבלן מפתח שיהיה אחראי על תהליך הבנייה עצמו ויפקח שהכל מתנהל כשורה ואין שום ליקויים במהלך הבנייה עצמה. לכן חשוב לבחור בקפידה ויסודיות רבה את קבלן המפתח שלכם או חברת הבנייה שאתם רוצים לעבוד איתה לאורך בניית הבניין.

אם אתם מתלבטים אם לשכור קבלני משנה או קבלן מפתח מחיר הוא חלק מהשיקולים שאתם צריכים לקחת בחשבון, והמאמר הבא מביא לכם את הגורמים שקובעים את המחיר.

 

קבלן מפתח מחיר – קבלן מפתח או קבלני משנה?

 

ההבדל המהותי בין קבלני משנה לקבלן מפתח הוא שקבלן המפתח אחראי על כל התהליך, מתחילתו ועד סופו, עד לרגע שבו נמסרים לכם מפתחות הבית הגמור, הוא האיש היחיד מולו אתם עובדים והוא הנושא באחריות בכל תקלה או בעיה.

לקבלן מפתח יש חסרונות ויתרונות, שבאים לידי ביטוי גם במחיר, והמאמר הבא נכתב כדי לעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה עבורכם ועבור הבית שלכם.

 

קבלן מפתח מחיר – מה תפקידו של קבלן מפתח

קבלן המפתח אחראי על סימון וגידור שטח הבנייה, על כל השירותים והחיבורים שנדרשים לצורך העבודה כמו חיבורי חשמל ותאי שירותים, ועל ניקוי המגרש לקראת הבנייה.

בנוסף, הוא אחראי על הבאת וניהול קבלני המשנה ואנשי המקצוע הדרושים, על זיהוי בעיות ופתרונות במהלך הבנייה כדי לוודא שהכל נעשה באופן חלק ועל פי כל התוכניות והוא זה שמרכז את כל המסמכים והאישורים הדרושים לכם לקבלת טופס האכלוס וטופס 4, בסיום הבנייה.

 

קבלן מפתח מחיר – יתרונות

היתרון העיקרי של קבלן מפתח הוא הדאגות, הריצות והזמן שהוא חוסך לכם זמן ולפעמים, אפילו כסף.

קבלן המפתח מביא איתו את כל קבלני המשנה ואנשי המקצוע שדרושים לפרויקט והוא זה שאחראי על התיאום ביניהם, על תיקונים אם נדרשים וכל בעיה שצצה במהלך הפרויקט.

בנוסף, קבלן המפתח אחראי על קניית כל החומרים הדרושים לבניה וסביר להניח שהוא יכול להשיג אותם במחירים טובים,  במידה ומדובר בקבלן מנוסה ומקצועי שמכיר את השוק ואת ספקי הציוד.

 

קבלן מפתח – חסרונות

החיסרון העיקרי של קבלן המפתח הוא שהמחיר שלו גבוה יותר, מאחר והוא והצעת המחיר שלו כוללת את שכר קבלני המשנה ואנשי המקצוע שהוא צריך לשלם, כולל הרווח שלו עצמו.

בנוסף, לרוב לא תהיה לכם החלטה בנושא קבלני המשנה ואנשי המקצוע שקבלן המפתח יביא ולכן מומלץ לוודא שאתם שוכרים קבלן מקצועי, אמין ובעל ניסיון ושעובד עם אנשים מקצועיים ואיכותיים.

מומלץ לקבל המלצות על קבלן המפתח ועל האנשים שהוא מביא איתו מלקוחות קודמים שלו.

 

 קבלן מפתח מחיר

אם אתם מתלבטים האם לשכור קבלן מפתח בצפון או לעבוד מול קבלני משנה, או אולי לשפץ לבד, קבלו חמש סיבות טובות לשכור קבלן מפתח.

קבלן מפתח בצפון – 5 סיבות טובות לשכור קבלן מפתח

קבלן מפתח, כשמו כן הוא, קבלן שמלווה אתכם לאורך כל תהליך השיפוצים או הבנייה, עד לקבלת המפתח לבית הגמור והמושלם שלכם.

אבל עד לשלב קבלת המפתח, יש לכם המון החלטות שצריך לקבל ותהליך ארוך שצריך לעבור לפני תחילת העבודה, במהלכה ובסופה.

קבלן מפתח יכול לעזור לכם לעבור את התהליך הזה יותר בקלות.

קבלן מפתח בצפון – תכנון תקציב

ודאי חרשתם את הרשת וקראתם עשרות מאמרים על איך לתכנן נכון את התקציב שלכם ועדיין אתם מרגישים שאתם צריכים מישהו לידכם שיכוון אתכם.

קבלן מפתח וותיק ובעל ידע וניסיון יכול לעזור לכם לקבל את ההחלטות הנכונות ולעשות את התמחור הנכון ובכך להגיע לתקציב המתאים לכם.

שיתוף קבלן המפתח בתכנון התקציב יאפשר לו להבין את היכולות שלכם והדרישות שלכם.

קבלן מפתח בצפון – מחיר

הנטייה של רובנו היא לבחור בקבלן שמציע את הצעת המחיר הנמוכה ביותר, מה שברוב המקרים מתברר כטעות יקרה.

הצעות מחיר של קבלן מפתח הן ברוב המקרים יקרות יותר מאחר וגם העובדים וגם העבודה הם באחריותו הבלעדית של הקבלן וכך גם שכר העבודה של אנשי המקצוע והקבלנים.

יחד עם זאת, יש לכם ביד מחיר סופי למדי וראש נקי מדאגות.

 

קבלן מפתח בצפון – לוח זמנים ותיאומים

שני האתגרים הגדולים ביותר בתהליך שיפוץ או בנייה הם העמידה בלוח הזמנים והתיאום בין בעלי המקצוע השונים, כדי לוודא שאין עיכובים או טעויות שנובעות מחוסר תיאום.

זהו תפקידו קבלן המפתח, לתאם זמני ביצוע מול בעלי המקצוע השונים כך שכל התהליך יתבצע בצורה חלקה ושוטפת.

עבורכם, זהו חיסכון גדול בזמן ובכסף מאחר ויש לכם חוזה אחד ואיש קשר אחד.

 

קבלן מפתח בצפון – בחירת אנשי מקצוע

כל שיפוץ או בנייה של בית דורשים מעורבות של מספר קבלני משנה ואנשי מקצוע בתהליך.

מאחר וזהו תפקידו של קבלן המפתח להביא את קבלני המשנה ואנשי המקצוע הדרושים על פי התוכניות שנקבעו, הרי ששכירת קבלן מפתח אמין, מקצועי וטוב, תבטיח לכם שאנשי מקצוע איכותיים וטובים יבצעו את העבודה.

מומלץ לעבוד עם חברה קבלנית איכותית ואמינה שמרכזת תחת קורת גג אחת את כל אנשי המקצוע

 

קבלן מפתח בצפון – אחריות

כמו לכל קבלן שיפוצים או בנייה, גם לקבלן המפתח יש אחריות מלאה על תקלות וליקויים שקורים במהלך העבודה ובסיומה.

בניגוד לעבודה מול מספר קבלני משנה, שלכל אחד מהם אחריות על תחום העבודה שלו בלבד, בעבודה עם קבלן מפתח, זוהי אחריותו של הקבלן לדאוג לתיקון כל הליקויים שמתגלים במהלך העבודה ובסופה וגם במהלך תקופת הבדק.

קבלן מפתח בצפון

 טיפים לסיום

  • השוו הצעות מחיר ואל תתפתו להצעת המחיר הנמוכה ביותר, כי הסיבות להצעת המחיר הנמוכה היא לרוב אנשי מקצוע לא אמינים או ציוד וחומרי בנייה באיכות ירודה.
  • בדקו לא רק את המחיר אלא גם את איכות השירות, העמידה בזמנים, יכולת פתרון הבעיות של הקבלן בין אם בתהליך הבניה ובין אם בין אנשי המקצוע
  • וודאו שהחוזה מול הקבלן מכסה את כל הדרישות והצרכים שלכם כדי למנוע אי הבנות בהמשך

קבלן מפתח

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
התקשרו עכשיו

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!