קבלן עד מפתח באר שבע

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

אם אתם מתגוררים באזור הדרום ומחפשים קבלן עד מפתח באר שבע היא כנראה העיר שתוכל להציע לכם את מרבית האפשרויות באזור זה. יחד עם זאת, בסופו של דבר אתם לא עובדים עם כל קבלני המפתח של באר שבע, אלא עם קבלן אחד נבחר ועל כן חשוב שתדעו גם כיצד לבחור את הקבלן הזה וגם כיצד להתנהל מולו בצורה שתבטיח את זכויותיכם ואת מטרותיכם בפרויקט. אז על מה אתם צריכים להקפיד בבחירה וביציאה לדרך לפרויקט בליווי של קבלן עד מפתח? על כך מדברים איתכם בשורות הבאות, המומחים של י.נ הנדסה, המספקת שירותי קבלן מפתח בכל רחבי הארץ ולכל סוגי הפרויקטים.

יש מבחר, אבל אתם צריכים רק אחד

כפי שאמרנו קודם לכן, אם אתם מחפשים קבלן עד מפתח באר שבע יכולה להציע לכם מבחר לא קטן של אפשרויות. יחד עם זאת, וגם את זה אמרנו, בסופו של דבר אתם עובדים עם קבלן אחד. המבחר שמציעה לכם באר שבע נועד לאפשר לכם להגיע לכמה שיותר אנשי מקצוע פוטנציאליים, לתת להם להתחרות עליכם ולהשיג לעצמכם את התנאים הטובים ביותר לעסקה. ואחרי שבחרתם את הקבלן הנבחר, כעת עליכם לשנות את צורת החשיבה שלכם ולעגן את מערכת היחסים שלכם איתו בהסכם משפטי מחייב. בהסכם הזה אתם צריכים להתייחס לשורה של גורמים כמו מודל תשלומים מדורג, בדיקת בדק בית, פיקוח בנייה, חובת עבודה עם קבלני משנה רשומים בלבד וכן הלאה, אבל בהסכם הזה יהיה עליכם גם לעגן אלמנטים שיתייחסו למרחק הגאוגרפי של הקבלן מאתר העבודה, והדברים נאמרים כמובן במקרה שאתם מביאים את הקבלן מבאר שבע, אבל אתר העבודה הוא היכן שהוא הרחק באזור הדרום.

מרחק גאוגרפי – יכול מאוד להשפיע על הפרויקט שלכם

לכאורה, בעידן בו לכולם יש כלי רכב, מרחק גאוגרפי הוא עניין איזוטרי שלא אמור להשפיע על דבר, אלא שבפועל, כל מי שעבד אי פעם עם קבלן, יודע שהעניין הזה בהחלט יכול להשפיע על הפרויקט כולו. ככלל, כאשר אתם בוחרים קבלן לפרויקט, עליכם לדעת שאתם לא הלקוחות היחידים שלו. הקבלן הוא בסופו של דבר גם איש מקצוע אבל גם איש עסקים והוא מחפש תמיד את הדרך לאזן בין כלל הפרויקטים ומקורות ההכנסה שלו. באופן טבעי, אם אתם שכרתם קבלן מפתח בבאר שבע לעבודה שמתבצעת היכן שהוא בערבה הדרומית, זה אומר שבכל יום יתמודד הקבלן עם הדילמה, האם לשלוח צוות לנסיעה של שעתיים עד אליכם או להקצות את הצוות לפרויקט אחר שהוא מנהל בבאר שבע, ואתם יכולים להיות בטוחים שיהיו ימים, אולי גם ימים רבים, שבהם הוא יעדיף את המובן מאליו – לעבוד בבאר שבע.

קבלן עד מפתח באר שבע

אז מה עושים?

כאמור, כשאתם מחפשים קבלן עד מפתח באר שבע יכולה לספק לכם את הקבלן הנבחר ואולי גם המובחר, אבל את העבודה איתו אתם רוצים לעגן בהסכם משפטי, שמגדיר את ההתחייבויות שלו ללוחות זמנים, נוכחות באתר וכן הלאה, ואת הזכויות שלכם במקרה של הפרת התחייבות או יצירת עיכובים בפרויקט מצד הקבלן. חברת י.נ הנדסה מספקת שירותי קבלן עד מפתח בכל רחבי הארץ ובכלל זה גם באזור באר שבע ובאזור הדרום כולו. בכדי להבטיח את השירות הטוב ביותר ללקוח, בפרויקטים מרוחקים, דואגת החברה לצוות עובדים שישהה באזור על בסיס קבוע עד לסיום הפרויקט, וזאת על מנת בדיוק להתמודד עם האתגר של המרחק הגאוגרפי ולהבטיח שגם לקוח מרוחק יקבל בדיוק את אותה רמה של שירות.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

החזון שלנו

לרשותנו צוות של מהנדסי בניין והנדסאי בניין לרבות מהנדסים בעלי הסמכת קונסטרוקטור. צוות המקצוענים שלנו מאפשר לנו לבצע פיקוח בנייה בכל פרויקט ובכל היקף, לרבות דירות פרטיות במודל בנה ביתך, פרויקט בנייה מסחרי של עשרות, מאות או אלפי יחידות דיור, מבני מסחר, מבני תעשייה ומבני ציבור. צוות אנשי המקצוע שלנו פועל בכל רחבי הארץ ומותאם ללקוח על פי צרכיו ועל פי מאפייני הפרויקט.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכל שאלה שמעסיקה אתכם בעניין ואנו נספק לכם את כל התשובות הנדרשות לכם על מנת להבין בדיוק את אופן ביצוע הפיקוח, את הערך שלו לפרויקט שלכם ואת האופן בו אנו מוודאים שכל הקורה במסגרת הפרויקט עולה בקנה אחד עם האינטרסים החשובים ביותר שלכם. צרו קשר עוד היום לקביעת פגישה עם הצוות המקצועי.

-י.נ הנדסה-

בלוג
י.נ הנדסה

דק סינטטי צבעים

מה שהחל כטרנד הפך לאלמנט עיצובי שאי אפשר לוותר עליו, והיום אפשר למצוא אותו בחצרות רבים בישראל. הדק הסינטטי, על שלל היתרונות שיש לו להציע,

פינוי אסבסט: מאיפה מתחילים?

פינוי אסבסט הוא משימה קשה. זה לא תופעה שכיחה ברוב המקומות. בשל הקושי בפינוי האסבסט, התהליך מצריך פעמים רבות עזרה מקצועית, שעלולה לעלות ביוקר ולאורך

התקשרו עכשיו