קבלת היתר בניה

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

 

מדינת ישראל היא מדינת חוק. אנחנו לא חיים במערב הפרוע כי אם במדינה מערבית מתוקנת, גם אם לעיתים זה לא נראה ככה. הוצאה של היתרי בניה היא אמנם פרוצדורה מסובכת ומורכבת מבחינות רבות אבל אין זה אומר כי יש לנו את הפריווילגיה לנהוג אחרת.

קבלת היתרי בניה היא לא תהליך המתרחש פעם אחת ולא קורה יותר לעולם. אנחנו מדברים על תהליך שעלול לא פעם להמשך זמן רב. בהם תמצאו את עצמכם רצים הלוך ושוב לפקידי המשרדים השונים וחזרה על מנת שתוכלו לקבל את המידע הדרוש לכם ואת כל החומרים שיעזרו לכם לקדם את התהליך.

אנחנו לא יכולים לתת במאמר הזה את כל המידע הקיים בתחום שכן אנחנו נמצא את עצמנו מתמודדים עם כמות רבה של חומר איתה לא נוכל לסיים את המאמר. אנחנו בהחלט יכולים לתת כמה דגשים ולדבר על התחומים המשפיעים על הוצאה של היתר בניה לכל בית או בניין .

ראשית, המבט מופנה לסביבה

במדינת ישראל אי אפשר לבנות כל סוג של מבנה בכל מקום. פעמים רבות אנחנו עלולים לגלות כי דירת מגורים לא יכולה לקום בתוך מרחב המיועד לצרכים תעשייתיים והפוך. מלבד זאת, אנחנו לא יכולים לקבל היתר בניה עבור בניין המגיע לכל גובה בו נרצה. פעמים רבות אגפי התכנון בעיריות השונות כמו גם במשרד השיכון מבקשים לראות תצלומי אוויר של המרחב בו עתיד לקום הבניין או בית המגורים על מנת שאלו יוכלו לפסוק האם המבנה אכן מתאים לסביבה באופן מספק דיו.

עכשיו, בניה של מפה

כדי שתוכלו לצאת לדרך אתם צריכים למפות את השטח. החל מהנקודות דרכן עתיד הבניין או בית המגורים לקבל חשמל ומים, שימו לב כי הנקודה הזו משמעותית ביתר שאת כאשר אנחנו מדברים על שיפוץ בהיקפים משתנים. לא פעם יבקשו מכם מפה טופוגרפית ולראות כיצד זו מתואמת עם התכנון שעשה עבורכם האדריכל או כל אחד מבעלי המקצוע אליהם פניתם על מנת שישלימו את המשימה.

האישור צריך להגיע מכולם

את האישור על הבניה אתם צריכים לקבל ממכבי האש, מהחברה המפעילה את מערכת המים באזורכם. כמו גם אתם צריכים לקבל אישור מחברת החשמל, קקל בחלק מהמקרים וכן הלאה. ללא קבלה של כל האישורים מכל הגורמים הרלווטיים אתם עלולים למצוא את עצמכם בבעיה.

מדובר על תהליך מתמשך בו אתם תחזרו שוב ושוב

אנחנו כמעט ולא מכירים מקרים בהם פשוט הגישו את כל הטפסים והתכנית אושרה. כמעט ללא יוצא מין הכלל אנחנו יכולים לראות את אגפי התכנון השונים מחזירים תוכניות בבקשה לערוך שינויים באופנים כאלו ואחרים.

אל תאמרו נואש. נישמו נשימה עמוקה והחזירו כל פעם את הנדרש על מנת שתוכלו להתקדם לאורך התהליך.

אנחנו כאן על מנת ללוות אתכם לכל אורך הדרך.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

החזון שלנו

לרשותנו צוות של מהנדסי בניין והנדסאי בניין לרבות מהנדסים בעלי הסמכת קונסטרוקטור. צוות המקצוענים שלנו מאפשר לנו לבצע פיקוח בנייה בכל פרויקט ובכל היקף, לרבות דירות פרטיות במודל בנה ביתך, פרויקט בנייה מסחרי של עשרות, מאות או אלפי יחידות דיור, מבני מסחר, מבני תעשייה ומבני ציבור. צוות אנשי המקצוע שלנו פועל בכל רחבי הארץ ומותאם ללקוח על פי צרכיו ועל פי מאפייני הפרויקט.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכל שאלה שמעסיקה אתכם בעניין ואנו נספק לכם את כל התשובות הנדרשות לכם על מנת להבין בדיוק את אופן ביצוע הפיקוח, את הערך שלו לפרויקט שלכם ואת האופן בו אנו מוודאים שכל הקורה במסגרת הפרויקט עולה בקנה אחד עם האינטרסים החשובים ביותר שלכם. צרו קשר עוד היום לקביעת פגישה עם הצוות המקצועי.

-י.נ הנדסה-

בלוג
י.נ הנדסה

דק סינטטי צבעים

מה שהחל כטרנד הפך לאלמנט עיצובי שאי אפשר לוותר עליו, והיום אפשר למצוא אותו בחצרות רבים בישראל. הדק הסינטטי, על שלל היתרונות שיש לו להציע,

פינוי אסבסט: מאיפה מתחילים?

פינוי אסבסט הוא משימה קשה. זה לא תופעה שכיחה ברוב המקומות. בשל הקושי בפינוי האסבסט, התהליך מצריך פעמים רבות עזרה מקצועית, שעלולה לעלות ביוקר ולאורך

התקשרו עכשיו