קונה ברזל

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

 

אם יש בידכם כמות גדולה של פסולת ברזל, ואין לכם מה לעשות אתה, הפתרון האולטימטיבי הוא לחפש חברה מקצועית אשר קונה ברזל, ומעבדת אותו לצרכי מחזור ושימוש נוסף. בתמורה למכירת הברזל, תקבלו סכום כסף לא מבוטל, ובנוסף תעזרו לכדור הארץ להפוך למקום טוב יותר. במדריך הבא, נסביר לכם את כל מה שרציתם לדעת על חברה קונה ברזל.

 

תהליך קניית הברזל או מתכות אחרות

השלב הראשון בתהליך הוא שלב השקילה. חברה אשר קונה ברזל שוקלת את הברזל שמסרתם לה, וכמובן שגובה המשקל הוא הגורם המרכזי אשר ישפיע על הסכום שתקבלו בעבור הברזל. הגורם הנוסף שמשפיע על הסכום שתקבלו בעבור הברזל, הוא סוג המתכת. כל סוג ברזל או מתכת מתומחר באופן שונה. ייחודיות הברזל, משפיעה גם היא על הסכום הסופי. מתכות מסוג מוליבדן, ניקל וטנטלום לדוגמה, יזכו אתכם בסכום כסף גבוה יותר לעומת מתכות אחרות. לאחר בדיקת כלל הגורמים, תקבלו את סכום הכסף אשר מגיע לכם בעבור המכירה, והברזל או המתכות ימשיכ לתחנה הבאה.

 

מחפש קונה ברזל פשוט ולא מתכות נדירות?

אל תיבהלו. גם אם בידכם ברזל פשוט ולא מתכות ייחודיות, עדיין תוכלו למכור אותו. קונה ברזל ישלם עבורו בהתאם, ואתם מלבד לקבל כסף, תתרמו לכדור הארץ בפן הסביבתי, דבר חשוב לא פחות.

לאן מגיע הברזל לאחר המכירה? לאחר שקילה ומיון, קונה ברזל משלם לחברה ממנה רכש אותו. משם הוא ממשיך להמשך התהליך. הפסולת ממוינת באופן יעיל וממוקד, והמתכות האיכותיות ביותר עוברות תהליך של מיחזור. דוגמה קלאסית למיחזור מתכות, היא פחית השתייה הקלה העשויה אלומיניום – מתכת ממוחזרת.

 

כמה תרוויחו?

השאלה שמעניינת את כולם, היא כמה כסף תקבלו עבור הברזל שתמכרו. התשובה אינה חד משמעית, עקב כך שהמחיר מושפע מאיכות הברזל. בשביל לסבר את האוזן, עבור מתכת כסף תקבלו בין 800 שקלים עד 1200 שקלים. על עופרת, תקבלו משהו כמו 5 שקלים. נחושת לעומת זאת, מתומחרת אחרת בכל יום בהתאם לבורסת המתכות בלונדון. המחיר ינוע בין 17 שקלים עד 35 שקלים.

 

כדאי לשים לב

כאשר אתם מחפשים חברה אשר קונה ברזל, שימו לה למספר דברים. ראשית, וודאו כי החברה אכן ממחזרת את הברזל, ולא משתמשת בו לשימושים פיראטיים כאלה ואחרים. נוסף על כך, כדאי לוודא מה הוא טווח המחירים הנהוג באמצעות האינטרנט או המלצות. כך תוכלו להבטיח שתקבלו את הסכום המקסימלי בעבור הברזל שמכרתם. כמובן שחברה אמינה, המספקת מחיר הוגן ושירות יעיל עם מעטפת מלאה, היא החברה האולטימטיבית עבורכם. וודאו כי החברה מגיעה אליכם ואוספת את הפסולת, ושאתם לא צריכים לדאוג למשאית באופן עצמאי.

 

לסיכום, בעת חיפוש אחר חברה אשר קונה ברזל, כדאי לשים דגש על מספר היבטים, בכדי להבטיח קבלת סכום כסף מקסימלי בעבור הברזל, תוך תהליך יעיל ושומר על הסביבה.

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
התקשרו עכשיו

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!