קונה ברזל

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

 

אם יש בידכם כמות גדולה של פסולת ברזל, ואין לכם מה לעשות אתה, הפתרון האולטימטיבי הוא לחפש חברה מקצועית אשר קונה ברזל, ומעבדת אותו לצרכי מחזור ושימוש נוסף. בתמורה למכירת הברזל, תקבלו סכום כסף לא מבוטל, ובנוסף תעזרו לכדור הארץ להפוך למקום טוב יותר. במדריך הבא, נסביר לכם את כל מה שרציתם לדעת על חברה קונה ברזל.

 

תהליך קניית הברזל או מתכות אחרות

השלב הראשון בתהליך הוא שלב השקילה. חברה אשר קונה ברזל שוקלת את הברזל שמסרתם לה, וכמובן שגובה המשקל הוא הגורם המרכזי אשר ישפיע על הסכום שתקבלו בעבור הברזל. הגורם הנוסף שמשפיע על הסכום שתקבלו בעבור הברזל, הוא סוג המתכת. כל סוג ברזל או מתכת מתומחר באופן שונה. ייחודיות הברזל, משפיעה גם היא על הסכום הסופי. מתכות מסוג מוליבדן, ניקל וטנטלום לדוגמה, יזכו אתכם בסכום כסף גבוה יותר לעומת מתכות אחרות. לאחר בדיקת כלל הגורמים, תקבלו את סכום הכסף אשר מגיע לכם בעבור המכירה, והברזל או המתכות ימשיכ לתחנה הבאה.

 

מחפש קונה ברזל פשוט ולא מתכות נדירות?

אל תיבהלו. גם אם בידכם ברזל פשוט ולא מתכות ייחודיות, עדיין תוכלו למכור אותו. קונה ברזל ישלם עבורו בהתאם, ואתם מלבד לקבל כסף, תתרמו לכדור הארץ בפן הסביבתי, דבר חשוב לא פחות.

לאן מגיע הברזל לאחר המכירה? לאחר שקילה ומיון, קונה ברזל משלם לחברה ממנה רכש אותו. משם הוא ממשיך להמשך התהליך. הפסולת ממוינת באופן יעיל וממוקד, והמתכות האיכותיות ביותר עוברות תהליך של מיחזור. דוגמה קלאסית למיחזור מתכות, היא פחית השתייה הקלה העשויה אלומיניום – מתכת ממוחזרת.

 

כמה תרוויחו?

השאלה שמעניינת את כולם, היא כמה כסף תקבלו עבור הברזל שתמכרו. התשובה אינה חד משמעית, עקב כך שהמחיר מושפע מאיכות הברזל. בשביל לסבר את האוזן, עבור מתכת כסף תקבלו בין 800 שקלים עד 1200 שקלים. על עופרת, תקבלו משהו כמו 5 שקלים. נחושת לעומת זאת, מתומחרת אחרת בכל יום בהתאם לבורסת המתכות בלונדון. המחיר ינוע בין 17 שקלים עד 35 שקלים.

 

כדאי לשים לב

כאשר אתם מחפשים חברה אשר קונה ברזל, שימו לה למספר דברים. ראשית, וודאו כי החברה אכן ממחזרת את הברזל, ולא משתמשת בו לשימושים פיראטיים כאלה ואחרים. נוסף על כך, כדאי לוודא מה הוא טווח המחירים הנהוג באמצעות האינטרנט או המלצות. כך תוכלו להבטיח שתקבלו את הסכום המקסימלי בעבור הברזל שמכרתם. כמובן שחברה אמינה, המספקת מחיר הוגן ושירות יעיל עם מעטפת מלאה, היא החברה האולטימטיבית עבורכם. וודאו כי החברה מגיעה אליכם ואוספת את הפסולת, ושאתם לא צריכים לדאוג למשאית באופן עצמאי.

 

לסיכום, בעת חיפוש אחר חברה אשר קונה ברזל, כדאי לשים דגש על מספר היבטים, בכדי להבטיח קבלת סכום כסף מקסימלי בעבור הברזל, תוך תהליך יעיל ושומר על הסביבה.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

החזון שלנו

לרשותנו צוות של מהנדסי בניין והנדסאי בניין לרבות מהנדסים בעלי הסמכת קונסטרוקטור. צוות המקצוענים שלנו מאפשר לנו לבצע פיקוח בנייה בכל פרויקט ובכל היקף, לרבות דירות פרטיות במודל בנה ביתך, פרויקט בנייה מסחרי של עשרות, מאות או אלפי יחידות דיור, מבני מסחר, מבני תעשייה ומבני ציבור. צוות אנשי המקצוע שלנו פועל בכל רחבי הארץ ומותאם ללקוח על פי צרכיו ועל פי מאפייני הפרויקט.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכל שאלה שמעסיקה אתכם בעניין ואנו נספק לכם את כל התשובות הנדרשות לכם על מנת להבין בדיוק את אופן ביצוע הפיקוח, את הערך שלו לפרויקט שלכם ואת האופן בו אנו מוודאים שכל הקורה במסגרת הפרויקט עולה בקנה אחד עם האינטרסים החשובים ביותר שלכם. צרו קשר עוד היום לקביעת פגישה עם הצוות המקצועי.

-י.נ הנדסה-

בלוג
י.נ הנדסה

דק סינטטי צבעים

מה שהחל כטרנד הפך לאלמנט עיצובי שאי אפשר לוותר עליו, והיום אפשר למצוא אותו בחצרות רבים בישראל. הדק הסינטטי, על שלל היתרונות שיש לו להציע,

פינוי אסבסט: מאיפה מתחילים?

פינוי אסבסט הוא משימה קשה. זה לא תופעה שכיחה ברוב המקומות. בשל הקושי בפינוי האסבסט, התהליך מצריך פעמים רבות עזרה מקצועית, שעלולה לעלות ביוקר ולאורך

התקשרו עכשיו