רישיון עבודה בגובה

קבלן רשום לבניית בתים פרטיים עד מפתח 

קבלן שלד רשום 29901 לעבודות הנדסיות

קבלן גמרים לוילות בפריסה ארצית

ניסיון במסירת 70 + בתים פרטיים שלד +גמרים 

התחייבות למחיר הזול בארץ !!

073-3753265 לייעוץ ללא התחייבות 

רישיון עבודה בגובה

 

מדינת ישראל היא מדינה בה התקנות והחוקים לגבי כל האמור על בניה בגובה הן תקנות נוקשות עליהן אי אפשר לעבור במחי יד. הסיבה לכך היא שבשנים האחרונות חלו מספר אירועים קשים שהביאו לפגיעה בנפש וברכוש. זאת משום שעובדים מנוסים ככל שיהיו לא עבדו על פי התקנות שקבע החוק מה שהביא לאובדן חיים ופציעות קשות.

לכן, במדינת ישראל חל היום איסור מוחלט על עבודה בגובה העולה על שני מטרים של עובד שלא עבר את ההכשרה המתאימה לבצע את הפעולות הללו. רישיון עבודה בגובה זה אולי נשמע כמו רישיון שמורכב להוציא, אבל על ידי עזרה של החברות המתאימות, גם העובדים שלכם יכולים לעבור את ההכשרה המתאימה ולקבל את האישור לו הם זקוקים כדי להמשיך בפעילות השוטפת.

על כל זה ועוד במאמר הבא.

מה עוברים בהכשרה שסופה הוא לקבל רישיון עבודה בגובה

ההכשרה כוללת אבחנה מעמיקה של האופן בו ניתן לעבוד בגובה תוך הקניית מיומנויות שיאפשרו לעובד לבצע כמה שפחות פעולות תוך שהוא נמצא בגובה ובסופה מקבלים אישור עבודה בגובה מטעם משרד התמת. יצירה של פעולות מעבר לנדרש עלולה לסכן באופן מהותי את חייו של העובד ואת חייהם של חבריו עימם הוא עובד גם כן. ההכשרה של עבודה בגובה כוללת הכשרה לכל סוגי העבודות. בין אם מדובר על ניקוי ושטיפה של חלונות גדולים הממוקמים על הבניינים הגבוהים של מרכז הארץ ובין אם מדובר על עבודות בגובה הכוללות שימוש בחומרים שתפקידם לבנות בניין חדש.

מה שחשוב לזכור הוא לא רק שההנחיות מצביעות על כך שכל אלו צריכים לקבל רישיון עבוד בגובה, כי אם שאלו הוראות שנכתבו בדם, כמו שנוהגים לומר. מדובר על הנחיות שנוצרו על מנת להגן על העובדים ללא קשר לפעולות אותן אלו מבצעים במסגרת העבודה שלהם.

אתם יכולים לקבל הכשרות בכל שפה

תהליך הוצאה של רישיון לעבודה בגובה הוא לא תהליך מורכב במיוחד אבל זה כן תהליך שיש לבצע אותו בשפה אותה דובר אותו עובד. היום אתם יכולים למצוא בקלות רבה הכשרות בערבית, רוסית ומה לא. שימו לב כי מי שמעביר את ההכשרה לא רק יודע את השפה הרלוונטית כי אם עבר בעצמו את ההכשרות המתאימות במשרד הבינוי והשיכון ובמשרד הכלכלה.

אל תדאגו, ההכשרה לא גוזלת זמן רב

מנהלים רבים לא אוהבים כאשר מגיעות הכשרות כאלו ואחרות הגוזלות את זמנם של העובדים. אלו עלולים למצוא בכך הזדמנות לא לעבוד ואלו עלולים לעשות את העבודה בחוסר מקצועיות. לכן, אנחנו נמצאים כאן. אנחנו כאן על מנת לתת לכם את המענה המקצועי, האיכותי והטוב ביותר שאנחנו יכולים לתת. תוך שהעובדים שלכם מנצלים את הזמן ומקבלים במהירות המירבית רישיון עבודה בגובה.

אנחנו מחכים לכם כאן עם תוכניות הלימוד וההכשרה שלנו. מזמינים אתכם ליצור קשר.

 

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

רישיון עבודה בגובה

  מדינת ישראל היא מדינה בה התקנות והחוקים לגבי כל האמור על בניה בגובה הן תקנות נוקשות עליהן אי אפשר לעבור במחי יד. הסיבה לכך

תליית טלויזיות

  כולנו ראינו ביחד כיצד מגיפת הקורונה, זו שלא היינו יכולים להאמין שאכן תתרחש, הופכת אותנו לאנשים המכנסים בתוך הבתים. היעדר ביקורים חוזרים בבתי קולנוע,

רצפת אפוקסי

  אנחנו לא בטוחים שאתם חובבים של סרטי היסטוריה, אז הרשו לנו לספר לכם בעצמנו מה הסרטים הללו כוללים. בסרטי היסטוריה רבים אתם יכולים לראות

פינוי אסבסט – כל הפרטים

  אסבסט היא חומר בניה נפוץ כל כך במדינת ישראל הצעירה, עד שאתם יכולים למצוא איזכורים לחומר הזה בספרות ובשירה הישראליים. שכן, מדובר על חומר

התקשרו עכשיו
Open chat
אנחנו זמינים גם בוואטסאפ!