רצפת אפוקסי

קבלן רשום לבניית בתים פרטיים עד מפתח 

קבלן גמרים לוילות בפריסה ארצית

ניסיון במסירת 70 + בתים פרטיים שלד +גמרים 

התחייבות למחיר הזול בארץ !!

073-3753265 לייעוץ ללא התחייבות 

רצפת אפוקסי

 

אנחנו לא בטוחים שאתם חובבים של סרטי היסטוריה, אז הרשו לנו לספר לכם בעצמנו מה הסרטים הללו כוללים. בסרטי היסטוריה רבים אתם יכולים לראות את האופן בו עבדו במפעלים במאות השמונה עשרה והתשע עשרה. מדובר על עבודה שעות רבות שהתרחשה בהאנגרים סגורים, מכוערים יש לומר, על רצפת בטון אפורה.

אנחנו כבר לא חיים בעידן הזה. תעשייה לא חייבת להיעשות במרתפים חשוכים ואנחנו לא צריכים לקבל קהל במוסך שלנו כאשר הרצפה צבועה אפור. אנחנו בהחלט יכולים לשדרג את האופן בו נראה החלל על ידי שימוש בחומר ידידותי במיוחד ששמו ציפוי אפוקסי לרצפה בבית, נוח להנחה, נאה לעין, יציב ועמיד במיוחד.

מה אתם צריכים לדעת לפני שאתם יוצאים לדרך והאם מדובר על חומר זול באמת? כל זה ועוד במאמר המופיע לפניכם.

ראשית, בואו נדבר על התחושה ועל הרצפה

בעלי עסקים רבים לא מעוניינים שלעובדים שלהם יהיה 'יפה בעין' הרי אם הם כל כך רוצים פינוק הם תמיד יכולים לחזור הביתה. אבל אנחנו יודעים להגיד היום, באופן חד משמעי, כי האופן בו הדברים נראים יכול להשפיע באופן מהותי על האופן בו יחושו העובדים בתוך חלל העבודה מה שגם מביא לא פעם לעלייה בתפוקה שלהם.

הסיבות לכך רבות. אנחנו יכולים לתלות אותן בכך שאנחנו לא בהיכרח יצורים תבוניים ושיופי עושה לנו משהו. אנחנו יכולים גם להגיד כי כאשר אנחנו נותנים לעובדים שלנו לא את התחושה שהם עובדים במפעל כי אם הם חלק ממשהו גדול יותר 'חברת הייטק' כמעט, אנחנו למעשה מעלים את המורל שלהם ומכאן גם את התפוקה בפעילות השוטפת.

היתרון כמובן של רצפת אפוקסי במובן הזה הוא שמדובר על רצפה אותה ניתן להשיג במגוון רחב של צבעים וצורות שיכולות להשפיע במידה רבה על חלל העבודה כולו.

קל להניח את החומר

רצפת אפוקסי מגיעה בלוחות גדולים אותם קל להניח. לכן, היא הפתרון האידיאלי עבור מי שמעוניינים 'לסגור עניינים' מהר. לא רק זה אלא שאתם יכולים למצוא את החומר נמכר במחירים זולים במיוחד, מה שגם יכול להשפיע במידה ניכרת על הבחירה הנכונה במוצר.

החומר עמיד

יש איזו סטיגמה על בטון כי מדובר על חומר חזק במיוחד. אבל זה רק משום שלא ראיתם עוד כלום. אפוקסי זה חומר עמיד, כזה שלא נשחק עקב שימוש בחומצות, הכבדה עם משקל כבד וכן הלאה. אתם למעשה יכולים לקיים על רצפה מהסוג הזה כך פעילות מבלי להשפיע על צבע החומר ועל העמידות שלו. כך שאין ספק כי מדובר בחומר שיכול להימצא כיעיל במיוחד עבור מפעלים רבים.

אנחנו מכירים בצורך שלכם בשינוי ורוצים לעזור לכם למצוא את הרצפה הטובה ביותר לבית העסק שלכם. לכן אנחנו כאן. כדי לעזור לכם לכל אורך הדרך בשמחה וברצון טוב.

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

בלוג
cloudways

ניהול נכסים – למי יתאים השירות?

כל מבנה כיום, בין אם מדובר בבית פרטי, דירות או מבנים מסחריים, זקוקים לחברת ניהול נכסים שתיקח על עצמה את כל נושא האחזקה, הניקיון, האבטחה

קבלן מפתח
cloudways

היתרונות בעבודה עם קבלן מפתח

בניית בניין, או אפילו בית פרטי למגורים, היא תמיד פרויקט מורכב. ישנם שלבים שונים בתהליך הבניה ובין היתר הם מחייבים עבודה עם קבלנים שונים ואנשי

בלוג
cloudways

תפקידו של מהנדס בניין בתכנון מבנים

הנדסת בניין הנקראת גם הנדסה אזרחית הוא תחום מבוקש העוסק בתכנון ובביצוע של מבנים, תשתיות ומערכות לצורכי מגורים, תעשייה, מסחר ועוד. בתחום ההנדסה האזרחית יש

התקשרו עכשיו