שטיחים וניקיון

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

 

שטיחים בישראל תפסו לעצמם את המעמד של מראה ססגוני ומעוצב, אבל מנגד גם נחשבים כצוברי לכלוך ואבק ללא סוף. ניקוי שטיחים בבית זוהי פעולה שתוכלו להרשות לעצמכם כדי להחזיר ברק ואור לשטיח וכל זאת כשנציג מחברתנו יגיע עד אליכם כדי לבצע ניקוי שטיחים בבית. תוכלו ליהנות מהצעה מיוחדת ונדירה של ניקוי שטיחים בבית, מדובר בהברקה והחזרת חיים לשטיח. ניתן לעשות זאת אצלכם כך שלא תזהו אותו מרוב ניצוץ וברק שיהיה לו. מדובר על מעבר לשואב אבק או ספריי זול כלשהו שנותן תחושה של נקי לכמה ימים, אלא על חידוש המראה כך שניקוי שטיחים בבית יטפל בכל כתם שאבד הסיכוי לטפל בו. לאחר ניקוי שטיחים יסודי שלנו תפחת ברמה גבוהה הנושא של חיידקים ופטריות או עובש מהשטיחים שלכם. מדובר על ניקוי שטיחים יסודי של כל סוגי השטיחים, שטיח טורקי או שטיח שאגי, שטיחים סיניים או משי, כולל שטיח פרסי. אז צרו קשר עכשיו למחירים מותאמים אישית ולא תצטערו.

ניקוי ספות בד

נמליץ בחום גם על ניקוי ספות בד של חברת קלילינג טאץ' שיוסיף למראה החדש, כשמדברים על ניקוי ספות בד בעצם זה נושא שחייב לקבל יותר תשומת לב כי ככל שנקפיד על כך יותר כך תצליחו להחזיק את הספה לאורך זמן. מידי פעם לפעם כדאי באמת לבצע ניקיון ספות על מנת לשמר את התוצאות מהניקוי ובכך לשמור על מראה מבריק וחדיש בכל עת. כשמדברים על תהליך הניקוי חייב לקחת בחשבון שמדובר בחומרי ניקוי איכותיים וגם ידידותיים לסביבה ויותר חשוב מזה החומרים הם בעלי תו תקן ומתאימים לשהייה של תינוקות ילדים או חיות מחמד על הספה לאחר הניקוי. 

ניקוי מזרונים בזול

אופציה נוספת היא ניקוי מזרונים בזול, כידוע המזרון שעליו אנו מבלים כשליש מחיינו חייב לקבל תשומת לב מיוחדת שכן אנו נושמים במשך לילה שלם כשראשנו מונח על מזרון ואם הוא הצטבר באבק אז הסיכוי גדול מאוד שזה מה שאנחנו נושמים בלילה. ניקוי מזרונים בזול היא אופציה נהדרת גם למזרוני ילדים אפילו כך שהחשיבות של זה מקבלת עדיפות עליונה, וכך תקבלו מזרונים ראויים לשינה לאורך זמן. צרו עמנו קשר עכשיו לביצוע ניקוי מזרונים בזול

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
התקשרו עכשיו

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!