שיש למטבח: כך תוכלו להוזיל את העלויות

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

צילום:freepik

אם אתם משפצים את המטבח במסגרת שיפוץ חלקי או במסגרת שיפוץ מלא, אתם בוודאי חוששים מהעלויות של השיש במטבח. מחיר שיש למטבח הוא לא מחיר זול, וברוב המקרים זוהי תהיה ההוצאה המשמעותית ביותר כאשר מדובר על עלות שיפוץ המטבח – אך לשמחתכם יש לכם מה לעשות בנידון.

המחיר של השיש במטבח הוא לא זול, אך הוא כן מחיר גמיש יותר ממה שנדמה לכם. אתם תוכלו להגיע למצב שבו אתם שולטים עליו, ובכך אתם תביאו את עצמכם למצב שבו אתם יכולים שלא לשלם ביוקר. אומנם כרגע זה אולי נשמע לכם מעט מופרך – אך יש לכם כוח מאוד משמעותי בידיים, רק תדעו איך לנצל אותו כמו שצריך.

אל תפחדו להזמין חברות קטנות

זה נכון שכאשר מדובר על שיפוץ המטבח, אתם תמיד צריכים לשאוף לפנות לחברות הגדולות והמוכרות ביותר. אך בפועל, אתם יכולים לפנות גם לחברות קטנות שיציעו לכם לרוב מחירים קצת יותר משתלמים. היכולת שלכם לבחור את החברה שמתאימה לכם היא קריטית, ולרוב היא זאת שתעשה את ההבדל. חברה קטנה שתציג לכם קבלות אפקטיביות בהחלט יכולה להיות חברה משתלמת וחברה נכונה מבחינתכם – וזה יוזיל את העלויות.

תדאגו לבחור את השיש שנכון עבורכם

מחיר שיש למטבח משתנה על פי מספר רב של אלמנטים, אך השינוי העיקרי מתבצע בהתאם לסוג השיש שאותו אתם בוחרים. לכל אחת מהאפשרויות יהיה את העלות שלה, ואתם תצטרכו לווסת בין האפשרויות עד אשר תגיעו לאפשרות הנכונה. שיש טבעי למטבח שלכם הוא בחירה מעולה, בחירה שתחזיק מעמד לאורך זמן אך תחייב אתכם לשלם קצת יותר. השאלה היא האם אתם מסתכלים לטווח הרחוק או שמא אתם מסתכלים לטווח הקרוב.

תבצעו סקר שוק טרם ביצוע ההזמנה

זה נכון שסקר שוק יכול לגזול מכם זמן יקר, אך מדובר על זמן יקר שאתם יכולים להשקיע אותו לטובת כך. כיום יש לא מעט חברות בשוק, ולכל חברה יש את העלויות שאותן היא תציע לכם. אז איך תוכלו לדעת איזה מחיר הוא משתלם יותר ואיזה מחיר הוא משתלם פחות? על ידי סקר שוק כמובן. כך תוכלו לדעת שאתם לא פראיירים מצד אחד, ומצד שני שאתם לא משלמים הרבה פחות ממה שכולם משלמים – זה גם לא טוב.

התאימו את השיש לצרכים האמיתיים שלכם

זה נכון שאתם חושבים על המצב כאן ועכשיו, ושאתם לא תרצו להביא את עצמכם למצב שבו תשלמו ביוקר על שיש. אך בו בזמן אתם מוכרחים להסתכל גם על העתיד, כאשר אתם תעבדו על השיש באופן קבוע – ואתם תרצו שהוא כמובן יחזיק מעמד כמו שצריך. מהסיבה הזאת שווה לכם לשקול את האפשרות של רכישת שיש טבעי למטבח שלכם, שאולי הוא יקר יותר אך מחזיק מעמד יותר מכל סוג אחר של שיש.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

החזון שלנו

לרשותנו צוות של מהנדסי בניין והנדסאי בניין לרבות מהנדסים בעלי הסמכת קונסטרוקטור. צוות המקצוענים שלנו מאפשר לנו לבצע פיקוח בנייה בכל פרויקט ובכל היקף, לרבות דירות פרטיות במודל בנה ביתך, פרויקט בנייה מסחרי של עשרות, מאות או אלפי יחידות דיור, מבני מסחר, מבני תעשייה ומבני ציבור. צוות אנשי המקצוע שלנו פועל בכל רחבי הארץ ומותאם ללקוח על פי צרכיו ועל פי מאפייני הפרויקט.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכל שאלה שמעסיקה אתכם בעניין ואנו נספק לכם את כל התשובות הנדרשות לכם על מנת להבין בדיוק את אופן ביצוע הפיקוח, את הערך שלו לפרויקט שלכם ואת האופן בו אנו מוודאים שכל הקורה במסגרת הפרויקט עולה בקנה אחד עם האינטרסים החשובים ביותר שלכם. צרו קשר עוד היום לקביעת פגישה עם הצוות המקצועי.

-י.נ הנדסה-

בלוג
י.נ הנדסה

דק סינטטי צבעים

מה שהחל כטרנד הפך לאלמנט עיצובי שאי אפשר לוותר עליו, והיום אפשר למצוא אותו בחצרות רבים בישראל. הדק הסינטטי, על שלל היתרונות שיש לו להציע,

פינוי אסבסט: מאיפה מתחילים?

פינוי אסבסט הוא משימה קשה. זה לא תופעה שכיחה ברוב המקומות. בשל הקושי בפינוי האסבסט, התהליך מצריך פעמים רבות עזרה מקצועית, שעלולה לעלות ביוקר ולאורך

התקשרו עכשיו