תהליך בניית בית פרטי

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

  תהליך בניית בית

שלבי הבנייה של בית פרטי בבנייה קונבנציונלית, לאחר הכנת התכנויות:

1)חפירות בשטח.

2) הזמנת מודד שיבצע מדידת וסימון גבולות המבנה והמגרש.

3)חפירה/קידוח ויציקת יסודות או לחלופין ביצוע רפסודה.

4)הנחת צנרת אינסטלציה וחשמל.

5)יציקת רצפה.

6)בניית השלד(כולל קירות נושאים) והנחת מערכות אינסטלציה, חשמל, גז, מערכת אזעקה וכד'.

7)השלמת הגג(כולל מרזבים) ומחיצות פנימיות.

8)ביטון כל הצנרות.

תהליך בניית בית  – הכנות לטיח:

9)התקנת משקופים עיוורים לחלונות ולדלתות.

13)ביצוע חיפוי קיר(במקרה של חיפוי אבן בקירות).

10)עבודות טיח פנים וחוץ.

11)בט-קל במרפסות ובגג.

12)התקנת ספי שיש בעת תהליך בניית בית פרטי

14)איטום גגות, מרפסות חדרי אמבטיה, משקופים עיוורים וכל חלקי הבית שמתחת לקו האדמה.

15)בדיקת אטימות גגות ומרפסות.

16)בדיקת פיצוצים בצנרת המים בעזרת הכנסת לחץ מים למבנה. חשוב להשאיר את המבנה בלחץ מים בכדי שפגיעה עתידית באחד הצינורות לא תגרום לנו להרים את הריצוף.

17)הכנסת צנרת חשמל וחוטי משיכה

תהליך בניית בית ריצוף וחיפוי, רצפה , קירות וחדרים רטובים

15)צביעת החלק החיצוני של המבנה(כיום נהוג להשתמש בסוג הצבע "שליכט")

15)ריצוף וחיפוי קירות.                                            תהליך בניית בית פרטי

16)ביצוע עבודות גבס כולל חשמל.

17)צביעת קירות פנימיים(ללא שכבה סופית).

18)התקנת דלת כניסה ודלתות פנימיות.

19)התקנת אלומיניום.

20)מסגרות פנים וחוץ(מעקות למרפסות, למדרגות, לגינה וכד')

21)התקנת ארונות מטבח ושירותים.

22)התקנת משטחים לארונות אמבטיה ושיש לארון מטבח.

23)התקנת כיורים, אמבטיה ומקלחת.

24)התקנת כלים סניטרים(ברזים ואסלות).

25)התקנת אביזרי חשמל.

תהליך בניית בית פרטי קבוצת עידן

25)התקנת מערכות- מיזוג אויר, אזעקה, דוד וכד'.

26)התקנת פרקטים.

27)יד אחרונה של צבע.

28)ניקיון.

*פיתוח המבנה יהיה בד"כ לאחר שסיימנו את שלב הצביעה החיצונית והוא כולל:

א)הנחת הכנות למערכות(חשמל, אינסטלציה, גז וכד').

ב)בניית קירות פיתוח וניקוזים.

ב)מילוי באזורים שדורשים הגבהה וחפירה ובאזורים שדורשים הנמכה.(שיפועים).

ג)פיזור אדמה גננית.

ד)מסגרות(מעקות וגדרות)

ג)ריצוף שבילים וחניה.

ד)הנחת מערכת השקעה.

ה)גינון.

מהו הצעד הראשון בתהליך של בניית בית פרטי?

ובכן, הרבה לפני שאתם פונים לאיש מקצוע כלשהו, והרבה לפני שאתם חותמים על כל מסמך שהוא, אתם רוצים לשבת עם עצמכם ולחשוב בדיוק מה אתם רוצים לבנות. אם עומד לרשותכם מגרש פנוי ומוכן לבניה, תצטרכו לחשוב מה אתם מתכוונים להקים עליו תוך שאתם מתחשבים בבתים שכבר מוצבים במקום, באופי הנוף של האזור ובמרחב הפרוש בפניכם, ואם עדיין לא עומד לרשותכם המגרש עצמו, יהיה עליכם גם לחשוב על המיקום שמהווה שיקול מפתח ומורכב בתהליך של בניית בית פרטי.

ככלל, הצעד הראשון הוא צעד של תכנון עצמי, השלב בו אתם מדמיינים את הבית שלכם, פותחים קטלוגים ובונים לעצמכם את הבית המדומה שלכם בתוך הראש, מגדירים לעצמכם את הקווים המנחים החשובים לכם ולא פחות מכך גם את הקווים האדומים שאתם לא מתכוונים לעבור עליהם, מדמיינים את שטח המבנה, את מספר החדרים, את מספר המרפסות, אל מספר המפלסים, את מספר חדרי האמבטיה והשירותים, את מערכות החימום והקירור שאתם רוצים להתקין, את סגנון העיצוב שאתם מעדיפים וכמובן לא שוכחים להוריד את הכל על הכתב.

לכאורה, שלב זה נראה כמו שלב מאוד לא מקצועי שאין מה לדבר עליו, אבל זהו בדיוק השלב שבו נבנית אצלכם בראש התשתית התפיסתית לגבי הבית הפרטי שאתם רוצים לבנות והתשתית הזאת היא שתנחה אתכם לאורך התהליך כולו, תגן עליכם מפני צעדים חריגים שאתם עלולים להתחרט עליהם מאוד, ותוביל אתכם בצורה בטוחה יחסית אל עבר המטרה שאתם באמת רוצים להגיע אליה.

ומה אחרי שתכננתם עם עצמכם?

ובכן, בשלב הזה עומדות בפניכם שתי אפשרויות בעלות מכנה משותף אחד – אתם חייבים איש מקצוע שילווה אתכם. האפשרות הראשונה היא לפנות לאדריכל ולהתחיל לעבוד איתו על תכנון הבית ברמה המקצועית. זה אומר לחשוב איתו יחד מה יהיה שטח הבית, כמה חדרים יהיו בו, היכן יוצר כל חדר, היכן יהיו הדלתות והחלונות, היכן המרפסת, היכן שביל הגישה ופחות או יותר כל פרט ופרט לגבי הבית. בסופו של תהליך העבודה עם האדריכל אמורה להיות בידיכם תכנית בניה שאיתה תוכלו להתחיל את התהליך של בניית בית פרטי.פינוי בינוי קבלן

האפשרות השנייה היא למצוא לעצמכם קבלן מפתח, קרי קבלן שמלווה אתכם בצורה מקצועית החל משלב התכנון המקצועי ועד השלב בו אתם מקבלים את המפתח לבית לצורך אכלוס. במקרה כזה, קבלן המפתח הוא שמגייס עבורכם את האדריכל ועובד איתכם בשיתוף פעולה וביד אחת בכדי לממש את תכנית הבניה שגובשה.

שימו לב שבתום השלב הזה אתם עדיין לא חייבים לדעת בדיוק כיצד ייראו אריחי הרצפה שלכם, הדלתות שלכם או החלונות שתתקינו בחדרים ובסלון. זהו השלב שבו הדלת היא ריבוע קטן בתכנית הבניה, והרצפה היא לא יותר משטח לבן על דף לבן שעליו משורטטת תכנית הבניה. את הירידה לפרטים תוכלו לעשות בהמשך הדרך ובצורה מדורגת בהתאם לקצב ולסדר הפעולות של בניית הבית בפועל.

לווי מהנדס בניין ואדריכל המומחים בבניית בית פרטי

מה שכן אמור להיות בידיכם בשלב הזה הוא אישור של מהנדס בניין ושל קונסטרוקטור על תכנית הבנייה שגובשה. תכנית בנייה חייבת באישור של שתי הפונקציות הללו על מנת שניתן יהיה לעבוד איתה. מהנדס הבניין מאשר את התכנית באופן כללי, בעוד הקונסטרוקטור מאשר את כל מה שקשור ביסודות המבנה, בשלד ובקירות ועמודי התמך. ללא חתימה של שני אנשי המקצוע הללו, תכנית הבנייה שלכם לא תהיה תקפה. בהיבט זה אתם יכולים להסתמך על האדריכל שימצא עבורכם את המהנדס והקונסטרוקטור המתאימים, אם כי עליכם לדעת שגם בהיבט הזה אתם יכולים לשמור את הבחירה לחלוטין אצלכם.

רגולציה

שלב לאחר תכנון הבית

כעת, כשיש בידיכם תכנית בניה חתומה ומוגמרת, הגעתם למעשה לשלב של הרגולציה. בשלב הזה אתם רוצים להגיש את תכנית הבניה לרשם המקרקעין על מנת להתניע את תהליך הרישום בטאבו, וכן אתם רוצים להגיש את התכנית לרשות המקומית ולוועדה המקומית לתכנון ובנייה בבקשה לקבלת היתר בניה. את התהליכים הללו מומלץ לבצע בליווי אנשי מקצוע, ובדרך כלל יהיה זה האדריכל שאיתו אתם עובדים שיוכל לעשות עבורכם את התהליכים הנדרשים מול הרגולציה, אלא אם שכרתם קבלן מפתח שידאג לכם גם לעניין הזה.

שימו לב שבשלב הזה אין כללים ברורים כשישנם אנשים שלא יזיזו דבר וחצי דבר בשטח עד קבלת ההיתרים הנדרשים, בעוד אחרים יחלו כבר בתהליך הבניה וימתינו לאישורים שיגיעו בהמשך הדרך. ההחלטה כיצד לפעול היא החלטה שלכם כמובן, אך שימו לב שאתם מתייעצים עם אנשי מקצוע מתאימים לפני כל החלטה שאתם מקבלים.

מפקח בניה לבית פרטי

כעת, לפני שמתחילים להעלות את הדחפורים על הקרקע, הדבר הבא שאתם רוצים לעשות הוא לגייס לטובתכם מפקח בניה. מפקח בניה הוא איש מקצוע בעל הסמכה הנדסית בתחום הבניין, והוא איש המקצוע שמפקח על כל מה שקורה באתר הבנייה של הבית הפרטי שלכם. בתוך כל אנשי המקצוע שמסתובבים באתר הבנייה שלכם ועוסקים במלאכת הבניה בצורה ישירה או עקיפה, זהו מפקח הבניה לבדו שהאחריות העליונה שלו היא כלפיכם וכלפי האינטרסים שלכם. זהו האיש שמוודא שהבטון המשמש את יציקות הבטון הוא טרי ואיכותי, שהחלונות שהותקנו הם החלונות שהוזמנו, שהמדרגות שנבנו נבנו על פי העקרונות והכללים ההנדסיים, שהיסודות נחפרו לעומק הנדרש ואף אחד לא עיגל פינות, שהיכן שהייתם צריכים לקבל עץ מלא, קיבלתם עץ מלא ולא עץ סנדוויץ' וכן הלאה. זאת גם הסיבה שבגינה חשוב שאת מפקח הבניה אתם תהיו אלו ששוכרים ואתם תהיו אלו שמשלמים לו את המשכורת – לא הקבלן, לא האדריכל ולא אף אחד אחר – רק אתם.

קבלן ביצוע מומחה לבתים פרטיים

בשלב הזה עומדת בפניכם שתי אפשרויות – לנצח על כל תהליך הבניה בעצמכם או להשאיר אותו לידיים מקצועיות. אם בחרתם כבר קבלן מפתח זה אומר שהחלטתם להשאיר את המשימה לאיש מקצוע ואתם יכולים לדלג לשלב הבא. אם לא בחרתם קבלן מפתח אבל אתם כן מבינים את החשיבות בכך שאת הדברים ינהל איש מקצוע, אז עכשיו עליכם לשכור קבלן ביצוע שיקבל אחריות מלאה על הפרויקט וינהל אותו על כל היבטיו ורכיביו. אם גם את זה אתם לא מתכוונים לעשות, זה אומר שכעת עליכם ללמוד את כל סדר הפעולות של תהליך הבניה ולצאת לחפש את כל קבלני המשנה המתאימים לביצוע העבודות, ובתהליך הזה יהיה עליכם להתמודד עם לא מעט אנשי מקצוע שיודעים הרבה יותר טוב מכם ועם לא מעט בעיות, תקלות ועיכובים שאתם תהיו אלה שאחראים עליהם. ההמלצה הגורפת היא כמובן להשאיר את הדברים לידיים מקצועיות בלבד.

תחילת בניית הבית הפרטי

כעת, כשכל הצוות מוכן, כשהתכניות בידיכם ושיש לכם את כל האישורים הנדרשים, תוכלו גם להתחיל סוף סוף לבנות את הבית הפרטי שלכם. בשורות הבאות נפרט את השלבים המרכזיים שמאפיינים כל תהליך של בניית בית פרטי עם הסבר קצר על כל שלב ושלב:

הכנת שטח – הכנת השטח מבוצעת בעיקר על ידי קבלן עפר שמבצע מדידות בשטח ומיישר אותו בהתאם לתכנית הבנייה. בשלב הזה מסומנים ונחפרים נתיבי התשתיות, מסומנים גבולות הגזרה של המבנה, והשטח כולו מיושר באמצעות תוספות עפר ואדמה או באמצעות סילוקם. בתום שלב זה אמור לעמוד מולכם שטח ישר עם סימונים שונים שיגידו לאנשי המקצוע הבאים בתור היכן עליהם לבצע את הפעולות השונות.

יסודות הבית

חפירת יסודות – חפירת יסודות מתחילה למעשה באמצעות קידוח כלונסאות, קרי קידוח של חורים רחבים אל תוך עומק האדמה שישמשו כמעין כיסים בהם יונחו יסודות המבנה. קידוחים אלה צריכים להיות רחבים מספיק ועמוקים מספיק בהתאם לתכנית הבנייה, שגם בבנייתה היה אמור להיות מעורב יועץ ספציפי בתחום זה לאחר שבחן את תנאי הקרקע והמליץ על עומק החפירה הנדרש. את השלב הזה אמור ללוות גם הקונסטרוקטור שחתם על תכנית הבנייה, שכן בסופו עליו לאשר בחתימתו את הביצוע כנדרש.

יציקת יסודות – גם בשלב זה צריך להיות נוכח הקונסטרוקטור, ובו מבוצעת יציקת הבטון של היסודות. בשלב ראשון מוחדר הכלונס אל הקדח שנוצר באדמה, כשהכלונס הוא למעשה צרור של מוטות ברזל בעוביים שונים השזורים זה לזה ליצירת מבנה חזק שיעניק את החוזק המבני ליסודות המבנה. לאחר מיקום הכלונס, יוצקים בטון איכותי וטרי אל תוך הקדח ולמעשה יוצרים היסוד למבנה באותו מיקום, כך עבור כל היסודות. בתום התהליך חובה לקבל אישור מהקונסטרוקטור על תקינות הביצוע.

שלבי ביצוע בית פרטי

בסיס – כעת הגיע השלב של יציקת הבסיס למבנה. גם בשלב זה עיקר העבודה מבוסס על פרישת צרורות מוטות ברזל בשטח המוגדר, ולאחר מכן יציקת שכבה עבה של בטון שתהווה למעשה את הבסיס למבנה כולו.

שלד – כעת מתחיל שלב השלד, השלב בו נבנים הקירות והתקרות של המבנה, ולמעשה המבנה מתחיל לקבל את צורתו. בשלב זה יש לעבוד בצמוד לתכנית הבניה כך שכל קיר יהיה ממוקם בדיוק בצורה הנכונה בכדי ליצור את צורת המבנה המתוארת בתכנית הבנייה. כמו כן ישנה חשיבות לכל פרטי קטן כמו מיקום ייעודי לשקעים, תעלות לתשתיות חשמל ומים בתוך הקירות וכן הלאה. כל זה חייב להיות בפועל וחייב להיות מדויק.

תשתיות

בשלב התשתיות מבוצעות למעשה כל עבודות התשתית במבנה בסיוע יועץ חשמל, יועץ אינסטלציה ויועץ גז על פי הצורך. זהו השלב בו נפרשת מערכת הביוב, מוחדרים הצינורות אל התעלות הייעודיות בקירות, נפרשת תשתית המים הנקיים, וכן נפרשים כל חוטי החשמל ומחווט לוח החשמל המרכזי לרבות הארקה למבנה. בשלב הזה נהוג גם לבצע את המהלכים הראשונים של תשתית מיזוג האוויר והכנת תשתית הגז. זהו לא השלב בו סוגרים הכל במקומו, אך כן השלב בו מניחים את כל התשתית במקומה.

טיח

אל שלב הטיח אנחנו מגיעים כששלד המבנה עומד על תילו והבית כבר מתחיל לקבל את צורתו. בשלב הזה מבצעים למעשה עבודת טיח בכל שטח המבנה, כשהטיח יוצר למעשה את הבידוד של החלל הפנימי של הבית מקירות הבטון של המבנה. העבודה צריכה להיות איכותית מאוד אך לפני שהיא מבוצעת חובה לקבל אישור מהנדס על שלמות ותקינות השלד. אם קיר כלשהו לא הוצב בצורה נכונה, אם חסרים שקעי חורים או תעלות תשתיות, זה הזמן לתקן את הנדרש ורק לאחר מכן לבצע את הטיח.

איטום

בשלב האיטום מבוצע למעשה איטום של כל חלקי המבנה, איטום קירות החוץ עם הקרקע, איטום הגג, איטום חיבורי קירות וכן הלאה.

ריצוף

ריצוף הוא השלב שבו כמובן מרצפים את כל הבית, אך לפני ביצוע הריצוף יש לקבל אישור על כך שכל התשתיות העוברות בחלל התת רצפתי, מותקנות ועובדות בצורה תקינה. לאחר הריצוף תוגבל למעשה הגישה לתשתיות אלה ולכן יש לבחון ולבדוק אותן לפני ביצוע הריצוף. בשלב הריצוף כבר אמורה להיות החלטה לגבי סוג הריצוף והעיצוב שלו, וכן יש להזמין את המרצפות למקום. בשלב זה יש להקפיד על ביצוע של שיפועי רצפה במרפסת, במקלחת ובסביבת חורי ניקוז, ולהקפיד על יישור מקסימלי של הרצפה ברמת איכות גבוהה.

צבע

בשלב הצבע צובעים למעשה את כל החלל הפנימי, ובמידת הצורך גם את החלל החיצוני. בשלב זה יש כבר להגיע להחלטה לגבי הגוונים שאתם רוצים ליישם בכל קיר וקיר ולוודא שאלו הם אכן הצבעים שהוזמנו על ידי קבלן הצבע.

גבס

שלב עבודות הגבס מבוצע על ידי קבלן גבס וגם הוא צריך להתבצע על פי תכנית הבנייה. אם ישנם מכלולי גבס שאתם רוצים להוסיף ושאינם מופיעים בתכנית הבנייה, חשוב מאוד לבצע תכנון שלהם בסיוע אדריכל ולמסור את התכנון המקצועי לידי קבלן הגבס.

מזגנים

זהו השלב בו אפשר לסיים את תשתיות המיזוג ולמעשה לתלות את המזגנים, להסדיר את רשתות המיזוג במקומם ולבצע בדיקה ראשונית של עבודת המזגן.

דלתות וחלונות

זהו השלב בו עליכם לקבל החלטה לגבי סוג ועיצוב הדלתות והחלונות לבית ולבצע הזמנה של כל הרכיבים לאחר שהזמנתם מודד מקצועי שייקח מידות של כל מפתחי החלונות והדלתות ושימסור אותם לספקים הרלוונטיים לצורך הכנת הדלתות והחלונות הנדרשים לכם. בשלב זה ישנה חשיבות רבה למידות המדויקות, למיקום בו מותקנת ידית הדלת מול המיקום בו מותקנים הצירים, וכמובן לעיצוב של החלונות ולחומרי הגלם מהם הם מיוצרים על פי הדרישות שלכם.

מסירה

שלב המסירה הוא למעשה שני שלבים של עריכת פרוטוקול מסירה עם קבלן הביצוע. הפרוטוקול הראשון נערך לאחר השלמת השלד, או אז אתם מסתובבים עם הקבלן במבנה ואוספים ליקויים שונים שאותם אתם רוצים שיתקנו לקראת ההמשך. הפרוטוקול השני מבוצע בשלב הזה וגם פה עליכם לאסוף ריג'קטים לתיקון. שלב זה מהווה חלק חשוב בקבלת האחריות הכוללת על הבית.

טופס 4

טופס 4 הוא הטופס שאותו עליכם לקבל מהוועדה המקומית לתכנון ובנייה, והוא שמאשר לכם למעשה לאכלס את הבית. רק לאחר שתקבלו את הטופס תוכלו להזמין את חברת החשמל והמים לחבר אתכם לתשתיות הנדרשות.

בדק בית

לאחר שקיבלתם את הבית, חשוב לבצע בדיקת בדק בית באמצעות גורם מוסמך לכך. בדיקה זו תעניק לכם אחריות על כל מכלולי הבית על פי חוק המכר, ותאפשר לכם להבין מהם הליקויים הקיימים בבית, אם קיימים.

זהו למעשה התהליך של בניית בית פרטי ואם תעשו אותו נכון ובליווי אנשי המקצוע המתאימים, מבלי להסתמך רק על האינטואיציה שלכם, תוכלו להשלים את המשימה בעלויות נמוכות יותר ובמהירות רבה הרבה יותר.

בניית בית פרטי קבוצת עידן

בניית בית פרטי היא משימה לא פשוטה, בלשון המעטה. מהרגע שבו החלטתם לצאת לדרך ועד לרגע שבו תוכלו לתכנן את חנוכת הבית אתם צפויים לקבל עוד שורה של החלטות הרות גורל. זה בדיוק הזמן להתחיל לתכנן את המהלך, וגם לקבוע תקציב ריאלי עבורו, אבל לפני שאתם ניגשים למשימה הזו – הנה כמה נושאים שכדאי לחשוב עליהם, פשוט כדי שתוכלו לעשות את זה כמו שצריך, ועם מינימום טעויות.

בניית בית פרטי
בניית בית פרטי

כשאתם מתכננים מהלך של בניית בית פרטי התחילו בהגדרת מטרות ברורות והתמקדו במה שאתם באמת צריכים. אם אתם ממש רוצים גינה גדולה שתוכלו לטפח, או כזו שניתן יהיה לבנות בה בריכה פרטית, התכנון כולו יהיה שונה לחלוטין בהשוואה לבניית בית פרטי עם גינה קטנה יותר.

אם חשוב לכם גודלו של המבנה והמרחב בכל חדר, הגינה עשויה לשלם את המחיר – ורצוי שתהיו מוכנים לכך. בנוסף, תכננו את חלוקת השטח בצורה נכונה: האם תרצו לבנות בית עם מפלס אחד או יותר? כמה חדרי שינה תרצו והאם יש לכם צורך בחדר עבודה? בניית בית פרטי תהיה מדויקת הרבה יותר אם תדעו לומר מה אתם באמת רוצים וצריכים, וגם חברת הבנייה שתלווה אתכם תוכל לסייע לכם להשיג את המטרות הללו, ללא פשרות.

בניית בית פרטי ומיקום החדרים

לרובנו ברור שהסלון יפנה אל הגינה, או לפחות אל החלק המרכזי שבה, זה שבו נארח חברים ומשפחה או נפתח את הבוקר עם כוס קפה. אין ספק שזו דרך מצוינת לנצל את השטח וגם לשדרג את הנוף הנשקף מהספה בסלון. עם זאת, חשוב לקחת בחשבון גם נושאים נוספים בתכנון בניית בית פרטי. למשל, אם השכנים נמצאים ממש מולכם ואתם מעדיפים להבטיח לעצמכם פרטיות, ייתכן שעדיף לבחור נקודה אחרת ממנה תצאו אל הגינה. חברת בנייה מקצועית גם תמליץ לכם לבחור את הזווית הנכונה שממנה תוכלו ליהנות קצת יותר מהצל, והרבה פחות מהחום הכבד בקיץ. זו רק דוגמה אחת לחשיבות הרבה שיש לבחירת חברת בנייה עתירת ניסיון בתכנון ובנייה.

אנחנו משקיעים זמן רב בתכנון הסלון, המטבח וחדרי השינה – אבל הכניסה לבית חשובה לא פחות. זכרו שזו הנקודה הראשונה שאליה אתם מגיעים בסוף יום עבודה, וגם הדבר הראשון שהאורחים שלכם רואים כשהם מגיעים. אם כן, האם תעדיפו לתכנן שביל שיוביל אל הבית ומבואה פנימית מעוצבת, והאם תיכנסו ישירות אל הסלון או לפינה אחרת? בניית בית פרטי משלכם מאפשרת לכם לתכנן בדיוק את מה שאתם צריכים, כך שזה בהחלט הזמן להחליט מה נכון יותר עבורכם, מה יותר נוח מבחינתכם, וגם איזה סגנון מתאים לכם יותר.

בית פרטי עם מרפסת

בניית בית פרטי עם מרתף

דרך טובה לחסוך מקום בבית וגם לספק פרטיות רבה יותר למי שמנהל עסק פרטי מהבית, היא לתכנן קומת מרתף. למעשה, בניית בית פרטי עם מרתף היא הזדמנות לספק לילדים חלל משחקים גדול ומרווח, ולחסוך את הבלגן בחדרים ובסלון. זו כמובן גם דרך לא רעה להגדיל את התשואה על ידי השכרת המרתף למגורים או לעסקים. עם זאת, אין ספק שההחלטה הזו מחייבת תכנון מאוד מדויק, שכן בניית מרתף מחייבת חפירה ועבודת תשתית נכונה, כדי למנוע רטיבות ובעיות אחרות. קבלן שיפוצים או חברת בנייה ידעו לתכנן את התהליך הזה ולפקח אחר הביצוע.

בסופו של דבר, בניית בית פרטי היא בדיוק ההזדמנות שלכם להגשים כמה חלומות ולתכנן את המענה המושלם לצרכים שלכם. זה הזמן לתכנן קדימה, למשל את התרחבות המשפחה או הקמת העסק הביתי, וגם לדאוג לאיכות החיים שלכם. קבוצת עידן, המנוסה בפרויקטים מורכבים של בנייה ושיפוץ, תסייע לכם לכל אורך הדרך – משלב התכנון, דרך הביצוע ועד לרגע שבו תקבלו את המפתח לבית החדש שלכם. הבית הזה יהיה כל מה שרציתם וקיוויתם, וכשאתם מפקידים את האחריות הזו בידי חברה חזקה, מנוסה ומקצועית כמו קבוצת עידן, אין ספק שתשיגו את כל המטרות שהגדרתם. עכשיו נותר לכם להתחיל לחלום, ומותר לכם לעשות את זה בגדול.

ישראלים רבים שותפים לחלום יום אחד לרכוש מגרש פרטי או דו משפחתי ולבצע פרויקט בניית בית פרטי בעיצוב אישי המותאם במיוחד למשפחתם .

בניית בית פרטי הינו הליך מורכב הדורש ייעוץ רב עם אנשי מקצוע מקצועיים המתמחים בבניית בתים פרטיים ובעלי ניסיון בתכנון וביצוע פרויקטים דומים.

בניית בית פרטי מומלץ לבניית בית פרטי

בשלב הראשון בתהליך בניית בית פרטי הינו רכישת מגרש לבניית הבית , חשוב למצוא מיקום המתאים לצורכי המשפחה, יש לקחת בחשבון קירבה למקומות עבודה,

קרבה לבתי ספר וגני ילדים ובחינת המרקם החברתי באזור אליו מעוניינים   בניית וילות לעבור ולבנות בו בית למשפחתכם, כמובן שיש הבדלים רבים בעלויות הקניה של המגרשים השונים.

מיקום גאוגרפי בארץ, גודל המגרש, הנוף הנשקף ממנו, החתך הסוציו אקנומי אליו משתייך היישוב או העיר, ככל שהביקוש למגרשים גבוה יותר עלות המגרשים גבוה יותר,

כמובן שישנם אזורים בהם המחירים הם ממש מעל המומצע במדינה ומתגוררים בהם בעלי בתים עשירים בעלי ממון.

בדרום הארץ ובצפון הארץ נמצאים המגרשים הזולים ביותר מכיוון והביקוש נמוך והמדינה מסבסבת את עלויות פיתוח המגרשים.

בניית בית פרטי עם קבלן ראשי, תהליך בניית בית

כאשר מעוניינים להוציא אל הפועל את בניית הבית הפרטי יש לבחור בקבלן מפתח אשר יבצע את עבודות הבניה, כאשר בוחנים את הקבלנים חשוב לבדוק את הניסיון

של הקבלנים בתחום בניית הבית הפרטיים, נדרש ניסיון בבניית בבתים פרטיים מכיוון וישנן עבודות המיוחדות לפרויקטים של בניית בית פרטי ונדרש ניסיון הליווי בעלי מגרשים המעוניינים לבנות בית

פרטי, כמובן שחשוב לא פחות שלקבלנים אותם בוחנים יהיה רישיון קבלן רשום בתוקף המתאים לביצוע עבודות בניה הנדסיות בהיקף ובאופי העבודות אשר אתן אתם מעוניינים לבצע.

חשוב לללכת ולראות עבודות אותן ביצע הקבלן בכדי לוודא כי אכן מדובר באיש מקצוע אמין ואיכותי.

המחירים לבניית בית פרטי נעים בין 4,000 שח+מע לבניה פשוטה בצפון הארץ ועד ל10,000 שח למר לבניה באיכות גימור מעולה באזור מרכז הארץ עם מפרט

עשיר שיפוץ בית פרטי באיכות גבוהה, עלות בניית בית פרטי עד מפתח.

קבוצת עידן מתמחה בבנית בתים פרטיים ובנתה מעל ל 60 בתים פרטיים במרוצת השנים לחברה צוות מהנדסים המנוסה בביצוע פרויקטים מוררכבים הנדסית.

אנו נדע להפוך את החלום שלכם למציאות!!

בניית בית פרטי

קבוצת עידן מתמחה בבניית בתים פרטיים. לחברה ניסיון בביצוע עשרות בתים פרטיים בכל רחבי הארץ, וילות ענק יוקרתיות, בתים פרטיים, בתים דו משפחתיים ועוד. לחברה רישיון קבלן רשום וצוות עובדים מיומנים המתמחים בביצוע וילות ובתים פרטיים ברמת גימור מעולה.

תהליך בניית בית

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
התקשרו עכשיו

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!