תהליך הרישום לקבלן שיפוצים: איך זה מתבצע?

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

קבלני שיפוצים נדרשים להירשם בשלטון המקומי. תהליך רישום זה הוא שלב חשוב עבור הקבלנים לפתיחת העסק שלהם, שכן הוא יעניק להם רישיון לפעול. להלן הצעדים שצריכים לנקוט על ידי קבלן על מנת להירשם:

1) קבלת טופס בקשה מהעירייה

2) מלא את כל המידע בטופס

3) הגש אותו יחד עם כל המסמכים הנדרשים

קבלן שיפוצים

תהליך הרישום לקבלן שיפוצים הוא פשוט יחסית. עליך לספק את שם החברה שלך, כתובת העסק שלך ופרטי הקשר של החברה שלך. לאחר מכן, המחלקה לענייני צרכנות תבדוק את בקשתך ותיתן לך מספר רישום אם היא תאשר. לאחר מכן תוכל להשתמש במספר זה כאשר אתה מפרסם את השירותים שלך כדי להראות שאתה כשיר לעשות זאת. אחד השאלות ששואלים אותנו די הרבה זה איך להיות קבלן רשום בישראל ומה הרישום קבלן שיפוצים נדרש לכל מי שעושה עבודות שיפוצים. תהליך ההרשמה יכול להתבצע באופן מקוון ודמי הרישום הם $50. מסמך זה מספק מידע על רישום של קבלן שיפוצים באונטריו. קבלן שיפוצים הוא סוג של קבלן בניין המתמחה בתכנון והקמה של מבני מגורים, מסחר ותעשייה. ניתן להזמין קבלני שיפוצים ממגוון סיבות – לשיפוץ בניין ישן, להסבת נכס למשהו חדש או סתם לצורך תחזוקה כללית. תהליך העסקת קבלן שיפוצים אינו קשה שכן ישנן סוכנויות רבות המציעות שירות זה. עם זאת, יש צורך לשקול כמה היבטים חשובים לפני שכירת אחד.

-איזו עבודה הם יעשו?

-יש להם רישיון?

-האם יש להם ניסיון בתעשייה?

-איזה ביטוח הם מספקים?

-כמה זה יעלה?

תהליך הרישום לקבלני שיפוצים

תהליך הרישום לקבלני שיפוצים הוא כעת חובה בכל המחוזות והטריטוריות בקנדה. קבלני שיפוצים נדרשים להירשם ברשות הרישוי המתאימה לפני תחילת העבודה בפרויקט בנייה. תהליך הרישום כולל בדרך כלל הגשת בקשה, מתן רשימת אסמכתאות ותשלום האגרה המתאימה. כמו כן, חשוב שיהיה להם את מספר רישיון הקבלן שלהם זמין בעת הגשת הבקשה לרישום כדי שרשות הרישוי תוכל לאמת את האישורים שלהם. קבלן שיפוצים נדרש להירשם במשרד השיכון, הקהילות והשלטון המקומי (MHCLG) לפני שיוכל להתחיל לעבוד. ההרשמה חינם ולוקחת בין 15 דקות להשלמתו. תהליך הרישום מצריך שם עסק, כתובת, פרטי התקשרות, סוג העבודה שתבוצע והאם הקבלן הוא שכיר או עצמאי. זה גם דורש העתק של הכישורים שלהם וכן ראיות שהם מבוטחים באחריות ציבורית. אם אתם בעלי בית שמחפשים מישהו שישפץ את הנכס שלכם, תצטרכו לשאול האם הקבלן רשום ב- MHCLG ואיזה כישורים יש לו.

קבלן שיפוצים הוא איש מקצוע המתמחה בעבודות שיפוץ, תיקון והשבחת מבנים. תהליך הרישום לקבלן שיפוצים שונה בכל מחוז. באונטריו, למשל, כל אחד יכול להירשם כקבלן שיפוצים אם יש לו "ניסיון משמעותי" וסיים התלמדות. בקוויבק, לעומת זאת, אתה צריך להשלים התלמדות ולאחר מכן לעבור בחינת הסמכה לפני שתוכל להירשם כקבלן שיפוצים. בקולומביה הבריטית תהליך הרישום מטופל על ידי ממשלת המחוז באמצעות Service BC. תהליך הרישום כולל לקיחת קורסים בנושאי בטיחות ושיטות עסקיות על מנת לזכות בהסמכה. רישום קבלן שיפוצים נדרש על פי חוק. תהליך הרישום מנוהל על ידי תכנית תעשיית הבנייה (CIS) וחוק סוכנויות שיפוץ הבית (HIAA) שנועדו להגן על הצרכנים ולקדם מסחר הוגן בענף הבנייה.

תהליך הרישום כולל שלושה שלבים:

1. בקשה לרישום

2. הערכת התאמה

3. אישור או סירוב רישום

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

החזון שלנו

לרשותנו צוות של מהנדסי בניין והנדסאי בניין לרבות מהנדסים בעלי הסמכת קונסטרוקטור. צוות המקצוענים שלנו מאפשר לנו לבצע פיקוח בנייה בכל פרויקט ובכל היקף, לרבות דירות פרטיות במודל בנה ביתך, פרויקט בנייה מסחרי של עשרות, מאות או אלפי יחידות דיור, מבני מסחר, מבני תעשייה ומבני ציבור. צוות אנשי המקצוע שלנו פועל בכל רחבי הארץ ומותאם ללקוח על פי צרכיו ועל פי מאפייני הפרויקט.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכל שאלה שמעסיקה אתכם בעניין ואנו נספק לכם את כל התשובות הנדרשות לכם על מנת להבין בדיוק את אופן ביצוע הפיקוח, את הערך שלו לפרויקט שלכם ואת האופן בו אנו מוודאים שכל הקורה במסגרת הפרויקט עולה בקנה אחד עם האינטרסים החשובים ביותר שלכם. צרו קשר עוד היום לקביעת פגישה עם הצוות המקצועי.

-י.נ הנדסה-

בלוג
י.נ הנדסה

לימודי פיזיותרפיה או לימודי סיעוד

מדובר בשאלה שמפרידה בין שני מקצועות די דומים, שניהם מעולם הטיפול, בשניהם תעזרו לאנשים, ושניהם מקצועות תובעניים מאוד, לצד היותם גם מספקים מאוד ומעניינים מאוד.

בניה קלה
י.נ הנדסה

בנייה קלה – מתי כדאי לבחור בה?

יכולות להיות סיבות רבות שיביאו אתכם למסקנה כי מוטב לכם לבנות בבנייה קלה. בנייה קלה הפכה להיות לאחת משיטות הבניה המועדפות ביותר על הקבלנים הישראלים.

בלוג
י.נ הנדסה

מה כדאי לבדוק לאחר קבלת מפתח מקבלן

זמן קבלת המפתח לדירה מהקבלן תמיד יהיה זמן מתוח. ישנו הרבה חוסר וודאות התקופה הזו והחשש מגילוי מאוחר של תקלות מרחף מעל הדיירים העתידים להיכנס

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!