תליית טלויזיות

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

 

כולנו ראינו ביחד כיצד מגיפת הקורונה, זו שלא היינו יכולים להאמין שאכן תתרחש, הופכת אותנו לאנשים המכנסים בתוך הבתים. היעדר ביקורים חוזרים בבתי קולנוע, השאיר רבים מאיתנו מסורים לחווית הצפייה הביתית על כל המשתמע מכך.

לכן, כל כך חשוב, לאחר ששידרגתם לטלוויזיה גדולה יותר, חכמה יותר, זו המתאימה לצרכים שלכם באופן מדוייק, אתם לא יכולים להרשות לעצמכם להוריד מהערך של מי שתפקידו הוא לבצע תליית טלוויה טובה ואיכותית לשביעות רצונכם.

על הדברים אליהם יש לשים לב לאורך הדרך נדבר כעת בהרחבה.

על איזה קיר מדובר

תליית טלוויזיה יכולה להזכיר לא פעם תלייה של מדף. מדובר על תהליך בו אנחנו מבצעים חור בקיר ומבקשים מנקודת העגינה להחזיק חפצים במשקלים משתנים. הבעיה היא שהטלוויזיה שלנו היא חתיכת מכשיר כבד. אנחנו לא יכולים תמיד, בכל קיר סתם לעשות חור, או להיעזר בחומרים לא אמידים מספיק לביצוע התלייה באופן הנכון לעשות זאת.

לכן, חשוב לשים לב לקיר עליו אתם מתכוונים לבקש מאיש המקצוע שיעשה עבורכם תליית טלוויזיה. הוא וודאי ידע מה לעשות, במידה ומדובר על איש מקצוע טוב, אבל לא מזיק להתעניין ולהבין מה הדבר הנכון לעשות מבחינתכם.

האם אתם מבצעים תליית טלוויזיה על צירה או דבוקה אל הקיר

תליית טלוויזיה לא מנותקת מהזרועה המחברת אותה. אם אתם רוצים להבטיח כי תליית הטלוויזיה לא תביא חלילה לנפילה והרס הטלוויזיה אותה רכשתם במחיר גבוה למדי. לכן, אתם צריכים להיות בטוחים כי בחרתם זרועה נכונה. זו המתאימה לטלוויזיה שלכם ומאפשרת לכם ליהנות מטלוויזיה איכותית בלי לחזות חלילה בנפילתה.

שימו לב למנח הראש כאשר אתם מבצעים התקנת טלוויזיה

אם אתם צופים בטלוויזיה לעיתים קרובות אתם צריכים להניח אותה באופן כזה שיאפשר לכם לראות טלוויזיה בלי לסובב את הצוואר באופן שעלול להוביל לא פעם לכאבים. ההמלצה היא כמובן לא להניח את הטלוויזיה גבוה מדי, גם לא במרפסת, לא נמוך מדי, לא משנה מאיזו סיבה, הדבר הנכון ביותר הוא לבצע תליית טלוויזיה שתתאים לכם ותמנע כאבים וכיוצא באלו.

חשוב לא פחות לראות כי הקיר עליו אתם מניחים את הטלוויזיה הוא קיר לבן או בצבע אחיד. כזה שלא עושה 'כאב ראש' ומייצר אצלכם תחושה של חוסר קשב עת אתם צופים בטלוויזיה בקשב רב.

אתם יכולים לבקש לראות עבודות קודמות

אנשי מקצוע מנוסים, אלו שעשו דבר או שניים בחיים, יתנו לכם לראות עבודות עבר שביצעו. כך תוכלו לקבל תמונה כללית שתעזור לכם להבין האם מדובר באיש המקצוע אליו כיוונתם לכתחילה.

אנחנו כאן כדי לעזור לכם. אנחנו מחכים לשאלות שלכם בנושא כמו גם להזמנות. זאת על מנת שנוכל עוד היום לספק לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר שיאפשר לכם ליהנות מחווית צפייה נהדרת.

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
התקשרו עכשיו

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!