תליית טלויזיות

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

 

כולנו ראינו ביחד כיצד מגיפת הקורונה, זו שלא היינו יכולים להאמין שאכן תתרחש, הופכת אותנו לאנשים המכנסים בתוך הבתים. היעדר ביקורים חוזרים בבתי קולנוע, השאיר רבים מאיתנו מסורים לחווית הצפייה הביתית על כל המשתמע מכך.

לכן, כל כך חשוב, לאחר ששידרגתם לטלוויזיה גדולה יותר, חכמה יותר, זו המתאימה לצרכים שלכם באופן מדוייק, אתם לא יכולים להרשות לעצמכם להוריד מהערך של מי שתפקידו הוא לבצע תליית טלוויה טובה ואיכותית לשביעות רצונכם.

על הדברים אליהם יש לשים לב לאורך הדרך נדבר כעת בהרחבה.

על איזה קיר מדובר

תליית טלוויזיה יכולה להזכיר לא פעם תלייה של מדף. מדובר על תהליך בו אנחנו מבצעים חור בקיר ומבקשים מנקודת העגינה להחזיק חפצים במשקלים משתנים. הבעיה היא שהטלוויזיה שלנו היא חתיכת מכשיר כבד. אנחנו לא יכולים תמיד, בכל קיר סתם לעשות חור, או להיעזר בחומרים לא אמידים מספיק לביצוע התלייה באופן הנכון לעשות זאת.

לכן, חשוב לשים לב לקיר עליו אתם מתכוונים לבקש מאיש המקצוע שיעשה עבורכם תליית טלוויזיה. הוא וודאי ידע מה לעשות, במידה ומדובר על איש מקצוע טוב, אבל לא מזיק להתעניין ולהבין מה הדבר הנכון לעשות מבחינתכם.

האם אתם מבצעים תליית טלוויזיה על צירה או דבוקה אל הקיר

תליית טלוויזיה לא מנותקת מהזרועה המחברת אותה. אם אתם רוצים להבטיח כי תליית הטלוויזיה לא תביא חלילה לנפילה והרס הטלוויזיה אותה רכשתם במחיר גבוה למדי. לכן, אתם צריכים להיות בטוחים כי בחרתם זרועה נכונה. זו המתאימה לטלוויזיה שלכם ומאפשרת לכם ליהנות מטלוויזיה איכותית בלי לחזות חלילה בנפילתה.

שימו לב למנח הראש כאשר אתם מבצעים התקנת טלוויזיה

אם אתם צופים בטלוויזיה לעיתים קרובות אתם צריכים להניח אותה באופן כזה שיאפשר לכם לראות טלוויזיה בלי לסובב את הצוואר באופן שעלול להוביל לא פעם לכאבים. ההמלצה היא כמובן לא להניח את הטלוויזיה גבוה מדי, גם לא במרפסת, לא נמוך מדי, לא משנה מאיזו סיבה, הדבר הנכון ביותר הוא לבצע תליית טלוויזיה שתתאים לכם ותמנע כאבים וכיוצא באלו.

חשוב לא פחות לראות כי הקיר עליו אתם מניחים את הטלוויזיה הוא קיר לבן או בצבע אחיד. כזה שלא עושה 'כאב ראש' ומייצר אצלכם תחושה של חוסר קשב עת אתם צופים בטלוויזיה בקשב רב.

אתם יכולים לבקש לראות עבודות קודמות

אנשי מקצוע מנוסים, אלו שעשו דבר או שניים בחיים, יתנו לכם לראות עבודות עבר שביצעו. כך תוכלו לקבל תמונה כללית שתעזור לכם להבין האם מדובר באיש המקצוע אליו כיוונתם לכתחילה.

אנחנו כאן כדי לעזור לכם. אנחנו מחכים לשאלות שלכם בנושא כמו גם להזמנות. זאת על מנת שנוכל עוד היום לספק לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר שיאפשר לכם ליהנות מחווית צפייה נהדרת.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

החזון שלנו

לרשותנו צוות של מהנדסי בניין והנדסאי בניין לרבות מהנדסים בעלי הסמכת קונסטרוקטור. צוות המקצוענים שלנו מאפשר לנו לבצע פיקוח בנייה בכל פרויקט ובכל היקף, לרבות דירות פרטיות במודל בנה ביתך, פרויקט בנייה מסחרי של עשרות, מאות או אלפי יחידות דיור, מבני מסחר, מבני תעשייה ומבני ציבור. צוות אנשי המקצוע שלנו פועל בכל רחבי הארץ ומותאם ללקוח על פי צרכיו ועל פי מאפייני הפרויקט.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכל שאלה שמעסיקה אתכם בעניין ואנו נספק לכם את כל התשובות הנדרשות לכם על מנת להבין בדיוק את אופן ביצוע הפיקוח, את הערך שלו לפרויקט שלכם ואת האופן בו אנו מוודאים שכל הקורה במסגרת הפרויקט עולה בקנה אחד עם האינטרסים החשובים ביותר שלכם. צרו קשר עוד היום לקביעת פגישה עם הצוות המקצועי.

-י.נ הנדסה-

בלוג
י.נ הנדסה

דק סינטטי צבעים

מה שהחל כטרנד הפך לאלמנט עיצובי שאי אפשר לוותר עליו, והיום אפשר למצוא אותו בחצרות רבים בישראל. הדק הסינטטי, על שלל היתרונות שיש לו להציע,

פינוי אסבסט: מאיפה מתחילים?

פינוי אסבסט הוא משימה קשה. זה לא תופעה שכיחה ברוב המקומות. בשל הקושי בפינוי האסבסט, התהליך מצריך פעמים רבות עזרה מקצועית, שעלולה לעלות ביוקר ולאורך

התקשרו עכשיו