3 גורמים מחיר התקנת מזגן

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

בין אם החורף גרם לך לחפש אחר פתרונות יעילים להתחממות ובין אם הגעת למסקנה שלקראת הקיץ הגיע הזמן להתקין מזגן, בוודאי השאלה כמה עולה להתקין מזגן עולה גם אצלך. התשובה לשאלה זו מתחילה ממאות שקלים ומטפסת עד לאלפי שקלים. מה הסיבה לכך? בכתבה זו ריכזנו את כל הגורמים שישפיעו על הצעת המחיר שתינתן לך.

גורם ראשון – סוג המזגן

ישנם כל כך הרבה סוגים של מזגן וכל אחד דורש סוג שונה של התקנה. בעוד שהתקנה של מזגן קטן, עד 1.5 כוח סוס יכולה לעלות עד 800 ₪, התקנה של מזגן מיני מרכזי יכולה לעלות 4,500 ₪. ככל שהמזגן גדול יותר כך ידרשו יותר פעולות מהמתקין ובהן צורך ליצור חיבור חשמל, ליצור נקודה ייחודית בארון החשמל ולהעביר צנרת מתאימה. בעת קבלת הצעת המחיר עליך לוודא שהיא תואמת לסוג המזגן שיש ברשותך (או זה שתכננת לרכוש).

גורם שני – אזור ההתקנה

יכולים להיות הבדלים בין אזורי ההתקנה. ישנו הבדל בין התקנת מזגן בקומת קרקע אשר אינה דורשת עבודה בגובה להתקנה שמחייבת רתמה וטיפוס. העבודה תמיד חייבת להתבצע בבטיחות אך לעתים יידרשו כלים מיוחדים והתקנות מורכבות שייקחו זמן רב. גם בסעיף זה יש לבדוק כי המתקין מפרט כיצד הוא יבצע את ההתקנה, אחרת מחיר התקנת מזגן עלול לעלות ברגע האחרון.

גורם שלישי – חיבורי החשמל

מזגנים קטנים אשר מיועדים לחדר שינה יכולים פעמים רבות להיות מחוברים לנקודת החשמל שכבר נמצאת בחדר. במידה וכך, איש המיזוג לא יבקש תוספת על חיבור החשמל. לרוב יש צורך להתאים נקודות חשמל או אפילו לבצע פעולות בארון החשמל ואז תהיה לכך עלות. שוב, עליך לבדוק כי הצעת המחיר כוללת את החיבור לחשמל ובכך להימנע מתוספות והפתעות לא רצויות.

גורם רביעי – הגנה מפני גניבה

בקומות קרקע מומלץ להתקין "כלוב" להגנה מפני גניבות המעבה. מדובר בתוספת של חומר ושל עבודה וכדאי לבדוק מול המתקין מה תהיה העלות של התקנה זו. כדאי להעדיף שהמתקין הוא זה שיבצע את העבודה כיוון שהוא מכיר את הדרישות וכבר נמצא במקום. במידה ומדובר על קומות ביניים גבוהות לרוב אין כל חשש מגניבה ואין צורך להתייחס לסעיף זה.

מחיר התקנת מזגן שלא על פי הנדרש

העלות של התקנת המזגן שמתבצעת בצורה שאינה מקצועית לא ניתנת להערכה. הנזקים של עבודה לא מקצועית יכולים להופיע בטווח הקצר מאד ולאורך השנים. לא פעם המזגן יקצר ויפגע בכל כלי הבית וזאת כיוון שלא נעשתה הפרדה בארון החשמל. במקרים חמורים, המזגן לא יחובר כהלכה ונפילה שלו עלולה להסתיים באסון. הדרך היחידה להימנע ממצבים אלו היא לדאוג לפנות רק למתקינים מורשים עם המלצות.

לקבל הצעת מחיר מסודרת

הצעת המחיר שתינתן לך חייבת להיות מסודרת ולהכליל את כל המרכיבים שיכולים להשפיע על המחיר. ככל שההצעה מסודרת יותר, כך יהיה לך ברור על מה התשלום ולא יהיו לך הפתעות בהמשך הדרך. בנוסף, חשוב מאד לציין את מספר שנות האחריות שיינתנו בעבור המזגן (במידה והוא נרכש דרך המתקין) ובעבור ההתקנה.

במטרה למנוע הפתעות מיותרות ותשלומים לא הוגנים לאנשי מקצוע, הקמנו את המרכז לבניה פרטית. כאן מחכים לך רק ספקים מקצועיים ואמינים שנבחרו בקפידה רבה. כל שעליך לעשות כדי ליהנות מקיץ קריר ונעים, ללא חשש מעלויות גבוהות של התקנה, הוא לבחור את איש המיזוג מתוך רשימת הספקים באתר ולהתחיל ליהנות מבית נעים, ללא קשר לטמפרטורות בחוץ.

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
התקשרו עכשיו

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!