4 מקרים בהם תזדקקו לשירותיה של חברת ניסור בטון

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם
צילום pixabay

אחד מהשירותים המתקדמים ביותר בתחום השיפוצים והריסת המבנים הוא ניסור בטון. שירות זה מונע את הצורך להשתמש בפטישים כבדים ומסורבלים כאשר מעוניינים לבצע שינוי במבנה קיים והוא מבוצע באמצעות מסור יהלום מיוחד שמסוגל לנסר כל קיר, רצפה או תקרה במקסימום יעילות ודיוק ובמינימום זמן ולכלוך. סקרנים לדעת יותר? להלן 4 מקרים בהם תזדקקו לשירותיה של חברת ניסור בטון מקצועית.

יצירת פתח בקיר לדלת או חלון

המקרה השכיח ביותר להזמנת שירותי ניסור בטון הוא כאשר מעוניינים ליצור פתח בקיר לדלת או חלון חדשים. לפני קיומם של שירותי ניסור הבטון, הדרך היחידה להשיג זאת חייבה שבירה של הקיר באמצעות פטישים כבדים ולאחר מכן עיצוב של הפתח החדש באמצעות בלוקים. כל התהליך לקח זמן רב, גרם להרבה רעש ולכלוך ואף לא היה מדוייק.

ובכן, לא עוד! שירותים של חברת ניסור בטון מנוסה כמו קל בטון מאפשרים לבצע את המשימה הזאת בקלות, ביעילות ובדייקנות מופתית. מכשיר הניסור פשוט מולבש על הקיר הרצוי ומקובע אליו והמפעיל מתחיל לחרוץ אותו על פי קווי המתאר שתוכננו מראש. לאחר פרק זמן לא רב נוצר לו פתח מדויק שמתאים להתקנת החלון או הדלת. מדובר במסור כל כך חזק ואימתני כך שניתן לבצע את הפעולה גם בחדרים מבטון מזוין דוגמת ממ"דים.

הסרת מדרגות בטון

לעיתים במהלך שיפוץ גדול עולה הצורך להסיר גרם מדרגות בצורה מהירה וחלקה, תוך כמה שפחות לכלוך או פגיעה במבנה. עד לא מזמן קשה מאוד היה לבצע זאת ללא הרס של מרבית המבנה, ואתם בוודאי יכולים לדמיין לעצמכם את כמות הלכלוך הרבה שנוצרה ועוצמת הרעש הגבוהה לאורך שעות רבות. שירותי ניסור הבטון מאפשרים לבצע זאת בצורה הרבה יותר אלגנטית. מסור היהלום חותך את המדרגות ליחידות קטנות, ממש כאילו היו אלו קורות עץ, וניתן לפנותן בקלות ללא צורך בכלים כבדים. פשוט, מהיר ויעיל.

ניסור מרפסת שירות

בבתים רבים ניתן למצוא מרפסת שירות שבה נהוג להציב מכשירי חשמל שונים כגון מדיח כלים, מכונת כביסה, מייבש ועוד. במתחם זה גם נמצא בדרך כלל מסתור הכביסה. פעמים רבות הצורך ממרפסת השירות משתנה עם השנים או שעולה הצורך בהריסתה בשל ליקויים שונים (בבניינים ישנים בעיקר). שירותי ניסור הבטון מתאימים באופן מושלם עבור המקרים הללו. ניתן להסיר את קירות הבטון של מרפסת השירות בקלות וליצור חלל חדש ופונקציונאלי יותר.

פירוק מבנים

כמו שבוודאי כבר הבנתם, אין דבר שמסור יהלום איכותי לא מסוגל לנסר. כך שניתן להזמין את השירות גם במקרים שמעוניינים לבצע פרויקטים הרבה יותר מורכבים משיפוץ, למשל פירוק מבנים. חברת איכותית תוכל לספק לכם מספר מסורים רב, מה שיאפשר להרוס כל מבנה לחלוטין בתוך זמן קצר.

ניסור יהלום – מה חשוב לדעת לפני הזמנת החברה?

  • חשוב מאוד לדאוג לתשתית מים זמינה בסביבת העבודה (המסורים מקוררים על ידי הזרמת מים תוך כדי העבודה) ולחיבור חשמל תלת פאזי (אם אין לכם, הודיעו לחברה המבצעת והיא כבר תדאג לגנרטור מתאים)
  • מחיר ניסור בטון בישראל נע בדרך כלל בטווח שבין 150 ל-250 ש"ח למטר.
  • רצוי להודיע לשכנים מבעוד מועד על ביצוע העבודות. המסורים החזקים הללו די מרעישים, אך כאמור לזמן קצר משמעותית מאשר בשיטות אחרות.

עוד חשוב לדעת כי קיים גם שירות נוסף שאותו מעניקות החברות המקצועיות של התחום והוא קידוח בטון. שירות זה מתאים כאשר מעוניינים ליצור תשתיות בתוך קירות בטון קיימים, כגון לצרכי העברת תשתית מזגן בחדרי ממ"ד, יצירת תשתית ביוב, חשמל ומים, קידוח ברצפת מרפסות ליצירת תשתית מרזבים ועוד.

אם אתם מחפשים שירותי ניסור וקידוח בטון מדויקים ומקצועיים, תוכלו למצוא אותם בחברת קל בטון. החברה מתמחה בכל סוגי עבודות הבטון ותוכלו לקבל דרכה שירותי ניסור בטון ביהלום ובשיטות נוספות שיקלו עליכם עד מאוד. מומלץ בהחלט.

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
התקשרו עכשיו

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!