5 דברים שחובה להזמין מראש כשעוברים לדירה חדשה מקבלן

קבלן רשום לבניית בתים פרטיים עד מפתח 

קבלן שלד רשום 29901 לעבודות הנדסיות

קבלן גמרים לוילות בפריסה ארצית

ניסיון במסירת 70 + בתים פרטיים שלד +גמרים 

התחייבות למחיר הזול בארץ !!

073-3753265 לייעוץ ללא התחייבות 

5 דברים שחובה להזמין מראש כשעוברים לדירה חדשה מקבלן

עוברים דירה? גם כשמדובר על דירה שזה עתה הושלמה בנייתה יש כמובן הרבה דברים שחשוב לדאוג להם, ובפרט אסור לשכוח את 5 הדברים הבאים:

קרדיט:freepik

1. הדברה

כשעוברים לדירה חדשה יש לפעמים תחושה שאין צורך בהדברה – אבל זו טעות. גם לבית שעוד לא גרו בו בני אדם עלולים להגיע ג'וקים, נמלים וחרקים אחרים, וכדאי להקדים תרופה למכה עם ריסוס שימנע מהם לבוא. ריסוס לפני המעבר גם חוסך לכם את הצורך לצאת מהבית למשך כמה שעות.

2. הובלה

כל חברת הובלות מומלצת תפוסה למשך זמן רב מראש, במיוחד בקיץ. כדי שלא תצטרכו להתפשר על איכות השירות, מומלץ להזמין אותו מראש – כחודש וחצי לפני מועד המעבר בעונה החמה והעמוסה, וכ-3-4 שבועות אם אתם נכנסים לבית החדש בחורף או בסתיו.

בנוסף כשנערכים מבעוד מועד אפשר לבדוק את מחירי ההובלה של חברות איכותיות רבות, וכך להגיע ליחס עלות תועלת משתלם במיוחד. דרך נוספת לחסוך היא לאסוף קרטונים ממקורות שונים – במקום לרכוש חדשים (פעולה שיש לה גם יתרון אקולוגי). עוד המלצה היא להתחיל גם באריזה כדי שלא תילחצו לקראת המעבר עצמו. 

3. ניקיון

בדומה להדברה, גם ניקיון יסודי בדירה הוא פעולה חיונית. אמנם מן הסתם בחוזה המכר הקבלן מתחייב למסור את הדירה כשהיא נקייה, והחברות הרציניות שרוצות לשמור על מוניטין מרשים, גם מקדישות לכך זמן ותשומת לב – אבל אף פעם הדירה לא תהיה באמת נקייה לחלוטין. כדי להיכנס לבית החדש עם אנרגיות טובות במיוחד, כדאי להזמין שירות ניקיון שפשוט יבריק כל פינה ופינה, כולל פנלים, תריסים וכו'. אמנם לשירות זה יש עלות מסוימת, אבל כשמשקללים אותה לתוך מחיר הדירה עצמה, מבינים מיד שההוצאה לא גבוהה ואילו התועלת דווקא כן.

4. פתרונות להרחקת יונים

יונים הן סמל לערכים חיוביים כמו זוגיות טובה, הרמוניה ושלום, אבל הן גם מקור ללכלוך שעלול להיות מתסכל במיוחד. בפרט מהווה מטרד נוכחות של יונים במסתורי כביסה, על מזגנים, במרפסות שמש ובמרפסות שירות. עוד לפני שעוברים לדירה כדאי להזמין פתרונות מתאימים – רצוי באמצעות מומחה בתחום. כפי שבחירת הובלה בתל אביב והמרכז חייבת להתבצע לאחר סקר שוק מקיף, כך כדאי גם להתייחס לבחירת הפתרונות שיעזרו לכם להרחיק את היונים מהנכס שהשקעתם בו סכומי כסף גבוהים.

5. בדיקה יסודית

רוב האנשים יבדקו טוב טוב כל חברת הובלות בתל אביב והמרכז לפני שיפקידו בידיה את תכולת הבית שלהם לצורך העברתה. זוהי כמובן התנהלות נכונה – אבל מה עם הדירה עצמה? גם את הנכס היקר ביותר שיש לכם חשוב מאוד לבדוק באופן יסודי, באמצעות מהנדס שזו המומחיות שלו, ולא משנה כמה אתם סומכים על הקבלן. בדק בית מקצועי מאפשר לזהות כשלים אם ישנם, כך שהטיפול בהם יתבצע עוד לפני שאתם נכנסים לדירה ובעיקר מבטיח לכם ראש שקט באמת.

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

ייבוש מילוי סומסום רטוב

  הצפה בבית או בבית העסק זו חוויה מאוד לא נעימה שלא לומר, כמעט טראומתית. אנחנו מדברים על סיטואציה בה רכוש רב עלול להיהרס, המבנה

גנן מומלץ

  ישראלים אוהבים את הגינה שלהם. זאת בגלל תרבות האירוח הרווחת במדינת היהודים. אנחנו אוהבים לאכול טוב, לתת לחברים לשהות אצלנו בבית, לתת לילדים היכן

רישיון עבודה בגובה

  מדינת ישראל היא מדינה בה התקנות והחוקים לגבי כל האמור על בניה בגובה הן תקנות נוקשות עליהן אי אפשר לעבור במחי יד. הסיבה לכך

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו
Open chat
אנחנו זמינים גם בוואטסאפ!