5 דברים שחובה להזמין מראש כשעוברים לדירה חדשה מקבלן

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

עוברים דירה? גם כשמדובר על דירה שזה עתה הושלמה בנייתה יש כמובן הרבה דברים שחשוב לדאוג להם, ובפרט אסור לשכוח את 5 הדברים הבאים:

קרדיט:freepik

1. הדברה

כשעוברים לדירה חדשה יש לפעמים תחושה שאין צורך בהדברה – אבל זו טעות. גם לבית שעוד לא גרו בו בני אדם עלולים להגיע ג'וקים, נמלים וחרקים אחרים, וכדאי להקדים תרופה למכה עם ריסוס שימנע מהם לבוא. ריסוס לפני המעבר גם חוסך לכם את הצורך לצאת מהבית למשך כמה שעות.

2. הובלה

כל חברת הובלות מומלצת תפוסה למשך זמן רב מראש, במיוחד בקיץ. כדי שלא תצטרכו להתפשר על איכות השירות, מומלץ להזמין אותו מראש – כחודש וחצי לפני מועד המעבר בעונה החמה והעמוסה, וכ-3-4 שבועות אם אתם נכנסים לבית החדש בחורף או בסתיו.

בנוסף כשנערכים מבעוד מועד אפשר לבדוק את מחירי ההובלה של חברות איכותיות רבות, וכך להגיע ליחס עלות תועלת משתלם במיוחד. דרך נוספת לחסוך היא לאסוף קרטונים ממקורות שונים – במקום לרכוש חדשים (פעולה שיש לה גם יתרון אקולוגי). עוד המלצה היא להתחיל גם באריזה כדי שלא תילחצו לקראת המעבר עצמו. 

3. ניקיון

בדומה להדברה, גם ניקיון יסודי בדירה הוא פעולה חיונית. אמנם מן הסתם בחוזה המכר הקבלן מתחייב למסור את הדירה כשהיא נקייה, והחברות הרציניות שרוצות לשמור על מוניטין מרשים, גם מקדישות לכך זמן ותשומת לב – אבל אף פעם הדירה לא תהיה באמת נקייה לחלוטין. כדי להיכנס לבית החדש עם אנרגיות טובות במיוחד, כדאי להזמין שירות ניקיון שפשוט יבריק כל פינה ופינה, כולל פנלים, תריסים וכו'. אמנם לשירות זה יש עלות מסוימת, אבל כשמשקללים אותה לתוך מחיר הדירה עצמה, מבינים מיד שההוצאה לא גבוהה ואילו התועלת דווקא כן.

4. פתרונות להרחקת יונים

יונים הן סמל לערכים חיוביים כמו זוגיות טובה, הרמוניה ושלום, אבל הן גם מקור ללכלוך שעלול להיות מתסכל במיוחד. בפרט מהווה מטרד נוכחות של יונים במסתורי כביסה, על מזגנים, במרפסות שמש ובמרפסות שירות. עוד לפני שעוברים לדירה כדאי להזמין פתרונות מתאימים – רצוי באמצעות מומחה בתחום. כפי שבחירת הובלה בתל אביב והמרכז חייבת להתבצע לאחר סקר שוק מקיף, כך כדאי גם להתייחס לבחירת הפתרונות שיעזרו לכם להרחיק את היונים מהנכס שהשקעתם בו סכומי כסף גבוהים.

5. בדיקה יסודית

רוב האנשים יבדקו טוב טוב כל חברת הובלות בתל אביב והמרכז לפני שיפקידו בידיה את תכולת הבית שלהם לצורך העברתה. זוהי כמובן התנהלות נכונה – אבל מה עם הדירה עצמה? גם את הנכס היקר ביותר שיש לכם חשוב מאוד לבדוק באופן יסודי, באמצעות מהנדס שזו המומחיות שלו, ולא משנה כמה אתם סומכים על הקבלן. בדק בית מקצועי מאפשר לזהות כשלים אם ישנם, כך שהטיפול בהם יתבצע עוד לפני שאתם נכנסים לדירה ובעיקר מבטיח לכם ראש שקט באמת.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

החזון שלנו

לרשותנו צוות של מהנדסי בניין והנדסאי בניין לרבות מהנדסים בעלי הסמכת קונסטרוקטור. צוות המקצוענים שלנו מאפשר לנו לבצע פיקוח בנייה בכל פרויקט ובכל היקף, לרבות דירות פרטיות במודל בנה ביתך, פרויקט בנייה מסחרי של עשרות, מאות או אלפי יחידות דיור, מבני מסחר, מבני תעשייה ומבני ציבור. צוות אנשי המקצוע שלנו פועל בכל רחבי הארץ ומותאם ללקוח על פי צרכיו ועל פי מאפייני הפרויקט.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכל שאלה שמעסיקה אתכם בעניין ואנו נספק לכם את כל התשובות הנדרשות לכם על מנת להבין בדיוק את אופן ביצוע הפיקוח, את הערך שלו לפרויקט שלכם ואת האופן בו אנו מוודאים שכל הקורה במסגרת הפרויקט עולה בקנה אחד עם האינטרסים החשובים ביותר שלכם. צרו קשר עוד היום לקביעת פגישה עם הצוות המקצועי.

-י.נ הנדסה-

בלוג
י.נ הנדסה

דק סינטטי צבעים

מה שהחל כטרנד הפך לאלמנט עיצובי שאי אפשר לוותר עליו, והיום אפשר למצוא אותו בחצרות רבים בישראל. הדק הסינטטי, על שלל היתרונות שיש לו להציע,

פינוי אסבסט: מאיפה מתחילים?

פינוי אסבסט הוא משימה קשה. זה לא תופעה שכיחה ברוב המקומות. בשל הקושי בפינוי האסבסט, התהליך מצריך פעמים רבות עזרה מקצועית, שעלולה לעלות ביוקר ולאורך

התקשרו עכשיו