עלות בניית בית פרטי קבלן מפתח

קבלן רשום לבניית בתים פרטיים עד מפתח

קבלן שלד רשום 29901 לעבודות הנדסיות

קבלן גמרים לוילות בפריסה ארצית

ניסיון במסירת 70 + בתים פרטיים שלד +גמרים

התחייבות למחיר הזול בארץ !!

054-3259520 לייעוץ ללא התחייבות

עלות בניית בית פרטי קבלן מפתח

עלות בניית בית פרטי נקבעת על פי שורה של גורמים, החל משטח הבית, דרך מורכבות התכנון שלו, מספר הקומות שלו ורמת הגמר שלו וכלה במידת היעילות בה מנוהל תהליך הבנייה כולו. אם יש משהו שבו אתם יכולים להפיק ערך רב מעבודה עם קבלן מפתח הלוא הוא יעילות התהליך. בהינתן שטח נתון, עיצוב נתון, מספר קומות נתון ואיכות עבודה וחומרים נתונה, עלות בניית בית פרטי קבלן מפתח תהיה נמוכה יותר מכל אופציה אחרת, וזאת לאור היעילות הגבוהה של ניהול הפרויקט באמצעות קבלן המפתח. מה זה בדיוק קבלן מפתח? כיצד הוא תורם להורדת עלות הבנייה? עד כמה יכול מודל זה להוזיל את הפרויקט כולו? על כך מסבירים לכם בשורות הבאות, המומחים של י.נ הנדסה.

עלות בניית בית פרטי קבלן מפתח

מה זה קבלן מפתח?

קבלן מפתח הוא קבלן שלוקח אחריות על הפרויקט מתחילתו ועד סופו ומבצע עבורכם את כל שלבי הפרויקט משלב התכנון והוצאת היתרי הבנייה ועד שלב מסירת המפתח ללקוח ואכלוס הבית. אם אתם בוחרים לעומת זאת, לנהל את הפרויקט שלכם לבדכם באמצעות קבלנים שונים בתחומים השונים, יהיה עליכם לבצע המון בחירות והמון תהליכים של סגירת הסכמים ופיקוח, על מספר קבלנים ואנשי מקצוע שונים כמו למשל קבלן שלד, קבלן גמר, קבלן עפר, קבלן פיתוח וכן הלאה. קבלן מפתח נותן לכם למעשה את האפשרות להטיל את המשימה על גורם מקצועי אחד שמנהל עבורכם גם את ההיבט המקצועי וגם את ההיבט התפעולי של הפרויקט כשאתם לא צריכים לעשות עוד דבר.

כיצד חוסך מודל זה בעלויות הפרויקט?

בבחינת עלות בניית בית פרטי קבלן מפתח הוא מודל שלרוב מאפשר להוזיל מאוד את העלויות הכוללות וחשוב להבין כיצד מושגת הוזלה זאת. מבחינת עלויות הבנייה עצמן, לא אמור להיות הבדל בין עבודה עם קבלן מפתח ובין עבודה עם כמה קבלנים שונים ונפרדים. שטח הבית הוא אותו שטח, רמת הגמר היא אותה רמת גמר, מספר הקומות הוא אותו מספר קומות, שלבי הבנייה הם זהים, תהליך הבנייה הוא זהה, ולכן לא מכאן יכול להגיע החיסכון. אם כן, מהיכן הוא כן מגיע? ובכן, בכל תהליך בנייה, ישנה השפעה משמעותית של זרימת התהליך על העלויות הכוללות שלו. כל עיכוב, כל התנהלות לקויה של קבלן וכל טעות, כולם ניתנים לכימות בכסף. כאשר אתם עובדים עם קבלן מפתח, אתם למעשה מבטיחים את זרימת התהליך בצורה יעילה עם תיאום מרבי בין כלל הגורמים המעורבים וניהול אחיד ומקצועי של הפרויקט כולו תחת קורת גג אחת. ליעילות התפעולית הזאת יש השלכות על העלויות הכוללות של הפרויקט וקבלן המפתח יעמיד לרשותכם את ההשלכות החיוביות האלה כבר בשלב הצעת המחיר, שלרוב תהיה נמוכה משמעותית מסך ההצעות שתקבלו מכלל הקבלנים שתצטרכו לשכור אם תבחרו שלא לעבוד במודל של קבלן מפתח.

איך ניתן להפחית עוד בעלות?

בחישוב עלות בניית בית פרטי קבלן מפתח נותן לכם יתרון נוסף גם לאור היתרון לגודל. מאחר ומדובר פה בקבלן אחד שחולש על הפרויקט כולו, הוא יכול לעבוד על מתח רווחים נמוך יותר מאשר קבלן שמקבל רק נתח קטן בפרויקט וממנו מנסה להפיק את מרב הרווח. מעבר לשני יתרונות אלה, כל הפחתה נוספת בעלות אפשרית אך ורק באמצעות שינוי בנתוני הבית, שטח, מספר קומות, רמת גמר וכדומה. י.נ הנדסה מציעה שירותי קבלן מפתח בעלויות מופחתות משמעותית ביחס למחירי השוק ועם התחייבות לסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק, פשוט מכיוון שהדברים מתנהלים במקסימום יעילות.

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

בלוג
iengcoil_admin

ניקיון לאחר שיפוץ: כל מה שחשוב לדעת

סיימתם לשפץ את הבית? מזל טוב, אין כמו להיכנס לבית משופץ, לנקות אותו ולהתחיל לעצב אותו ממש כמו שרציתם במשך שנים. במאמר הבא נסביר מה

בלוג
iengcoil_admin

איטום גגות בתל אביב

לקראת החורף המתקרב כבר יש אנשים שמתחילים להכין את הבית שלהם, משום שזוהי בדיוק העונה שמתאימה לכך. איטום גגות בתל אביב חייב להיעשות הרבה לפני

בלוג
iengcoil_admin

אינסטלטור 24 שעות

אין הרבה אנשי מקצוע שאנחנו זקוקים להם כמו אינסטלטורים והטובים שבהם צריכים להיות זמינים לנו כל הזמן. אי אפשר אף פעם לדעת מה יהיה ומתי.

בלוג
iengcoil_admin

כל מה שצריך לדעת בנוגע לאינסטלטור

סוף סוף נכנסתם למקלחת אחרי יום עבודה ארוך. אתם מפעילים את זרם המים, מחכים לוויסות המים החמים והמרגיעים ומבינים שהם ממשיכים להצטבר על כפות הרגליים

התקשרו עכשיו