קבלן מפתח

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

מי מכם שעשה שיפוץ לבית או לדירה שלו או בנה בית מאפס לבטח שמע את המונח ”קבלן מפתח“ לא מעט פעמים. אנו שומעים על הרבה אנשים שאוהבים שכל הפרויקט בו הם הולכים להשקיע לא מעט כסף, זמן ומאמץ נמצא בידיו של קבלן מפתח בעוד אחרים מעדיפים לרכז את הפרויקט בידיהם או אצל מפקח בנייה ובכל פעם להביא קבלן אחר לכל נישה בבית. כלומר קבלן אחד לאינסטלציה, קבלן אחד לאיטום ובידוד וכן הלאה כאשר המפקח או קבלן אחר מטעמנו מאחד את כולם. אז על מנת לעשות לכם מעט סדר בדברים הכנו עבורכם מאמר על קבלן מפתח, מדריך מקיף למשפץ או הבונה המתחיל.

מיהו קבלן מפתח ומהו תפקידו?

קבלן מפתח הינו קבלן מטעם מי שבונה את הבית או משפץ אותו אשר אחראי על כל תהליך הבניה מתחילתו ועד סופו, כלומר משלב הביצוע עד לשלב בו אנו מקבלים למעשה את המפתח לבית החדש או אל הבית המשופץ שלנו. קבלן המפתח למעשה יאגד תחתיו את כל קבלני המשנה אשר עובדים בפרויקט החל מקונסטרוקטורים, דרך אינסטלטורים, קבלני מיזוג אויר, חשמלאים ועוד. קבלן המפתח הוא זה שאחראי בפועל באתר הבניה על כל עבודות הבניה, והוא זה שאחראי לבצע את תוכניות הבנייה של הבית או הדירה בהתאם לתוכניות שהוא קיבל מהאדריכל שתכנן את הבית. היצמדות לתוכנית המתאר של האדריכל, כמו עמידה בכל תווי התקן ובקרה על כל הקבלנים שעובדים בפרויקט אלו הם רק חלק מן המטלות שחלות על קבלן מפתח. יש לציין כי קבלן מפתח לא מתעסק רק בפרויקטים גדולים של בניית בית אלא מתעסק גם בשיפוץ דירות, הקמת מבנים קטנים ועוד מגוון רב של פרויקטים הקשורים בעולם הבנייה והשיפוצים.

כיצד נבחר קבלן מפתח?

בחירת קבלן מפתח עבור פרויקט הבניה שלנו היא קריטית מאוד שכן היא יכולה לגרום להצלחת הפרויקט או לחילופין לכשלון חרוץ שלו, בין אם באיכות הבניה ובין אם באיחורים במסירת הבית לאחר הבנייה או השיפוץ.

אז בכל זאת כיצד נדע לבחור קבלן מפתח טוב, מנוסה ומקצוען לפרויקט שלנו., הרי בכל זאת מדובר בפרויקט חיינו ואין להקל בכך ראש.

המלצות – בראש ובראשונה נבחר בקבלן שיש עליו המלצות, כאשר רצוי המלצות מחברים קרובים או קרובי משפחה שכבר עבדו עם הקבלן הזה, כך נדע שההמלצה היא אכן כנה. יש לראות כי הקבלן בו אנו מביעים עניין  למטרת ביצוע הפרויקט הוא קבלן מקצועי, עם קבלות בתחום הבניה, אחד שביצע מספר רב פרויקטים ויודע לנהל פרויקט בניה, הן בהיבט לוח הזמנים והן בהיבט של איכות הבניה ותקינותה. בנוסף חשוב שתבדקו היטב כי לאותו קבלן ארסנל גדול של קבלנים בתחומים השונים שכן אם אחד הקבלנים שלו עסוק בעבודה אחרת הוא לא יחכה לו אלא ישכור את שירותיו של קבלן אחר מאותו התחום.

בניית בית פרטי

קבלן שהוא מנג‘ר בנשמה שלו – דבר נוסף ואולי בין הפרמטרים החשובים שחייבים ללוות אתכם בתהליך של בחירת קבלן מפתח קשור לכישורי הניהול שלו. יכולת הניהול של הקבלן שתבחרו חייבת להיות גבוהה כי זה בסופו של דבר יכריע איך יראה הפרויקט שלכם.

על כמה פרויקטים עובד הקבלן במקביל? גם נושא העבודה על כמה פרויקטים במקביל הוא עניין בעייתי בתחום הבניה שיש לבחון היטב. למשל, קבלן שמנהל מספר רב של פרויקטים במקביל לא יכול לחלק את הקשב בצורה המיטבית עבור הפרויקט שלכם, לכן חשוב לוודא כי הוא לא מנהל מספר רב של פרויקטים או שיפוצים. קשב לניהול הפרויקט הוא ככל הנראה האספקט הכי קריטי על מנת שיצא פרויקט בניה בטוח, איכותי ובהתאם ללוח הזמנים שנקבעו מראש.

ביטוחים – דבר שחשוב מאוד לוודא לפני בחירת קבלן מפתח הוא  לוודא כי לאותו קבלן יש ביטוח מתאים שמכסה תאונות ואת כל העבודות עם הקבלנים השונים שפועלים בבית שלכם במסגרת פרויקט הבניה. חשוב לוודא כי גם אתם מכוסים בהיבט הביטוחי במסגרת אותה פוליסה, ברוב המוחלט של המקרים אתם תהיו מכוסים אבל חשוב מאוד לוודא זאת.

מה הקבלן מפתח עושה בפועל במהלך הפרויקט?

אז לאחר שהצלחנו לבחור עבור הפרויקט שלנו קבלן מפתח, הגיע הזמן להבין מה הוא עושה בפרויקט ביום יום ואיך הוא מנהל אותו על מנת להבטיח לכם מסירה של הבית במסגרת לוחות הזמנים וכמובן בית בטוח, שעומד בכל התקנים הדרושים בחוק, על פי התוכניות של האדריכל שלכם וברמת גימור גבוהה.

עבודה אל מול האדריכל של הפרויקט – אז תחילת העבודה של קבלן המפתח בפרויקט שלכם תהיה למעשה אל מול האדריכל, כאשר במסגרת הפגישות ביניהם יכיר האדריכל לקבלן המפתח שבחרנו את התוכניות של בניית הבית או של השיפוץ. על הקבלן לראות שאכן התוכניות תואמות למה שקורה בשטח ואין כל מיני אנומליות כאלה ואחרות שעלולות לגרור עיכובים בבניה או שינוי בתוכניות.

הריסות, הכנת תשתיות וכו- לאחר גמר העבודה על התוכניות יש להכין את אתר הבניה לתחילת עבודה. אם מדובר על בניית בית יש לגדר את אתר הבניה. במידה וצריך להרוס או לפנות משהו מהמגרש אז זהו השלב בו זה קורה וכמובן אספקת מים וחשמל לאתר הפרויקט. אם מדובר בשיפוץ של דירה ההכנות בדרך כלל הרבה יותר פשוטות ולא לוקחות יותר מיום אחד אך במידה וזהו מגרש שעליו בונים בית, עבודות ההכנה יכולות לקחת מספר ימים ואפילו שבועות.

שלב הבניה – לאחר מכן מגיע שלב הבניה, השלב בו קבלן המפתח דואג להפוך את עבודת התכנון לבית הלכה ומעשה בעזרת כוח העבודה שלו שכוללים קבלנים ואנשי עבודה מיומנים, כל אחד בתחומו. הקבלן תפקידו לנהל את כל אותם הגורמים וליצור סנכרון ביניהם, כלומר עליו להזמין את אנשי המקצוע לבצע את עבודתם לפי הסדר וכמובן לדעת את נקודות הממשק ביניהם ואיפה כל אחד מקצוע יצטרך את האחר, למשל סנכרון בין איש מזגנים לאיש גבס יכול להיות קריטי בהיבט של מזגן עילי מרכזי, כמו גם הממשק בין חשמלאי ואיש גבס במקרה של תאורה ששקועה בתקרה. על כל אלו ינצח הקבלן או שבמקרים מסויימים מפקח מטעמו שיהיה אחראי על ניהול הבניה בפרויקט.

בקרה ופיקוח על הליך הבניה – תפקיד חשוב מאוד נוסף של קבלן המפתח בשלב הבניה הוא הבקרה והפיקוח כאשר עליו לעמוד בקשר ישיר עם האדריכל או המהנדס של הפרויקט לצורך ביצוע מעקב משותף ביחד איתם. במידה וצצים כמובן אי סדרים או בעיות יש לפתור אותן יחדיו לפני שהן מתפתחות לליקוי בניה. על הקבלן לוודא כמובן כי איכות הבניה ורמת הגימור של כל אחד מקבלני המשנה שעובדים ולוקחים חלק פעיל בפרויקט עומדת ברמה הגבוהה ביותר וכמו כן לקרוא לכל קבלן לביצוע תיקונים במידת הצורך, על מנת לעמוד בסטנדרט הבניה שנקבע מראש. הקבלן באמצעות קשריו הרבים אחראי גם לספק לבית אותו הוא בונה או משפץ את המרצפות, קרמיקה כלים, סניטריים וכדומה כאשר אותם בוחרים לקוחותיו כאשר הוא מלווה אותם בין הספקים השונים עד שיבחרו. לבסוף כאשר כל אלו מסתיימים, תהליך הבניה, התקנת כל הכלים בבית, התקנת הפרקט או הריצוף והבית מוכן, ימסור הקבלן את הפרויקט ללקוחותיו.

מסירת מפתח – בשלב הזה יעבור הקבלן עם הלקוחות שלו על כל הפרויקט ויראה להם כי הכל נעשה על פי התוכניות המקוריות שנמסרו לו על ידי הקבלן. מומלץ מאוד בשלבי העבודה השונים של הקבלן לבקר את עבודתו מידי פעם כאשר כדאי לתאם עימו מועד פגישה מראש באתר הפרויקט ולראות מהו קצב ההתקדמות ומידה ויש לנו הערות תוך כדי הפרויקט או שינויים קטנים וכאלה אחרים נוכל לדסקס עליהם ולא בשלבים מאוחרים יותר כאשר כל שינוי הוא קשה עד בלתי אפשרי.

היתרונות של קבלן מפתח

 • יש תמיד למי לפנות – היתרון המרכזי של קבלן מפתח כפי שתיארנו כבר קודם לכן הוא העובדה שהוא מרכז את כל הפרויקט תחתיו, כלומר הוא האבא והאמא של הפרויקט והוא האדם שמכיר אותו כנראה הכי טוב ביחד עם האדריכל. קבלן מפתח שמכיר טוב את הפרויקט עליו הוא עובד, ידע לתת פתרונות לכל מיני בעיות וסוגיות שעלולות לצוץ לנו בשלב הבניה ונצטרך עבורן פתרון מהיר יעיל ואיכותי. אדם שלא מכיר את הפרויקט על בוריו לא ידע לתת פתרון מהיר בעוד קבלן מפתח שחי את הפרויקט ידע ככל הנראה לתת פתרון מהיר ויעיל על מנת שנוכל להמשיך את הבניה מבלי שדבר בפרויקט יפגע.
 • חיסכון בזמן וכאבי ראש – בנוסף, העובדה שקבלן המפתח מאגד תחתיו את כל קבלני המשנה חוסכת לנו כאב ראש מיותר. בראש ובראשונה בהיבט שאנחנו לא צריכים לחפש קבלן או איש מקצוע לכל תחום והקבלן מפתח הוא האיש שאחראי להביא את כל הקבלנים לפרויקט, ושכל אחד יבצע את חלקו בו. מנגד, אנחנו שלא צריכים לרדוף אחרי אנשי מקצוע וקבלנים שונים, לפקח ולבקר את עבודתם, דבר שלפעמים אנו לא יודעים לעשות לפרטי פרטים. מבחינת הלקוחות, הם יודעים שיש להם כתובת אחת ויחידה למענה בכל מה שקשור לפרויקט הבניה שלהם וזהו קבלן המפתח. הם לא צריכים ללכת לקבל תשובות מכל מיני קבלני משנה ואנשי מקצוע שעובדים בפרויקט אלא הכל מתבצע דרך קבלן המפתח, דבר שבהיבט הנגישות הרבה יותר קל ונוח ללקוחות.
 • חיסכון בעלויות – יתרון נוסף של לקיחת קבלן מפתח עבור הפרויקט שלכם הוא בהיבט העלויות. כאשר אנו ננהל את הקבלנים ונזמין כל קבלן בצורה נפרדת ככל הנראה העלויות של כל הקבלנים תהיינה גבוהות יותר בעוד שימוש בקבלן מפתח ובקבלני המשנה ואנשי המקצוע עימם הוא עובד כנראה יוזיל לנו משמעותית את העלות של הקבלנים והעבודה בפרויקט. הסיבה לכך היא קשריו הטובים של קבלן המפתח עם יתר אנשי המקצוע והקבלני משנה עימם הוא עובד והעובדה כי הוא עובד עימם באופן תדיר. כל אלו גורמים למחיר העבודה שלו לרדת באופן ניכר לעומת שכירת שירותיו של כל קבלן בנפרד על ידנו כאמור.
 • לוחות זמנים- אספקט נוסף חשוב מאוד שגם הוא יתרון גדול הוא הזמן הקצר באופן יחסי שבו ניתן לסיים את פרויקט הבניה. קבלן מפתח, זאת במסגרת ניהול הפרויקט והנסיון הרב שלו יסנכרן בין הקבלנים ואנשי המקצוע השונים בין אם הם יעבדו במקביל או בין אם אחד מסיים והבא אחריו מיד מגיע להתחיל את עבודתו. במידה ואנו ננהל את הפרויקט לא נדע לעשות את זה בצורה מקצועית וטובה כמו קבלן מפתח עם הרבה נסיון בתחום, דבר שיעלה לנו זמן נוסף עד גמר הפרויקט וכתוצאה מכך גם יעלה לנו עוד כסף. חסכון נוסף בכסף מעבר לעלות הקבלנים מתבטא על ידי כך שקבלן המפתח בעזרת קשריו הטובים יוכל להשיג לנו חומרי בניה, ריצופים, שיש, קרמיקות, כלי סניטריים ועוד במחירים טובים יותר. היות וקבלן מפתח מבצע מספר רב של פרויקטים הוא קונה יותר אצל אותם ספקים וכתוצאה מכך הוא מקבל הנחות גדולות מאוד שאנו בתור אנשים פרטיים שנבוא לקנות אותם לא נקבל. בנוסף לכך אנחנו לא צריכים לבצע ריצות לקנות חומרי בניין שנגמרו לקבלנים או כל דבר אחר והוא זה שמבצע את כל אותם משימות שבשוטף הקשורות לפרויקט.

מחיר של קבלן מפתח

כאשר אנו מקבלים מספר הצעות מחיר הנטייה הטבעית שלנו בתור לקוחות הוא לחסוך ולקבל עלינו את הצעת המחיר הזולה ביותר בדרך כלל, אך לעיתים זה עלול להתברר כטעות ומה שעולה בזול, לאחר מכן עולה ביוקר. עלויות של קבלני מפתח בדרך כלל יהיו מעט יותר יקרות אבל התוספת שאנו מקבלים עבור ההפרש במחיר הזה הוא שקט נפשי וחסכון אדיר בכאב ראש בכל מה שקשור בניהול הפרויקט כפי שהסברנו לכם קודם לכן. בנוסף אנו יודעים שזהו המחיר של הפרויקט ואלו הן העלויות ואין הפתעות שצריך לשלם פתאום תוספות כאלו ואחרות כאשר אם אנחנו לוקחים הצעות מחיר של קבלנים פרטיים לכל עבודה ייתכן ונגיע לעלויות נמוכות יותר אך בסופו של דבר גם נאלץ להוסיף עוד סכומים לא מבוטלים של כסף על כל מיני דברים לא צפויים ועיכובים. כך שבסופו של תהליך ייתכן ומחיר של קבלן מפתח יהיה לעיתים יותר זול בסופו של הפרויקט אם לוקחים בחשבון הנחות כאלה ואחרות שהוא יכול להשיג עבורנו על ציוד וחומרי בניה ולעתים גם לחסוך בעלויות הקבלני משנה.

מדוע כדאי לנו לקחת קבלן מפתח לפרויקט שלנו?

בראש ובראשונה המקצועיות של קבלן המפתח שהיא מקצועיות ללא פשרות כאשר באמתחתו עשרות או אולי מאות פרויקטים שסיים בעוד לנו אין כלל נסיון בתחום. כאשר זה מגיע לפרויקט של הבית שלנו כדאי שלא נחסוך ונשכור את שירותיו של איש מקצועי ואמין שיבנה את הפרויקט שלנו עבורנו. כשאנחנו בוחרים קבלן מפתח אנחנו נכנסים לפרויקט בראש שקט וזה בעצם שווה לנו את הכל. אין אנו צריכים לעשות בקרה על אנשי המקצוע שעובדים אצלנו בבית אלא קבלן המפתח וכל מה שנצטרך מאנשי המקצוע יעבור דרך כתובת אחת ברורה שהוא כמובן קבלן המפתח.

מחפשים קבלן מפתח שאתם יכולים לסמוך עליו? קבוצת עידן היא הקבוצה המובילה בישראל לשיפוץ בניינים, בניית מרפסות שמש, שיקום מבנים ועוד. אנו עובדים עם קבלני מפתח מנוסים, מקצועיים, יסודיים המחזיקים ברישיון קבלן בתוקף. נוכל לסייע לכם בבחירת קבלן מפתח בהתאם למאפייני הפרויקט, הצרכים והתקציב העומד ברשותכם. צרו עימנו קשר ונשמח לסייע לכם בכל שאלה.

כאשר מבצעים פרויקט בניה יש צורך באיתור קבלן מפתח מקצועי אמין ואיכותי לביצוע של פרויקט הבניה אותם רוצים לבצע , חשוב לוודא כי קבלן המפתח בעל רישיון קבלן בתוקף וכי הקבלן מנוסה בביצוע עבודות הבניה אותם רוצים לבצע .

קבוצת עידן מתמחה בבניה של וילות , שיפוץ דירות, בניית מרפסות, בניית בתי ספר, בניית גני ילדים ובניינים רבי קומות לחברה ניסיון בביצוע מאות אלפי מטרים רבועים בכל התחומים לחברה מהנדסי ביצוע מנוסים ומקצועים בעלי ניסיון של עשרות שנים.

קבלן מפתח

בחירת קבלן מפתח הינה החלטה משמעותית בתהליך בניית בית, כאשר מבצעים פרויקט בניה לרוב שוכרים שירותיו של קבלן מפתח אשר יהיה אמון על ביצוע העבודות קבלן מפתח הינו המפתח להצלחת פרויקט בניה.

מה תפקידו של קבלן המפתח בפרויקט של בניית וילות?

 • בדיקת התוכניות לביצוע וביצוע התאמת תוכניות, התאמת תוכניות זה לוודא כי כל התוכניות מתאימות אחת לשניה לדוגמא לוודא כי מידות הקורות הקונסטרוקטיביות מתאימות למידות האדריכלות ולוודא כי כל נק המים חשמל גז מופיעות בתוכנית הפיתוח
 • מינוי מהנדס מפקח על שלד הבניין – מהנדס מטעם קבלן המפתח הוא האחראי לביצוע השלד ועל הקבלן מפתח למנות אחראי לביצוע שלד הן בשטח והן מבחינת הרשויות
 • מינוי מנהל עבוה שיהיה אמון על ביצוע הפרויקט , ניהול העבודה, קשר עם הלקוחות , בקרת איכות , ניהול עבודה שוטפת ואחראי על הבטיחות באתר הבניה
 • ביצוע סימון כלונסאות וקירות על ידי מודד מוסמך

בחירת קבלן מפתח מקצועי

 • קידוח כלונסאות וביצוע בניית השלד במהלך בניית השלד קבלן המפתח חייב לוודא כי בכל יצקה בשטח נלקחות בדיקות מדמיות למעבדת בדיקת בטון המורשית לבצע בדיקות בטון על ידי מכון התקנים במעבדה מדמים תנאי אשפרה של אתר בניה ובודקים כמה חזק הבטון ושאכן הבטון מתאים לתוכניות ולתקן התוצאה הראשונה מתקבלת לאחר 7 ימים והתוצאה הסופית לאחר 28 יום .
 • ביצוע עבודות הטייח- חשוב שהקבלן יבצע את התקנת הפינות בצורה מיטבית כי זה מה שיקבע את איכות הטייח , כמובן לפני התחלת הטייח על קבלן המפתח לוודא כי כל ההכנות בקירות קיימות דוגמאת חשמל,מים,גז, מיזוג, תקשורת , מצלמות ועוד.

קבלן מפתח רשום 29901

קבוצת עידן הינה חברת בניה המנוסה בביצוע מגוון רחב של עבודות בניה מגוונות, לחברה ניסיון רב בבניית וילות ובתים בכל רחבי הארץ, החברה הינה קבלן רשום לביצוע עבודות בניה הנדסיות.

החברה בנתה מעל ל60 וילות ובתים פרטיי במרוצת השנים הן בבניה קונבנציונלית והן מבניה קלה, ההבדל המשמעותי בין בניה קלה לבניה קונבנציונלית הינו בשלד הבניין.

בניה קלה

בשלב הראשון בביצוע העבודות באתר בניה הינה יציקת רצפת בטון לאחר ביצוע יסודות הבניין, לאחר גמר יציקת הרצפה עוברים לביצוע עבודות שלד הממד לצורך קבלת אישור מהעיריה.

לאחר מכן עוברים לבניית שלד הפלדה של הבית הפרטי בשלב זה קונסטרוקציית הפלדה מגיעה ישירות מהמפעל לשטח והבית מורכב במהירות לאחר מכן ששלד הבניין עומד עוברים לעבודות הגמר אשר זהות לעבודות גמר בבניה קונבנציונלית

היתרון הגדול של הבניה הקלה הינו במהירות הביצוע ואיכות הבידוד האקוסטי והטרמי אשר טוב יותר מבידוד של שלד קונבנציונלי.

ניהול ופיקוח אתר בניה – משמעותו הפעלת ייעוץ חיצוני ופיקוח ממוקד שיבטיח איכות בניה ובטיחות באתר.

היועצים הנחוצים לאתר בניה קלה

 • מהנדס בניין (קונסטרוקטור) לפיקוח על קבלן מפתח וביצוע תוכניות עבודה – הדרך הטובה ביותר לתאר מהנדס הוא דרך האדריכל המלווה את הפרוייקט. יש להניח כי הוא עבד בעבר, בפרוייקטים דומים, עם מהנדס. תפקיד המהנדס הוא לבחון את חוזקו של המבנה תוך מתן מענה לדרישותיו העיצוביות של האדריכל ודרכו של היזם ועמידה בתקנים הקבועים בחוק.

בקב' ע.י.ד.ן המהנדס נשלח לשטח עוד לפני שפנינו לבקשת היתר בניה לצורך הכנת חוברת חישובים סטאטיים למבנה לטובת אדריכל החברה, משיפנה לוועדה המקומית לקבלת היתרים. המהנדס גם יכין תכנית לאישור ממ"ד עפ"י דרישות פיקוד העורף. בתוכנית המוגשת יהיו פרטי עובי תקרות, קירות תומכים ועוד. מחובתו של המהנדס כמפקח ראשי לבדוק סידור הברזל בטרם יצקו בטון בשטח. יציקות אלה יעברו בדיקה ע"י חברות הבדיקה בארץ המתמחות בבדיקת חוזר בטון. מחובת המנהדס לקבל את אישורי בדיקות הבטון.

מהנדס בניין טוב יכוון להוזלת עלויות שלד, מבלי לפגוע באיכותו ע"י מיקום נכון של עמודי מבנה, הקטנת מפתחים מבלי לפגוע בעיצוב ועוד. ההוזלה תבוטא בהפחתת ברזל ובטון שתביא להקלה בעבודות הקבלן והקטנת כמויות.

ניהול הבנייה הקלה עם קבלן מפתח-  קיימות שתי שיטות ולכל אחת מהן יתרונות וחסרונות.

בשיטת "המפתח" קבלן על מרכז את העבודות. בחירה  אחד כזה, בקב' ע.י.ד.ן, כדאית ביותר משום שהיזם מתקשר חוזית רק מול קבלן  אחד ולא מתזז עצמו בין בעלי מקצוע שונים שגם הליך איתורם וגם הליך חתימת החוזה עימם מתיש במיוחד. במידה והיזם נתקל בשלב מסויים בבעיה יש לו אדם אחד , מנהל עבודה שנבחר על ידי קב' ע.י.ד.ן שאליו יוכל לפנות במקום לחזר אחר בעלי מקצוע שונים, האחראים כל אחד בתורו לתחום מסויים. בקב' ע.י.ד.ן המפעילה מידי פעם אנשי מקצוע מחוץ לחברה יש הליך סינון גבוה במיוחד שלא מאפשרת לאלה שרמת עבודתם נמוכה לעבוד עם החברה. בחירה באנשי מקצוע איכותיים מעלה עלויות בנייה שכן קב' ע.י.ד.ן מאמינה בעבודתם ואחראית לה. קב' ע.י.ד.ן תמנה מנהל עבודה מהטובים שיש בשוק ובכך תחסוך לכם את הצורך להיות זמין כל הזמן, אף על חשבון שעות עבודה שלכם, אספקט השווה התייחסות מנטלית וכספית.

קבלן מפתח מקצועי ואמין קבוצת עידן

במידה והיזם בוחר בשיטת התקשרות יחדנית ונפרדת, הרי שיוכל להפוך הוא בעצמו להיות קבלן על. הוא יהיה זה שייקיים התקשרויות נפרדות עם בעלי מקצוע. אין ספק הוא יוכל לבחור לעצמו בעלי מקצוע טובים בעבודתם וזאת על סמך עבודות שהיזם ראה ובהתאם יש לשאר כי עלות הבנייה תקטן. אך חשוב לזכור כי היזם מכניס את עצמו להליך מיגע במיוחד, המחייב אותו לאתר את אלה הנכונים עבורו ורק הליך הבחירה של כל אחד מהם מחייב את היזם להתרוצץ. בנוסף בכלל לא בטוח כי בידי היזם כלים להבין מהי באמת עבודה טובה. אין לא יכולת לבדוק עבודות של בעלי מקצוע בטווח של שנים כפי שיש לקב' ע.י.ד.ן חברת בניה וקבלן שיפוצים רשום העובדת למול בעלי המקצוע הנבחרים במשך שנים רבות. בנוסף, במידה והיזם לא בחר מנהל / מפקח עבודה, יהיה זה כמעט בלתי אפשרי מבחינתו לבצע בקרת איכות כמעט יומיומית ולתאם לוחות זמנים בין אנשי מקצוע שונים.

שלד וגמר עם קבלן מפתח –  בכל שיטה בה בחר היזם לבנות את ביתו, בשיטת "עד המפתח" או בשיטת התקשרויות נפרדות מטב כי תיהיה לו הבנה מסויימת בתהליכי בניה, בעיקר לשם בקרת איכות.

שיטוח בניה –  בארץ מקובלות  2 שיטות בניה: קונבנציונאלית המוכרת והמקובלת לרוב ובנייה מפלדה. הראשונה מוכרת יותר ובה הקמת יסודות, רצפות בטון התלויות על קורות וקירות בלוקים. כשנדרש אין קושי לשלב קירות גבס. בשיטה זו מרכיב העלויות נמוך בשל עלויות חומרי בניה וכ"א לעבודה נמוכים.

בשיטת הפלדה הבסיס הנו זהה ביסודות ורצפות בטון. בהמשך יוקם שלד פלדה ותקרות שיוכנו מקורות פלדה בציפוי עליון של בטון. בהמשך המבנה יצופה ברשתות טיט או אבן. חומר הבידוד יפריד בין הטיח החיצוני ללוחות גבס פנימיים. הגימור יעשה בשיטת בנייה רגילה. שיטה זו מהירה של הנוחות הרבה בהשחלת תשתיות וחלוקת חללים באמצעות קירות גבס. שיטה זו מתקבלת לאט בארץ משום שאינה מקנה תחושת מוצקות כפי שמקנה השיטה קונבנציונלית.

ביצוע עבודות גמר קבלן מפתח

 • ביצוע עבודות ריצוף צבע ורובה חשוב לוודא כי קבלן המפתח מעסיק בעלי מקצוע מקצועיים המתמחים בביצוע עבודות ריצוף כנו כן לוודא כי הריצוף אכן תואם את בחירת הדיירים וכי הפריסות מתאימות לפריסות הריצוף שקבעה האדריכלית

 • התקנת חלונות אלומיניום דלתות הפנים דלת הכניסה- בשלב זה אתר הבניה נהפך לבית ממש עם דלת כניסה וכבר לא ניתן להכנס ללא מפתח חשוב לוודא כי עבודות האלומניום מבצעות על ידי קבלן משנה מקצועי ומוסך לבצע עבודות אלומיניום.

 • פינישים אחרונים ומסירת מפתח הדירה ללקוחות.

קבוצת עידן הינה קבלן מפתח לבניית וילות , דו משפחתיים, בניינים, מרפסות שמש , ממדים ועוד והינה קבלן רשום לחברה ניסיון בבניית מעל 60 וילות ודו משפחתיים בגדלים שונים החל מבתים פרטיים בגודל של 120 מר ועד לבתים ענקיים בגודל 600 מר עם בריכת שחיה חצי אולימפית.

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
התקשרו עכשיו

צריכים ממד או מיגונית ?

עידן מיגון מציעים מגוון פתרונות מיגון מתקדמים ואמינים
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!