היתרונות בעבודה עם קבלן מפתח

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

בניית בניין, או אפילו בית פרטי למגורים, היא תמיד פרויקט מורכב. ישנם שלבים שונים בתהליך הבניה ובין היתר הם מחייבים עבודה עם קבלנים שונים ואנשי מקצוע שונים וביניהם גם נדרשת חולייה לתיאום, פיקוח וניהול.

 

לצורך הדוגמה, הפרויקט מתחיל עם קבלן עבודות עפר וקבלן עבודות שלד. אלו מכינים את הקרקע ואחר כך קבלן השלד מכין את היסודות ואת שלד הבניין. אחריהם יעבדו קבלנים אחרים כמו קבלני איטום, קבלני אינסטלציה ועוד. אך התמונה מורכבת עוד יותר, למשל לקבלני האינסטלציה ישנם צרכים אותם יש לקחת בחשבון כבר בעת יציקת השלד. זוהי רק דוגמה נקודתית, אך זוהי גם התמונה הכללית. ישנו צורך ברמה גבוהה של שיתוף פעולה ותיאום בין כל הגורמים. זה דורש ידע מקצועי על תהליכי הבנייה, על רגולציה ועוד.

 

אם תרצו להוציא אל הפועל פרויקט ללא קבלן מפתח, בעצם תצטרכו לנהל את כל הפרויקט בעצמכם. לצורך הפיקוח בשטח תוכלו למצוא מפקח בנייה ומנהל אתר בנייה על מנת לפצות על חוסר ההבנה שלכם בנושא. אך זה עדיין לא יפתור אתכם מהצורך לאתר קבלנים שונים, החל מקבלן שלד ועד הגימורים הסופיים. אתם תזדקקו לנהל מולם משא ומתן ולהתמסר אל הפרויקט. לא רק שזה גזול מכם זמן רב, חוסר הידע שלכם בתחום עשוי להביא לבחירה לא נכונה של קבלנים, עיכובים בפרויקט ונזק כלכלי רב.

 

קבלן מפתח, הדרך הנכונה לעשות את הדברים

 

קבלן מפתח חוסך לכם את כל ההתעסקות והמעורבות הגבוהה בפרויקט. בכך אתם זוכים בשקט נפשי, תקציב תחת שליטה, עמידה בלוח הזמנים וניהול מקצועי לכל הפרויקט. קבלן מפתח הוא קבלן המנהל את כל שלבי הפרויקט, החל משלביו הראשוניים ועד מסירת המפתחות לבעלי הנכס. אין זה אומר שקבלן המפתח מבצע את כל השלבים בעצמו, אך קבלן מפתח מאתר בעצמו את קבלני המשנה והוא מנהל ומרכז את עבודתם.

 

אחד היתרונות הבולטים של קבלן מפתח הוא ההכרות העמוקה שלו גם עם תהליכי הבנייה וגם עם השוק באופן כללי. למשל כאשר קבלן מפתח מחפש קבלן שלד הוא מראש יודע מה הם המחירים המקובלים בתחום, מהן עלויות החומרים והם הסטנדרטים המקובלים. ידע הוא כוח והידע הזה מתורגם למחירים יותר טובים ופחות טעויות. גם כוח המשא ומתן של קבלן השלד הוא גדול יותר מהכוח שלכם כצרכנים פרטיים. קבלן מפתח מנהל פרויקטים באופן קבוע ולכן קבלני המשנה מעוניינים לעבוד איתו ולתת לו מחירים טובים ושירות טוב.

 

היבט נוסף של קבלן מפתח טמון במילה אחריות. זוהי מילה חשובה מאוד! קבלן מפתח לוקח על עצמו את האחריות על כל שלבי הפרויקט, הוא זה שמפקח על כל קבלני המשנה ונדרש לספק לכם תוצאה סופית. אם משהו אינו כשורה יש לכם כתובת שהיא אחראית. אם אתם מנהלים את הפרויקט באופן עצמאי ויש בעיות, תוכלו להאשים רק עצמכם במידה ויתגלו בעיות.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
073-3753265

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו - ונציג יחזור בהקדם

החזון שלנו

לרשותנו צוות של מהנדסי בניין והנדסאי בניין לרבות מהנדסים בעלי הסמכת קונסטרוקטור. צוות המקצוענים שלנו מאפשר לנו לבצע פיקוח בנייה בכל פרויקט ובכל היקף, לרבות דירות פרטיות במודל בנה ביתך, פרויקט בנייה מסחרי של עשרות, מאות או אלפי יחידות דיור, מבני מסחר, מבני תעשייה ומבני ציבור. צוות אנשי המקצוע שלנו פועל בכל רחבי הארץ ומותאם ללקוח על פי צרכיו ועל פי מאפייני הפרויקט.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בכל שאלה שמעסיקה אתכם בעניין ואנו נספק לכם את כל התשובות הנדרשות לכם על מנת להבין בדיוק את אופן ביצוע הפיקוח, את הערך שלו לפרויקט שלכם ואת האופן בו אנו מוודאים שכל הקורה במסגרת הפרויקט עולה בקנה אחד עם האינטרסים החשובים ביותר שלכם. צרו קשר עוד היום לקביעת פגישה עם הצוות המקצועי.

-י.נ הנדסה-

בלוג
י.נ הנדסה

דק סינטטי צבעים

מה שהחל כטרנד הפך לאלמנט עיצובי שאי אפשר לוותר עליו, והיום אפשר למצוא אותו בחצרות רבים בישראל. הדק הסינטטי, על שלל היתרונות שיש לו להציע,

פינוי אסבסט: מאיפה מתחילים?

פינוי אסבסט הוא משימה קשה. זה לא תופעה שכיחה ברוב המקומות. בשל הקושי בפינוי האסבסט, התהליך מצריך פעמים רבות עזרה מקצועית, שעלולה לעלות ביוקר ולאורך

התקשרו עכשיו